IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4011  
Стар 29th June 2016, 23:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Да не си печете придобивките по плажовете вече?
А, ето ви мисъл - мечта. Когато ви е криво в следоперативния период - използвайте я!
Отговори с цитат
  #4012  
Стар 14th July 2016, 12:33
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета какви са тези снимки или документи някакви от ехограф ,който се носят на шестия месец в клиниката?Дайте препоръки за лекари или места който имат опит със това може и за София и Пловдив.Може и на лични,благодаря
Отговори с цитат
  #4013  
Стар 14th July 2016, 13:35
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Тъкмо това проверявам. Нещо сте се умълчали... Да не си печете придобивките по плажовете вече?
Здравейте, аз събрах вече сили да пиша, мина моята операция на 30.06 но само абдоминопластиката без гърдите,защото много съм кървяла. Сега се възстановявам и до една степен "всяко зло за добро" ,защото използвам ръцете за да се повдигам и ако бяхме направили и сисите щях да видИм дебЕЛИО край Наесен ми е датата, имплантите си остават 420 и 445 (ултра висок профил на Натрел) и чакам с нетърпение. Остава си този имплант, защото го отворихме преди операцията и така. Вие девойки, как сте? Почнахте ли спорта? (лекичко нещо- кардио) ? Иначе направих два варненски плажа, така де, дали ще лежа на легло в квартирата или на легло на плажа е все едно. Не съм се пекла естествено, но поне послушах морето и погледах пресни силикони на Рапонгито. Доста пресни ми се виждаха мадамите, не знам как издържаха горнища с банел отдолу но пък беше найс Вие кога успяхте да носите горнище с банел?
Отговори с цитат
  #4014  
Стар 14th July 2016, 14:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честитутка, дано да е станало както го искаш !

Аз преди исках да те помоля да си направиш снимка на корема и после и след интервенцията, защото ми е много интересно да видя ефекта. Като фитнес ентусиаст ми е много интересно да видя ефектите от подобни интервенции !

Преди бях чел, че при липосукции се махат и мастни клетки и след това по трудно се натрупват мазнини. Но въпреки това без фитнес няма да се получи перфектният завършек и форма.
Отговори с цитат
  #4015  
Стар 14th July 2016, 21:01
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
Smile Abdominoplastika

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Здравейте, аз събрах вече сили да пиша, мина моята операция на 30.06 но само абдоминопластиката без гърдите,защото много съм кървяла. Сега се възстановявам и до една степен "всяко зло за добро" ,защото използвам ръцете за да се повдигам и ако бяхме направили и сисите щях да видИм дебЕЛИО край Наесен ми е датата, имплантите си остават 420 и 445 (ултра висок профил на Натрел) и чакам с нетърпение. Остава си този имплант, защото го отворихме преди операцията и така. Вие девойки, как сте? Почнахте ли спорта? (лекичко нещо- кардио) ? Иначе направих два варненски плажа, така де, дали ще лежа на легло в квартирата или на легло на плажа е все едно. Не съм се пекла естествено, но поне послушах морето и погледах пресни силикони на Рапонгито. Доста пресни ми се виждаха мадамите, не знам как издържаха горнища с банел отдолу но пък беше найс Вие кога успяхте да носите горнище с банел?



Здравей миличка от много време опитвам да си вляза тук в регистрацията но чак сега успях бях си забравила паролата на мен ми предстои консултация и операция на дата 19 юли тоест след 5 дена моля те свържи се с мен на този email kkkams@abv.bg chakam te pls
Отговори с цитат
  #4016  
Стар 15th July 2016, 11:22
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Talking

Здравейте!

Pufpaf, мерси. Ще пиша в абдоминопластиката, за да не спамя темата. На всички които се чудят, мога да кажа, че си заслужава дори и на толкова ранен етап.

kkkamsata, писах ти мейл, дано съм от помощ.

Иначе с tanchetomarinova си се видяхме във Варна, разходка по плажа направихме и завързах дружка във виртуала,
Отговори с цитат
  #4017  
Стар 16th July 2016, 11:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Здравейте!
Иначе с tanchetomarinova си се видяхме във Варна, разходка по плажа направихме и завързах дружка във виртуала,
Браво на вас! Един приятел още никога не е излишен. Значи наесен - с песен ... ок, ще чакаме и ще ти стискаме палци дотогава. Нали помниш да си пазиш шевовете/разрера от слънцето?
Отговори с цитат
  #4018  
Стар 25th July 2016, 13:05
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Здравейте момичета, имам един въпрос. Направих си мамопластика през 2010 година, оттогава съм ходила само два пъти на преглед при доктора, който ме оперира в рамките на няколко месеца след операцията. Реших че е безмислено да ходя повече при него, тъй като лигавото му отношение към пациентките определено не ми е по вкуса. След това съм си правила 2 пъти ехография на млечни жлези и всъщност не знам това ли е прегледа, който трябва да си правя всяка година като профилактика? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #4019  
Стар 25th July 2016, 17:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това е прегледът.
Отговори с цитат
  #4020  
Стар 26th July 2016, 10:40
Sashi Sashi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Zdraveiite momicheta,
izvinete me za latinica,no njamam kirilica
Ot dosta vreme nasam cheta iz foryma,no nemoga da namerja aktyalni otzivi za d.Nikolai Georgiev.
Molja,ako ima takiva njakoja ot vas da mi pishe kade sa.
I oshte neshto- imam data za OP pri nego,no sled tova razpolagam samo s 10tina dni v BG,stryva li vi se riskovano?Mnogo mi e maka i shte sm blagodarna na vsichki vas za eventyalnite otgovori.
Hybav den na vsichki vi
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.