IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5601  
Стар 8th May 2010, 10:30
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Според мен е задължително да се обадиш на доки!! При такива симптоми помага КЛАРИТИН, но все пак се посъветвай дали може да се пие преди операция..
  #5602  
Стар 8th May 2010, 11:45
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
А да ви попитам, след около 15дни е операцията ми,но от седмица имам някаква алергия с кихане насълзяване на очи и т.н..(и имам чувството че това състояние няма да отмине до операцията (от около 2-3 год съм така по това време на годината)
Та ме интересува според вас трябва ли да предприема нещо ...и дали това би попречило на операцията ? Да се обядя ли да съобщя на хирурга си?
Не вярвам да попречи на операцията,но ще изживееш голям дискомфорт.Аз кихнах два пъти и очите ми се насълзяваха от болка.Имам идентична на твоята алергия,добре че операцията ми беше юли и по това време ми е минала.Посъветвай се с доктора.
  #5603  
Стар 8th May 2010, 12:24
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Щастливка, а пила ли си нещо преди операцията за алергията ..
защото аз сега избягвам да приемам каквито и да било медикаменти,не съм наясно как биха повлияли
  #5604  
Стар 8th May 2010, 14:53
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Щастливка, а пила ли си нещо преди операцията за алергията ..
защото аз сега избягвам да приемам каквито и да било медикаменти,не съм наясно как биха повлияли
Аз имам тази алергия от 8 години и в първите години пиех хапчета само,когато положението станеше трагично/а то винаги ставаше/.В последните години обаче започвам да пия Зиртек още при първите признаци/март месец/и юни вече ги спирам,така че по времето на моята операция положението беше овладяно Дори не искам да си представям,да кихам стотици пъти на ден прясно оперирана.Задължително сподели с твоя доктор,със сигурност не си единствената с алергия,така че не се притеснявай,ще разрешите този проблем с лекаря.Успех
  #5605  
Стар 8th May 2010, 16:56
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

ъ
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от tedimila
ami az imam priiatelka s arion,imam i priiatelka s evroslilikon,i druga s macghan ,az sam s pip i kakto razbrahte ste gi smeniam,i spored men i 4etirite imame hubavi gardi))tova malko mi se struva 4e se vmania4avame,spored men vsi4ki tezi marki sa dobri moje li niakoi da kaje koe e nai dobrotoi za vseki stastieto i krasotata sa razli4no poniatie)zatova e hubav svetat zastoto sme razli4ni))spored men ne markata inplant ,a to4nia za vsiaka model ili razmer triabva da se tarsi)
ами аз лично мога
и не вярвайте на приказки от сорта " всички са еднакви".....щото не са !! и съставът и видът на геловете и обвивките са от изключително значение за това как се държи импланта в тялото и никой не може да ме убеди,че в различните марки няма разлика в качеството ! аз лично харесвам само ментор и макган и смятам,че нямат достижение от другите марки, каквото и да се говори з а тях...въпреки това имат основни разлики в другите характеристики що се отнася до естетически резултати и в таблиците на едните няма аналог с другите, затова ИМА значение какво искаш като резьултат и какво си имаш налице, та да се знае в коя марка от двете да се гледа....

ИМПЛАНТИТЕ НЕ СА ЕДНАКВИ НИТО КАТО КАЧЕСТВО, НИТО КАТО ЕСТЕТИЧЕСКИ ДОСТИЖЕНИЯ КОЙТО И КАКВОТО И ДА ВИ ГОВОРИ, ЗНАЙТЕ ГО ОТ МЕНЕ !!!!!
te_dda,
не зная от височината на какви качества искаш да вярваме на твоите приказки, но ми прави впечатление, че когато ти липсват аргументи се хващвш зе ГЛАВНИТЕ БУКВИ (понякога нагрети до червено) , но това не те прави по-убедителна.
Може да имаш най-високо мнение за самата теб, но не омаловажавай възможността на всички да търсят и мнението на десетките специалисти, хирурзи.( които даже преглеждат а не дават съвети по снимки)
Покажи ни къде можем да прочетем за различните качества на имплантите за да си направим и ние своите изводи, иначе оставаш голословна, както и при коментара за гаранциите на Ментор (Etichon) и Макган (Natrelle)? От всички материали, които прочетох не намерих нищо съществено в подкрепа на твоята позиция.
[/b]
  #5606  
Стар 8th May 2010, 18:51
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

аз всяка пролет съм така и преди операцията по препоръка на лекаря пих 7дни ериус.после изобщо не усетих алергия.Тази пролет пак направих един курс с него но за 5 дни.А за самата операция няма проблем ако не си алергична към медикаменти,но ако почнеш да кихаш след нея ..,няма да ти е добре. .
  #5607  
Стар 8th May 2010, 20:15
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Everlast ,защо не престанеш да опонираш на Теда, ако имаш някакви лични чувства към нея запази ги за себе си..мога да кажа ,че тя е един от малкото хора тук ,който пишат адекватни неща.
Във всеки нейн пост има достатъчно истина и не е нужно някой лично на теб да обяснява неща ясни на всички нас.
Както при автомобилите ,както при жилищата ,че дори и при луканките има различен клас стока(извинете за сревнението)ама някой хора си нямат работа и само знаят да нападат ...вместо да се включиш с нещо полезно хабиш енергията си за глупости
  #5608  
Стар 8th May 2010, 20:21
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Благодаря момичета ще взема в понеделник да се обадя за да видим какво ще ми предложат да пия..понеже мислех да го изкоментирам с докито деня преди операцията ,но май ще бъде по добре да го направя по раничко
да знаете всички ви обичам тук...с толкова неща се запознах от форума и четирите ми консултаций не ми дадоха толкова инфо колкото вие
  #5609  
Стар 9th May 2010, 06:23
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Теда е много интересна за мен . Мненията и не са с рекламна цел .
Главните букви са защото влага сърце , когато отговаря и това е най-важното .
Познаването на човешкото тяло и помага да предвиди в тънкост евентуален резултат или проблем .
Естествено ми се струва , че на мацките с евтини импланти им се иска да вярват , че разлика между скъпите и евтините не е в качеството .
И на мацките със скъпи - че не напразно са дали повече пари - качеството струва пари
Времето ще покаже .
  #5610  
Стар 9th May 2010, 16:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

мацки, благодаря ви за мненията ! Анонимния господин влиза във форума не за да изказва собсвено мнение, с което да помогне нещо на някой или да търси мнение , а единствено за да репликира на моите , явно му е трудно да преглътне някои факти.. - това вече стана на всички ясно...затова не смятам повече да отговарям на мненията му, както казах и последния път, в последния си отговор към него...което не ме вълнува особено, защото моите мнения са написани ЗА ВАС а не ЗА НЕГО !!!

__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:05.