IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3981  
Стар 2nd June 2016, 10:02
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

така е tanchetomarinova! Виждам,че вече сме приятели, но като ти отворя профила няма опция за контакт, виж си в настройките Има ли някакви новини за датата?
Отговори с цитат
  #3982  
Стар 3rd June 2016, 08:36
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
така е tanchetomarinova! Виждам,че вече сме приятели, но като ти отворя профила няма опция за контакт, виж си в настройките Има ли някакви новини за датата?
Много странно, като разглеждам профила си всичко е наред Предлагам ти да ми напишеш имейл - там може телефони и профил във фейсбук да разменим

Последно редактирано от TM : 3rd June 2016 на 09:28
Отговори с цитат
  #3983  
Стар 3rd June 2016, 08:56
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Писах ти на мейла. Какви са изгледите за операция? Заякова колко каза, че ще ти сложи като кубици? Аз се чудя дали имат още импланти , например като те отворят да решат да сложат по-малък или по-голям кубик? :

Днес съм на биопсия и абразио , започна месеца на клъцни-срежи
Отговори с цитат
  #3984  
Стар 3rd June 2016, 16:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Писах ти на мейла. Какви са изгледите за операция? Заякова колко каза, че ще ти сложи като кубици? Аз се чудя дали имат още импланти , например като те отворят да решат да сложат по-малък или по-голям кубик? :

Днес съм на биопсия и абразио , започна месеца на клъцни-срежи
Капризче, стискам ти палци! Ама ти си много твърд човек! Евала, дет се вика!
Отговори с цитат
  #3985  
Стар 5th June 2016, 20:56
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета, не съм ви забравила! :*
Танче, за астролог, препоръчвам Силва Дончева, но взима скъпичко (върти ми се нещо като 70 лв). Предполагам, че моментът не е подходящ за пилеене... При мен какво става: мъжо ич не е очарован. Вика ми: "Те все така напред ли ще стоят?". В интерес на истината, макар че са подмускулни, док каза, че увисването е неминуемо. От няколко дни спя настрани (4), а снощи не съм усетила как съм се извъртяла по корем, но не, както обикновено с ръце, разперени като Иисус и крак, свит към гърдите, ами ръцете под корема и д-то нагоре... Е, страшно неудобно, ама насън явно това ми е била най-удобната поза Мисля да ходя на пилатес да се разтягам, но още нямам сутиен за спорт. Боли ме разреза на лявата сиса почти постоянно. Почнах да мажа белезите с контрактубекс, веднага щом свалихме конците на 25.05. Иначе се чувствам вече горда с едни гърди напред.
Отговори с цитат
  #3986  
Стар 5th June 2016, 21:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

МъШ ти да не иска да са ти загащени в чорапите? Ми напред ше стърчат я!
Отговори с цитат
  #3987  
Стар 6th June 2016, 10:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Момичета, не съм ви забравила! :*
Танче, за астролог, препоръчвам Силва Дончева, но взима скъпичко (върти ми се нещо като 70 лв). Предполагам, че моментът не е подходящ за пилеене... При мен какво става: мъжо ич не е очарован. Вика ми: "Те все така напред ли ще стоят?". В интерес на истината, макар че са подмускулни, док каза, че увисването е неминуемо. От няколко дни спя настрани (4), а снощи не съм усетила как съм се извъртяла по корем, но не, както обикновено с ръце, разперени като Иисус и крак, свит към гърдите, ами ръцете под корема и д-то нагоре... Е, страшно неудобно, ама насън явно това ми е била най-удобната поза Мисля да ходя на пилатес да се разтягам, но още нямам сутиен за спорт. Боли ме разреза на лявата сиса почти постоянно. Почнах да мажа белезите с контрактубекс, веднага щом свалихме конците на 25.05. Иначе се чувствам вече горда с едни гърди напред.
Judie, за спорт най-добре сутиен + потниче отгоре - пак стягащо. Ама не ти ли е рано за спорт още? (не ти помня датата щото) След като увисването е неминуемо, мъжо да не се притеснява, ще станат по негов вкус. Ама ти си носи сутиени, щото пък дето вика Лил ... той да не иска до колене ... (така се шегувахме с един препарат на Валмарк - Даколен)
Отговори с цитат
  #3988  
Стар 6th June 2016, 10:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
МъШ ти да не иска да са ти загащени в чорапите? Ми напред ше стърчат я!
Как си, Лил?
Отговори с цитат
  #3989  
Стар 6th June 2016, 12:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Супер съм Инче.... ти как си?
Отговори с цитат
  #3990  
Стар 6th June 2016, 12:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Супер съм Инче.... ти как си?
Ко няма да си супер, ходиш на морето да си печеш дупето, а ние още го гледаме през монитора
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.