IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3601  
Стар 26th May 2010, 14:58
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Здравейте момичета! Пиша в тази тема, тъй като отдавна не съм влизала и не видях дали има подходяща за моят въпрос. Моля, ако има някоя от вас същия проблем, или е по запозната да ми отговори. Минаха точно две години от моята операция за увеличаване на гърдите. Аз съм подмускулно, 350 к, при д-р Николай Георгиев. Спазих всичко, което той ми каза, но гърдите ми все още са леко нагоре....Не искат да "улегнат" още и не зная дали това е нормално и след време ще са ок (може би като родя някой ден), или ще се оправят само с хирургическа намеса...
Като цяло са хубави, но не перфектни Оперирах се заедно с моя приятелка, която е раждала, и нейните се възтановиха доста бързо, за разлика от моите.
Много ще съм благодарна, ако някой е запознат и ми отговори!
Предварително благодаря!
За съжаление,мисля че след две години щом не са слезнали,няма как това да стане без хирургическа намеса.Вероятно става въпрос за неправилно позиционирани импланти или тесни джобове.
  #3602  
Стар 26th May 2010, 15:27
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

[color=violet]sinia написа:
Здравейте момичета! Пиша в тази тема, тъй като отдавна не съм влизала и не видях дали има подходяща за моят въпрос. Моля, ако има някоя от вас същия проблем, или е по запозната да ми отговори. Минаха точно две години от моята операция за увеличаване на гърдите. Аз съм подмускулно, 350 к, при д-р Николай Георгиев. Спазих всичко, което той ми каза, но гърдите ми все още са леко нагоре....Не искат да "улегнат" още и не зная дали това е нормално и след време ще са ок (може би като родя някой ден), или ще се оправят само с хирургическа намеса...
Като цяло са хубави, но не перфектни Оперирах се заедно с моя приятелка, която е раждала, и нейните се възтановиха доста бързо, за разлика от моите.
Много ще съм благодарна, ако някой е запознат и ми отговори!
Предварително благодаря!

Здравей. При мен е същото положение а съм на 1г.и 2 мес. обяснявах си го със тренировките и мускула ми,но доктора каза че самата ми капсула която се образува около импл. е станала много плътно и затова, но каза да изчакаме до есента и ако не паднат ще я разцепи малко за да се освободи импл.
  #3603  
Стар 26th May 2010, 15:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="щастливка"]
Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Здравейте момичета! Пиша в тази тема, тъй като отдавна не съм влизала и не видях дали има подходяща за моят въпрос. Моля, ако има някоя от вас същия проблем, или е по запозната да ми отговори. Минаха точно две години от моята операция за увеличаване на гърдите. Аз съм подмускулно, 350 к, при д-р Николай Георгиев. Спазих всичко, което той ми каза, но гърдите ми все още са леко нагоре....Не искат да "улегнат" още и не зная дали това е нормално и след време ще са ок (може би като родя някой ден), или ще се оправят само с хирургическа намеса...
Като цяло са хубави, но не перфектни Оперирах се заедно с моя приятелка, която е раждала, и нейните се възтановиха доста бързо, за разлика от моите.
Много ще съм благодарна, ако някой е запознат и ми отговори!
Предварително благодаря!
Добре дошла в клуба на високо и криво поставените цици от георгиев

По съвет на жените от форума реших да изчакам да видя дали ще слезнат.Не стана,от долу стоят празни отгоре пълни,едната ми е навън с няколко см и по-нагоре от лявата.Е немога да живея с кофти направени гърди.Предстои ми следваща операция при друг лекар
Съветвам те и ти да направиш същото.Късмет
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3604  
Стар 26th May 2010, 15:58
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

а белезите Ви виждат ли се ....защото моите не са в гънката на гърдата...и си се виждат...грозна картинка
  #3605  
Стар 26th May 2010, 16:03
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

виждат ми се левия почти не,но десния е на около 5мм под гънката.а иначе гърдите ми са си пълни отдоло и профил отгоре си имам,просто са по-високо и са доста твърди.
  #3606  
Стар 26th May 2010, 16:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta
десния е на около 5мм под гънката.
и при мен е така и по-навън даже с 2 см приблизително.Та имам 2 различни по форма гърди

__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3607  
Стар 26th May 2010, 17:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

снимка 1-в анфас

http://media.snimka.bg/6328/018911074.jpg

на снимка 2-отдолу се вижда хлътналата част на дясната гърда,което го забелязах преди седмица


http://media.snimka.bg/6328/018911076.jpg

снимка 3-профил,силно изразения горен полюс се надявам,че с друг вид имплант ще се поправи.Сега стоят като 2 топки

http://media.snimka.bg/6328/018911071.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3608  
Стар 26th May 2010, 18:54
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

честно казано на мен гърдите ти ми харесват,точно пълния горен плюс който при мен неможе да се получи явно толкова изразено.Може би тази снимка която е в анфас има лека разлика,но като цяло изглеждат супер.
  #3609  
Стар 26th May 2010, 19:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
честно казано на мен гърдите ти ми харесват,точно пълния горен плюс който при мен неможе да се получи явно толкова изразено.Може би тази снимка която е в анфас има лека разлика,но като цяло изглеждат супер.

Честно казано аз немога да си ходя с различни гърди,отделно,че едната е доста по-нагоре и навън.Както при още една моя приятелка съфорумка,която реши да се реоперира при друг лекар вече,защото 2 пъти й бяха достатъчни при георгиев

Отделно,че имам някакво странно хлътнало пространство в дясната,което допълнително различава от лявата гърда.
На есен с нова песен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3610  
Стар 27th May 2010, 07:22
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Marisabela като ти видях снимките, установих, че положението при теб е почти същото както при мен, с тази разлика, че моите импланти са кръгли. Иначе и на мен едната ми гърда е по-надолу и по-встрани. Не че изглеждат зле поотделно, но опредлено са различни и на различно ниво. И точно за това бях много учудена, че всички ги харесват. Е, аз съм оперирана при Стоянов. Както виждаш, гаранция никъде няма, всичко е лотария. Не бързай да се прехласваш, на всеки понякога не му се получава добре. Всъщност мен най-много ме беше яд, че Стоянов не ми обърна внимание и не се зае с коркцията ми, иначе то е ясно, че навсякъде можеше да се случи подобен проблем.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:02.