IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5691  
Стар 28th May 2010, 12:57
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Момичета, ходих на мамолог / Темелкова - Варна/ и тя ми каза, че имам някакво каналче от млечните жлези, което се било напълнило с течност, най-вероятно на хормонална основа покрай овулацията. Нямало нищо страшно, с времето щяло да мине, но да отида след 2 - 3 м. отново на преглед.
Мен обаче продължава да ме боли и понякога доста набъбва, понякога е по-спокойно. Забелязвам, че като натоваря ръката ме боли, а сутрин а най-спокойно.
Аз нещо не мога да се успокоя и се чудя дали пак да не отида на лекар?
  #5692  
Стар 28th May 2010, 13:22
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Темелкова е добър специалист, аз основно ходя при нея, но на ехограф. Ходя и на гръден хирург - д-р Ненков. За твое успокоение можеш да отидеш при Балев, само че при него е със записване и понякога е за следващ месец.
  #5693  
Стар 29th May 2010, 08:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Kristee, ти нали си с малко детенце. Колко време преди да сложиш имплантите беше спряла да кърмиш? Дали тази течност има някаква връзка с това
  #5694  
Стар 30th May 2010, 18:42
MimiNa4eva MimiNa4eva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 21
По подразбиране

Девойки, някоя от вас да ми даде имейл на д-р Николай Георгиев, ако ви се намира де.
  #5695  
Стар 30th May 2010, 22:30
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Заповядай:
plasticsurgery@plasticsurgery-bg.com
  #5696  
Стар 30th May 2010, 23:54
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

anik, малкият е на 3 г. и 8 м. , тоест почти две години след като спрях да го кърмя си поставих импланти. Но все пак лекарката каза, че е свързано с кърменето. Каналче, което е развито от двете дълги кърмения и сега е изтласкано на повърхността от импланта се е напълнило с течност на хормонална основа. Аз сега се сетих, че преди няколко месеца пих прогестерон, защото цикълът ми се беше объркал и беше решил, че няма нужда да ми идва повече )) Може и това да има нещо общо. Все пак добрата новина е, че отокът и болката понамаляха... Аз за мое успокоение ще се преглеждам редовно Дано не е сериозен проблем
  #5697  
Стар 31st May 2010, 12:56
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Привет и от мен.
Утре е операцията ми от 14 часа...много съм притеснена и наистина се страхувам, въпреки че това е мечтата ми от години. Притеснявам се за кубика, с док се разбрахме, че ще доуточним преди това 450 или 500 кубика ще сложим. Отделно имам и проблеми с кръвта (2 генетични мутации, склонност към тромбофилия) и след като говорих с имуноложката се разбрахме да направя профилактична терапия с кръворазреждащ препарат няколко дни след операцията за да не се образува тромб. Междудругото така изкарах и цялата си бременност- 9 месеца инжекции всеки ден в корема. Дано всичко е наред. Моля ви, стискайте ми палци
__________________
500 cc
  #5698  
Стар 31st May 2010, 13:11
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Пожелавам ти успех и много радост с новите цицки! С нетърпение чакаме снимки!
  #5699  
Стар 31st May 2010, 14:33
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Стискаме палци!!!! УСПЕХ и от мен! Не се притеснявай мила, всичко ще мине ще се оправи!!! И дапишеш как си ,след операцията!!
  #5700  
Стар 31st May 2010, 16:14
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Не се притеснявай,всичко ще бъде наред.Мисли положително.Успех!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.