IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 10th March 2010, 19:46
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

rocksteady, много ти благодаря !

Аз днес се отклоних, понеже имахме семейна обядо-вечеря за изпращане на вуйна ми от Бг. Пих малко вино - това е .

Иначе хапнах месо, сухо свинско ама наистина сухо. Малко риба по-късно, зелена салата и няколко кубчета сирене.

Стига сте се карали, заприлича на заядливите теми в раздела за секс ... Хич не ме гледайте мен, че се разправям. Това не значи че не харесвам или уважам някой, ама не ме познавате, че да знаете. Просто си споря . Айде няма да споря за глупости вече, ама да не виждам последвали зли постове
Отговори с цитат
  #862  
Стар 10th March 2010, 19:53
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
rocksteady, много ти благодаря !

Аз днес се отклоних, понеже имахме семейна обядо-вечеря за изпращане на вуйна ми от Бг. Пих малко вино - това е .

Иначе хапнах месо, сухо свинско ама наистина сухо. Малко риба по-късно, зелена салата и няколко кубчета сирене.

Стига сте се карали, заприлича на заядливите теми в раздела за секс ... Хич не ме гледайте мен, че се разправям. Това не значи че не харесвам или уважам някой, ама не ме познавате, че да знаете. Просто си споря . Айде няма да споря за глупости вече, ама да не виждам последвали зли постове
Няма :P Jaynee,винцето хич не трябва да те тревожи :P И аз докато бях на диета си позволявах доста често вечер по 1 чаша,но не оказваше проблем даже вчера четох статията в сайта "По-слаби с чаша вино" и съм склонна да вярвам,че е така :P И от познати съм чувала,че помага за разграждането на мазнините,а и е най-нискокалоричния алкохол :P

Аз тая вечер си хапнах обилно и вкусно,даже ми е леко тежичко сега,но трябва си да се хапва и повечко от време на време Пъстърва с много зеленчуци (моркови,гъби,патладжан,чуш ки,лук,домати,кисели краставички) и зехтин на фурна..мммм...нямаше такава вкусотия,но беше и със сол и черен пипер :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #863  
Стар 11th March 2010, 08:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Lilith, Swe3ty, като се обърна назад, май наистина бързо мина времето, но като знам, че ми остава още цЯЯЯЯЯл месец, ми се вижда много Той сега ще се изтърколи и се ЗАВРЪЩАМ при вас !!!
Имам едно име на ум, одобрено е от мъжете в къщи, но чакам да видя дали наистина ще излезе МОМИЧЕНЦЕ Трима различни лекари всеки път така го виждат, а аз от желание за момиченце, все не се настройвам на 100% да не се изненадам на изхода
Lilith, чудесно е, че след повечкото килограми, не си се вманиачила в отслабването. Наскоро една майка коментира с мен проблем със 16годишната си дъщеря, която отива към анорексия Ох, младите/малките са много лабилни ... Много се радвам, че Moly е добе и е решила за себе си да не пише тук.
То наистина понякога става досадно - появява се нов форумка, ядяща по 1 ябълка и 2 лъжици кисело мляко на ден, теглеща се сутрин обед и вечер с истерии за отклонения от килограм-два и докато "я вкараме в правия път" да се храни редовно и балансирано, тя се откаже да пише или се разсърди
nelichka, за теб също много се радвам, че се появи и че си се отказала от строгата рестрикция на ВМ НВД. Общите насоки са ясни, но не и крайности! Ти си продължаваш билдърската

Аз лично никога не съм си знаела мерките Напоследък ми се наложи по-често да използвам шивашкия метър заради онлайн пазаруването. Талията ми е 100 Имам спомен от едно време, че се движи около 58-60 и го ползвам като ориентир за дрехите, които си поръчвам Колко съм сигурна, че пак ще се върна в тази мярка :P

Раздърдорих се, сори!!!
Отговори с цитат
  #864  
Стар 11th March 2010, 08:47
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

аниК, чакаме те да се завърнеш , бебо сигурно много ти тежи вече .. Стискам палци да е момиченце! Уф и аз такова искам, ама като си знам късмета едва ли ...
Отговори с цитат
  #865  
Стар 11th March 2010, 18:43
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Здравейте, сладурки . Аз вече съм извън режим (хранителен, захранващ по-точно) и ми е малко трудно да се храня правилно без да прочета кога, какво и как... Ще споделя днешното си меню, въпреки че знам, че не е особено добро и ще очаквам критика

6.45 чай с мед
8.00 сандвич с горчица и изкиснато сирене с пълнозърнест хляб
9.00 Бейк Ролс (не знам защо ми е такава слабост)
11.30 ябълка
13.00 голяма порция зелева салата (зеле, моркови, магданоз и малко червена и зелена чушка) + 2 филийки пълнозърнест хляб със сирене и печени чушки от буркан (бяха с оцет и олио)
18.00 ябълка
19.00 голяма зелева салата с извара и горчица
Отговори с цитат
  #866  
Стар 12th March 2010, 20:35
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Здравейте, момичета.

Искам да ви кажа, че това е последното ми влизане и писане в този форум.
Не чувствам вече нужда от него.
Мисля, че извличам повече отрицателна информация и енергия, от колкото удовлетворение и полезна информация.

Смятам, че вече съм напълно способна да контролирам сама живота /в специалност мислите и храненето си/, без нуждата на странични хора.

Имам нужда от цялото си внимание и енергия, за да бъда спокойна и щастлива, и да живея в хармония със себе си и разбиранията си, а това да пиша и да чета постоянно в този /и други подобни форуми/ ме спира и не ми позволява да живея и да се чувствам пълноценно.

Затова ви пожелавам много любов, защото единствено чрез нея се постига баланс! Единствено когато се заобичаме такива, каквито сме, започваме да живеем истински! Това научих аз.

__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #867  
Стар 13th March 2010, 14:36
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Единствено когато се заобичаме такива, каквито сме, започваме да живеем истински! Това научих аз.
Нещо наистина много вярно и стойностно

П.С. Тези дни не съм писала,защото и аз вече не чувствам необходимост. Моите менюта на дали на някой с нещо ще помогнат,а и тук има хора,които се хранят доста по-добре от мен Само ще кажа,че аз постигнах целта си относно килограмите и съм щастлива. От тук нататък ще се опитвам да се храня здравословно и балансирано и дано успея Но преди да пристъпя към това ще се опитам да направя няколко дни житен режим(максимум 5 дни). И тук е момента да поискам съвет от момичетата,които са го спазвали,една от тях мисля,че беше Abbi. Купих си грухана пшеница на Крина-500 грама. Четох,че 1 ден от този режим се яде-100 грама от това сварено жито,3 ябълки,9 ореха и мед (мисля 2 супени лъжици),исках да ви попитам вие,които сте го пазили как съчетавахте тази храна през деня (защото това са само въглехидрати),смесвахте ли жито+орехи+мед или хапвахте разделно и как е най-полезно да постъпя аз ? Благодаря предварително

Лек и слънчев ден,момичета
Отговори с цитат
  #868  
Стар 13th March 2010, 16:21
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Swe3tynka и Ice Cream радвам се, че сте намерили баланса за себе си и че сте постигнали целите си. Пожелавам ви много щастие .

Относно житния режим - аз четох, че трябва житото да се раздели на 3 и може медът да се слага в житото, а ябълките и орехите да се ядат като междинни. Аз лично правих така - сутрин изяждах 2 ябълки и орехите, на обяд хапвах половината от житото, като междинно хапвах другата ябълка и за вечеря останалото от ориза, който ядях с мед :P.
Отговори с цитат
  #869  
Стар 13th March 2010, 16:34
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Swe3tynka и Ice Cream радвам се, че сте намерили баланса за себе си и че сте постигнали целите си. Пожелавам ви много щастие .

Относно житния режим - аз четох, че трябва житото да се раздели на 3 и може медът да се слага в житото, а ябълките и орехите да се ядат като междинни. Аз лично правих така - сутрин изяждах 2 ябълки и орехите, на обяд хапвах половината от житото, като междинно хапвах другата ябълка и за вечеря останалото от ориза, който ядях с мед :P.
Мерси за инфото,Rocksteady! Май ориз ти е в главата сега :P Хихи
П.С. Мен между другото не ме притеснява самия житен режим,а захранването след него струва ми се пълен глад това захранване-по 2 плода и 2 зеленчука на ден(май такъв беше първи ден захранване)
Отговори с цитат
  #870  
Стар 13th March 2010, 17:08
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Ама и аз съм се отнесла... . Знаеш, жито имах предвид. А иначе първите 2 дни наистина са леко оскъдни, но поне на мен ми се отрази много добре. Честно да ти кажа в нито 1 момент от цялата житена и захранваща история не съм почувствала глад
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.