IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3991  
Стар 6th June 2016, 13:07
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Red face

ina.ina , мерси. Започнах го месеца с медицинска интервенция, и живот и здраве ще го завърша с такава, дано не се налага повече. tanchetomarinova ми е голяма подкрепа, пишем си във фейса,


judie, аз затова показвах много снимки на господина (предимно от realself) за да знае, че е процес и крайния резултат изисква време. А не да ме подтиска и да ме афектира с някакво негативно мнение. Тъй че не му се връзвай, нормално е да не знае. Иначе, мен ме канят 26 дни след интервенциите на море, и сигурно ако съм добре ще отида, но не знам какъв бански- трябва да е по-прибран,защото сисите няма да са спаднали съвсем.
Отговори с цитат
  #3992  
Стар 6th June 2016, 13:35
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Ами знам ли го, какво иска... Той каквото и да иска, важното е какво искам аз. Аз си реших, събрах си пари, намерих си доктор, определих си дата и му казах вече решеното. Да не се изненада просто. Той пък взе, че предния ден замина в странство. А аз така жестоко бях подценила ситуацията, че вярвах, че ще се прибера от болницата сама с колата. Че планирах и след 5 дни по чужбинска да се развея. Да са живи и здрави майка ми и баща ми! И то повече майка, че дойде жената в болницата, помогна, на другия ден впрегна баща ми да ме прибират и така. Аз на никого, освен домашните си не казах. И една приятелка, която е по рождение с големи бомби. Тя ще ме води за сутиен :P А за спорта... Пилатеса не е спорт, а едни мързеливи протягания и разтягания. Но пак си трябва сутиен. Иначе за истински спорт, док каза какво може и какво не. Категорично забрани подскачане "свински тръс" и така. Иначе на 16 май ми излекуваха комплексите, дето ги нося, откак съм влязла в пубертета
Отговори с цитат
  #3993  
Стар 8th June 2016, 09:41
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Judie Благодаря ти, ще поразгледам в интернет за нея. Качи снимки да помечтаем ние, които си нямаме още придобивки , или ако ти е неудобно да ти дам имейл адрес
Аз съм много щастлива, че вече си имам ново приятелче Caprice® и да не ни чуе дявола ни очакват и истински срещи в края на месеца
Отговори с цитат
  #3994  
Стар 9th June 2016, 07:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Супер съм Инче.... ти как си?
Долу-горе. Дано скоро съм повече горе. Е, не на черешата, де. Предпочитам на смокинята.
Отговори с цитат
  #3995  
Стар 9th June 2016, 07:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ко няма да си супер, ходиш на морето да си печеш дупето, а ние още го гледаме през монитора
Пуф, какво море (поне Черното) то такъв студ още ...
Отговори с цитат
  #3996  
Стар 9th June 2016, 20:10
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
По подразбиране Нов бюст

Здравейте красиви момичетa на мен ми предстои операция за поставяне на импланти твърдо съм решила доктор за това да е живко кънев споделям моят проблем с вас ще кача две снимки направих си регистрация в сайта искам да ми кажете според вас имам ли първа степен увисване и според вас дали само с поставяне на точните импланти ще се получи един красив бюст

Parola: 1234
http://kkkams.snimka.bg/tuning/nomer-34.913963

Ако има проблем с отварянето на страницата кажете ми
Отговори с цитат
  #3997  
Стар 10th June 2016, 09:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

С вдигнати ръце не се вижда колко точно е птозата. Пожелавам ти успех. Дано Кънчо се справи
Отговори с цитат
  #3998  
Стар 10th June 2016, 12:59
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Ще пратя снимки, няма проблем. Лошото е, че не направих "преди", ама док ми направи, ще го помоля да ми ги даде. Иначе, вчера бях при него. Доволен е. Мускулът се отпуска добре, може да мина и без ходене при масажист - поне според док, няма да има нужда. Сега наблягам на "мачкането" на дясната, че лявата повече ме болеше и повече я масажирах. Белезите се виждат много слабо. Мъжо започна да ги разглежда и май да ги харесва. Даже ме води на пазар за сутиени. И вчера док показа трети начин за масажиране на дясната, за да слезе и да се уеднакви с дясната и каза да започвам да спя по корем с цел ускоряване на процеса. Вече болки нямам. За по-малко от месец мъките минаха. Най-тежки бяха първите 3 дни, на петият карах, на седмия чистих, след 2 седмици бях работа, но още ме болеше, след около 16 дни започнах да спя настрани, след 21 дни - по корем. Масажите започнах от петия ден при първата смяна на превръзките. Това е процесът при мен в кратце. Безкрайно щастлива съм от резултатът и болката си заслужаваше!
Отговори с цитат
  #3999  
Стар 10th June 2016, 21:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да, трябва само да мине време, както и спокойствие, и търпение.
Отговори с цитат
  #4000  
Стар 10th June 2016, 21:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkkamsata Виж мнението
Здравейте красиви момичетa ... споделям моят проблем с вас - според вас имам ли първа степен увисване и според вас дали само с поставяне на точните импланти ще се получи един красив бюст?
Не мога да преценя. Консултирай се с док, определено той ще има мнение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.