IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3531  
Стар 14th March 2010, 19:03
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosipetcova
Здравейте,искам да споделя с всички радостта си!Снощи свалих лепенките и бях много щастлива от това ,което видях.Гърдите ми са еднакви,ареолите и зърната също,на едно ниво са ......просто съм много доволна !Благодарна съм на Н Георгиев и всички в клиниката за вниманието, отношението и разбира се за добре свършената работа!
Супер много се радвам за хубавия резултат! Дай боже оттук натаък всичко е наред и повече не се налага лягане под ножа! Чакаме снмки, може и на лични!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #3532  
Стар 14th March 2010, 19:15
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

поздравления и от мен !! няма нищо по-хубаво от още един доволен !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3533  
Стар 14th March 2010, 22:25
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Благодаря ви момичета ,дано има все повече доволни и щастливи сред нас !!!!
  #3534  
Стар 14th March 2010, 22:29
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

rosipetcova
, ще видим ли скоро снимки???????????
  #3535  
Стар 14th March 2010, 22:35
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosipetcova
Благодаря ви момичета ,дано има все повече доволни и щастливи сред нас !!!!
Дано да
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #3536  
Стар 21st March 2010, 13:57
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Здравейте момичета!Минаха 9 месеца от моята мамопластика и най накрая се наканих да пусна снимки,паролата е 0903,наредила съм ги в хронологичен ред/първи дни,първи месец и последните са на 9 месеца/Искам да благодаря на всички момичета,които ми помогнаха със ценни съвети.
  #3537  
Стар 21st March 2010, 17:19
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

щастливка, не съм влизала отдавна и попадам на едни от най-хубавите гърди по моите стандарти. Много да им се радваш!!! Наистина са страхотни!!!
Не видях снимките на ina.ina, но помня колко болна ми беше темата за ботъминга
Мацки, още не съм се обебила - другия месец шЪ чакам
  #3538  
Стар 21st March 2010, 17:54
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
щастливка, не съм влизала отдавна и попадам на едни от най-хубавите гърди по моите стандарти. Много да им се радваш!!! Наистина са страхотни!!!
Не видях снимките на ina.ina, но помня колко болна ми беше темата за ботъминга
Мацки, още не съм се обебила - другия месец шЪ чакам
Благодаря ти много aniK Тези гърди дължа на вас,помогнахте ми страшно много с информацията от форума и съветите ви!Малко след операцията ме беше обзела цицоманията,но след това размислих и си седнах на Д....то,няма смисъл да развалям добрата работа на доктора,а след 10,15 години живот и здраве,ще ги сменя,тогава ще ми отиват на годините един по пищен бюст
  #3539  
Стар 21st March 2010, 21:57
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от щастливка
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
щастливка, не съм влизала отдавна и попадам на едни от най-хубавите гърди по моите стандарти. Много да им се радваш!!! Наистина са страхотни!!!
Не видях снимките на ina.ina, но помня колко болна ми беше темата за ботъминга
Мацки, още не съм се обебила - другия месец шЪ чакам
Благодаря ти много aniK Тези гърди дължа на вас,помогнахте ми страшно много с информацията от форума и съветите ви!Малко след операцията ме беше обзела цицоманията,но след това размислих и си седнах на Д....то,няма смисъл да развалям добрата работа на доктора,а след 10,15 години живот и здраве,ще ги сменя,тогава ще ми отиват на годините един по пищен бюст
Щастливка, гърдите ти са станали много хубави Да им се радваш много и да ти носят само хубави емоции!

аниК още малко ти е останало, :P то последния месец минава най-трудно май, тежи ли ти вече корема? Решила ли си къде ще раждаш? Целувки
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #3540  
Стар 22nd March 2010, 08:57
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Щастливка, гърдите ти са станали много хубави! Съдейки по това, което виждам с тези кубици, вероятно си нямала голям начален старт. Похвално е, че сте се спрели на анатомични, а и с тази мекота на инплантите, гърдите ти ще станат като естествени.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:20.