IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3611  
Стар 27th May 2010, 07:31
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Бих искала да попитам лятото дали може да се направи операцията на гърдите или не е за предпочитане ?
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
  #3612  
Стар 27th May 2010, 08:39
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Много благодаря за бързите отговори! Макар, че "малко" ме стреснахте...все се надявах да се оправят от самосебе си Не е трагично положението, но както казахте не са перфектни и такива каквито трябва да бъдат. Имам приятелки със същата интервенция и те все ми повтаряха, че това не е проблем и че гравитацията при всички положения си "казва думата" все някога...и бяха сигурни, че като родя ще са ок. Другата седмица ще отида на преглед, и ще ви пиша какво е казал доктора. Благодаря ви пак! Дано не сте прави
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #3613  
Стар 27th May 2010, 08:51
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

При мен разлика даже не се забелязва,единственно по белега ,но стоят високо и твърди,това ми е проблема.И аз мин.седмица бях при него Sinia и това което ми каза е че все още не иска да реже и да изчакаме още 5-6м като не спирам масажите.
  #3614  
Стар 27th May 2010, 08:54
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Оф ужас!!! И какви масажи, аз съм на 2 години А да не говорим, че спазих всичко след операцията, толкова се мъчих с тези масажи, но ги правих.
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #3615  
Стар 27th May 2010, 10:52
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране Re: по темата

Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76
Бих искала да попитам лятото дали може да се направи операцията на гърдите или не е за предпочитане ?
dimitriq76Аз се оперирах юли месец,без проблем.Ако имаш избор обаче е по добре в друг сезон.
  #3616  
Стар 27th May 2010, 14:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: по темата

Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76
Бих искала да попитам лятото дали може да се направи операцията на гърдите или не е за предпочитане ?
АЗ се оперирах юни месец,беше доста неприятно в жегите да се влача с превръзки,лента и тн...Изчакай да мине лятото
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3617  
Стар 27th May 2010, 14:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="patrisha Стоянов не ми обърна внимание и не се зае с корекцията ми.[/quote]



Защо така?Каква беше причината?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3618  
Стар 27th May 2010, 15:40
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ами нямам обяснение за причината, имам предположение само /в резултат на консултациите с други трима лекари/. Просто ми обясняваше, че ще се уеднаквят с времето, което както съм казала вече, не се случи за две години. Един от хирурзите с които се консултирах за евентуална корекция ми обясни, че при разрез през ареолата, какъвто е моя, корекция би следвало да се направи през същия разрез, /за да се спести нов белег/ като се вади импланта, стеснява се джоба и се поставя импланта отново. Съответно с това обоснова високата цена за корекцията - това си е почти нова операция на едната гърда. Друг хирург ми предложи да направи корекцията с разрез под гърдата, "защото не си заслужавало да се използва друг, по-травматичен метод само за корекция." За сега все още си ходя с асиметрията....
  #3619  
Стар 27th May 2010, 16:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Ами нямам обяснение за причината, имам предположение само /в резултат на консултациите с други трима лекари/. Просто ми обясняваше, че ще се уеднаквят с времето, което както съм казала вече, не се случи за две години. Един от хирурзите с които се консултирах за евентуална корекция ми обясни, че при разрез през ареолата, какъвто е моя, корекция би следвало да се направи през същия разрез, /за да се спести нов белег/ като се вади импланта, стеснява се джоба и се поставя импланта отново. Съответно с това обоснова високата цена за корекцията - това си е почти нова операция на едната гърда. Друг хирург ми предложи да направи корекцията с разрез под гърдата, "защото не си заслужавало да се използва друг, по-травматичен метод само за корекция." За сега все още си ходя с асиметрията....

тц,тц,тц,тц...ех хирурзи.не стига,че е по тяхна вина,ами и пари за корекции на грешките си искат-брейййййй

И на мене така ми обясняваше,ма нейсе...година мина.Да съм мачкала повече дясната,,,е кво да я мачкам като то самия имплант е сложен на майна си.сякаш ние сме виновни,че сме застанали някак си.нали ни връзват и поставят в удобна за тях поза

ХМмм,ще видим кво ще каже като ида.

Не го ли пита защо да плащаш като ВИНАТА Е В НЕГО?Аз ако съм,лелеле,няма си затворя устата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #3620  
Стар 28th May 2010, 07:40
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Не си ме разбрала правилно, Марисабела. Друг хирург ми искаше пари за корекция, но той си е в правото, защото не съм се оперирала при него.
Стоянов ми каза да правя масажи на едната гърда, и с времето щели да се уеднаквят. Не спомена изобщо за корекция, "ще се наместят с времето" бяха думите му. Това на втората консултация. Другото обяснение, на следваща консултация беше /трета поред и на шестия месец след операцията/, че единия мускул бил по-стегнат и затова импланта стоял по-встрани, нямало как. Всъщност след това обяснение аз хукнах по консултации, защото точно този имплант, дето е встрани си "ходеше" в джоба, усещах го, че се мести, а другия си беше добре. Тогава трима други хирурзи ми казаха, че единия джоб е по-широк, трябва да се стестни от към мишницата и ще се оправят нещата. Разликата беше в начините, които предлагаха за корекция - през стария разрез или с нов под гърдата.
Е, аз нали съм си доверчива, вярвах на Стоянов до едно време. После какво да направя? След консултациите с другите лекари, да хукна до София, да му правя скандал ли? Ми то не си струва да се разправяш, с някой, който те гледа в очите и те лъже. Аз не бих отишла на операция, при човек, с който ще трябва се карам за да ме оперира. Човек трябва да има доверие на лекаря си, да се чувства сигурен в ръцете му. При него нещата са на лотария, ако стане добре, ако не стане, ще те баламосва и ще се чуди как да те разкара от главата си. Защото няма време за такива дребни неща като поправка на грешки. Нови кандидатки да се оперират чакат. И тук явно пишат само доволните от него, т.е. тези с успешни операции. Защото се оказа, че не съм първия такъв случай, при който се отрича очевидното...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.