IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2101  
Стар 4th June 2014, 21:31
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Хм, аз също съм при д-р Стоянов, но не ми препоръчаха никакви масажи... Може би след първата консултация ще ми кажат с какво да мажа белезите и дали и как да правя масажи.
Guinet, от моята операция не е минал още и месец, но това с твърдостта и разстоянието и мен ме тормози. Гърдите изобщо не могат да се поберат в сутиен, пък камо ли да направят секси гънка. Дори преди операцията с някои сутиени почти я постигах, докато сега - нъцки. Аз още не ходя без спортния сутиен, но щом го махна за малко имам чувството, че гърдите ми ще паднат, много е странно.
Иначе и аз напипвам под дясната гърда ръбовете на импланта, а под лявата почти не, с изключение на едно твърдо топче. Успокоявам се, че съм още прясна, а и стига да нямам болки и дискомфорт и гърдите ми да изглеждат що-годе добре, съм доволна. То човек,ако се вглежда и тревожи за всяко нещо, просто ще се побърка.
Момичета, това, което се напипва в гънката на гърдата при шева - не е ръб на импланта, а удебеляването на самият шев.Моята операция също беше при ИС. При шиенето се изполват разградими конци, а самият шев е първо вътрешен - т.е. съединяване на тъканите под кожата и после подкожен ако може така да се каже - или шиене на самата кожа.Това удебеляване, което се усеща е струпването на тъкан при самото шиене и съответно при зарастването й.
Относно масажите изрично питах ИС дали и кога да си ги правя, но той категорично ми каза, че няма нужда от тях.При консултация може да си питате дали да правите масажи или не.
Ходенето със спортният сутиен е задължително да е първият месец постоянно, особенно вечер при сън, а след това само вечер.Носенето на нормалните сутиени наистина оставя чувството, че все едно гърдите ще паднат.Това е така, понеже обикновенните сутиени не са толкова еластични колкото Триумфа.Удобството, което този сутиен дава е несравнимо просто, така ,че не бързайте с носене на обикновенните сутиени, а си носете спортният.
Гърдите се променят постоянно и достигат до приблизително окончателният си вид поне след половин година, а може и година след мамото. От моята операция мина една година и сега като ги гледам и сравнявам с онова, което бяха в началото-разликата е голяма.
По отношение на секси гънката м/у гърдите - не бързайте още да ги смачкате и притискате една в друга.Като се поотпуснат и поомекнат след 4-5 месеца, самите гърди ще са по-подвижни и ще стоят доста по свободно в сутиен.
Отговори с цитат
  #2102  
Стар 5th June 2014, 09:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нанси, Ильо въобще каза ли ти да правиш масажи? Питам защото аз като го попитах за масажи той ми каза че няма нужда от такива работи. Щом си на три месеца ми се струва наистина , че може да се наложи да се пипне със скалпела, но това си е чиста рекламация и Ильо да не се оправдава с масажи, а да си поеме отговорността.
Относно омекването и носенето на нормален сутиен, момичета въоръжете се с търпение. Аз доста си чаках и даже по едно време опищях форума какво става, дали ще имам меки цици някога. Това чудо се случи наистина към шестия месец, че да не кажа и малко по -натам. Моите също са разделечени, но сега вече, ако поискам, с един сутиен с банели и екстри ги приближавам и гърдите са ми съвсем нормални вече.
Отговори с цитат
  #2103  
Стар 5th June 2014, 11:30
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Шоки, досега при всичките ми ходения (превръзки, конци и т.н.) Ильо не ме е виждал. Манипулациите се извършваха от друг лекар и сестрите. Едната сестра ми каза веднъж "Айде може да почваш с любовните масажи", но за мен това не е следоперативно указание, прозвуча ми по-скоро несериозно. Честно казано доста упорито почнах да ги масажирам и много омекнаха и като че ли наистина малко се поуеднаквиха. Ще изчакам до следващата консултация, пък ще видим.
Отговори с цитат
  #2104  
Стар 5th June 2014, 12:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Това за любовните масажи си го казват всеки път на майтап, и на мен ми го каза Ильо.
При положение, че не са ти казали, че задължително трябва да правиш масажи ти няма как си ги самопредпишеш. И нас да ни беше питала щяхме да ти кажем, че Ильо не ги препоръчва и се шегува за любовни масажи.
Отговори с цитат
  #2105  
Стар 5th June 2014, 12:50
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи Нелчо, това е най-вероятно удебеляване при вътрешните шевове, щом е близо до белега. Това, което можеш да направиш и няма да навреди е с мляко за тяло на възглавничката на пръста да разтриваш мястото (там където напипваш удебеляването), ако е това което мисля ще се разнесе след време, а това "търкане" с върха на пръста помага за по-бързото разнасяне.
Супер,много ти благодаря-по смъртно нямаше да ми мине през акъла,че може да е това,а има логика.Ще направя както казваш,вече записах час и при мамолог да погледне и той и час при моя док. да го видим и той какво ще каже.......много се надявам да е това,а не нещо по джоба!!
Отговори с цитат
  #2106  
Стар 5th June 2014, 13:58
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Това за любовните масажи си го казват всеки път на майтап, и на мен ми го каза Ильо.
При положение, че не са ти казали, че задължително трябва да правиш масажи ти няма как си ги самопредпишеш. И нас да ни беше питала щяхме да ти кажем, че Ильо не ги препоръчва и се шегува за любовни масажи.
М да. Благодаря ти Шоки за включването. Ако има промяна при мен ще пиша пак. Ако на есен се оперирам повторно също. Мисля че е полезно за "следващите"
Отговори с цитат
  #2107  
Стар 5th June 2014, 15:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Успех Нелчо! Дано да е това!!!
Отговори с цитат
  #2108  
Стар 5th June 2014, 16:56
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Здравейте момичета .Професор Анастасов ме оперира и ми каза да не нося никакъв сутиен ,масажи всеки ден по 10 мин и вечер също без сутиен .Днес чуствам едно предърпване в дясната гърда незнам дали е проблем като дискомфорт .Иначе на глед изглеждат добре малко поомекнаха .Днес ми е 36 ден .Кажете нормално ли е да чуствам предърпване ?
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #2109  
Стар 5th June 2014, 17:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Странно е това, че докторът те е посъветвал да не носиш сутиен. При мен след "оглед" на 2 седмици ми беше казано, че мога да махна сутиена през деня, но задължително спане с него.... и до ден днешен 3 години след операцията си нанкам с триумфката

Да не би да е имал предвид сутиен с банели? Сигурна ли си, че става въпрос за неносене на спортния?
Отговори с цитат
  #2110  
Стар 5th June 2014, 17:27
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

да така ми каза и сега направо незнам да взема поне да спя с Триумфа .Нека пишат момичета оперирани от него да кажат при тях какво е казал .А това предърпване дали е нормално ?
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.