IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3541  
Стар 22nd March 2010, 09:28
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Аз не мога да и видя снимките...иска ми парола
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #3542  
Стар 22nd March 2010, 09:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Аз не мога да и видя снимките...иска ми парола
Написала я е на предната страница от тази тема Наистина страхотни гърди, накараха ме пак да започна да търся кусури на моите

adelini, не ми е чак толкова тежко, всичко е поносимо. Качила съм 7-8кг и мисля, че и това допринася да не ми е чак толкова дискомфортно. Освен това имам вече идея за всичко, което се случва и не се впечатлявам особено. Просто копнея вече отново да си вляза в скини дънките :P Още мъничко остана, ще изтрая
  #3543  
Стар 22nd March 2010, 10:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Видях ги (тя паролата си е на на тази страница , но аз къде блея , незнам )
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #3544  
Стар 22nd March 2010, 12:19
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Благодаря ви момичета
aniK аз съм виждала твоите гърди след корекцията и много ми харесват,не виждам защо им търсиш кусури.
кака G,права си...началния ми старт беше нулев!Резултата надмина очакванията ми,стоят ми естествено,никъде не се очертават ръбове,мекички са и подвижни,въпреки разстоянието успявам в сутиени да ги долепя.Въпреки,че харесвам тази си визия/аз съм спортен тип/мечтая си след години да придобия една друга мноооооого харесвана от мен визия......един по тежък,налят и естествено стоящ!
  #3545  
Стар 22nd March 2010, 13:58
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от щастливка
Благодаря ви момичета
aniK аз съм виждала твоите гърди след корекцията и много ми харесват,не виждам защо им търсиш кусури.
кака G,права си...началния ми старт беше нулев!Резултата надмина очакванията ми,стоят ми естествено,никъде не се очертават ръбове,мекички са и подвижни,въпреки разстоянието успявам в сутиени да ги долепя.Въпреки,че харесвам тази си визия/аз съм спортен тип/мечтая си след години да придобия една друга мноооооого харесвана от мен визия......един по тежък,налят и естествено стоящ!
Повтарям се, обаче си наистина щастливка. За мен твоя бюст е шеметен. Лошото след вида на толкова красиви и естествено изглеждащи цици, е вглеждането в собствените...Днес вече моите хич, ама хич не ми харесват.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #3546  
Стар 22nd March 2010, 14:22
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
...................................Днес вече моите хич, ама хич не ми харесват.
Ако положението е търпимо - не се вглеждай много . Винаги може да стане по-лошо .
  #3547  
Стар 22nd March 2010, 14:27
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
...................................Днес вече моите хич, ама хич не ми харесват.
Ако положението е търпимо - не се вглеждай много . Винаги може да стане по-лошо .
Търпи се, ама що да е...Иначе си права, че нещата винаги могат да станат и по-зле. При мен лявата ми гърда все още е по-висока от дясната, към която нямам грам забележка засега. Скоро ще станат 4 месеца от операцията и все си мисля, че няма начин да избегна корекцията... Да не говорим, че взеха да ми изглеждат малки, обаче тази песен е добре позната на всички, минали през операцията за уголемяване на бюста.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #3548  
Стар 22nd March 2010, 14:54
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

[quote="mdacota"][quote="diadora"][quote="mdacota"]...................................Днес вече моите хич, ама хич не ми харесват. [/quote
mdacota съжалявам много,че не си харесваш гърдите,все пак най важното е ние да си ги харесваме,защото със сигурност всички имаме различни вкусове.Аз приемам моя бюст за нормален,ти...за шеметен,на друг обаче няма му хареса изобщо.Затова,ако имаш възможност бори се за мечтаната визия!Може ли да видя твои снимки?
  #3549  
Стар 22nd March 2010, 15:19
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
При мен лявата ми гърда все още е по-висока от дясната, към която нямам грам забележка засега. Скоро ще станат 4 месеца от операцията и все си мисля, че няма начин да избегна корекцията... Да не говорим, че взеха да ми изглеждат малки, обаче тази песен е добре позната на всички, минали през операцията за уголемяване на бюста.
И аз бях същия случай, лявата стоеше по-високо от дясната, дори след 5-ти - 6-ти месец стана още по голяма асиметрията, тъй като дясната падна доста, а лявата не мръдна. Сега след корекцията всичко е ок! Дай снимки да видиме за кво иде реч!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #3550  
Стар 22nd March 2010, 15:43
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Момичета, обещавам ви до няколко дни снимки, че не съм се снимала вече повече от месец, а бюста ми се променя с всеки ден. Обаче левият имплант е слязъл много малко, докато десният, според мен е окей.
Ще се радвам да ми кажете мненията си, когато кача снимките.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.