IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th February 2010, 16:50
syzinka syzinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 4
По подразбиране високи и малки цени на пласти4ни хирурзи!

www.plastichnahirurgia.com www.plasticsurgery-bg.com www.aestheclinic.com ЗДРАВЕИТЕ СПОРЕД ВАС НА КАКВО СЕ ДАЛЖИ ГОЛИАМАТА РАЗЛИКА В ЦЕНИТЕ.КАК МОЖЕ ПРИ ЕДИН ХИРУРГ ДА СЕ ЗАПЛАШТА МНОГО ПОВЕ4Е ЗА НАИ СКАПИТЕ УЖ ИНПЛАНТИ А ПРИ ДРУГ ЦЕНАТА ДА Е В РАМКИТЕ НА НОРМАЛНОТО.БЛАГОДАРИА ЗА ВНИМАНИЕТО
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th February 2010, 11:35
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Ами аз доколкото виждам , това са цени на хирурзи ,които са определени в зависимост от известността на самия хирург....друго обяснение нямам./ Колкото по-известен , толкова по-скъпчия/ Нещо от роза на ...евтиното излиза скъпо...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th February 2010, 11:45
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Допълнителния фактор е дали поддържат собствена клиника, апаратура, персонал и т.н. Хирурзите във Вита примерно нямат собствени 'хигиенисти' - те са си на болницата, операционната не е само тяхна, а е за всякакви интервенции в болницата и много други такива. Едно е да поддържаш персонал и какво ли още не само за даден тип интервенции, съвсем друго това да е за много манипулации. И все пак РЕНОМЕТО и Известността на хирурга.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2010, 02:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

разликата в цените основно идва от това с какви ипланти се работи - едни се закупуват за 1500 лв, а други - за 3500 лв...така,че неможе да се очаква да е една и съща цената...високите цени са на хирурзите, работещи с по-скъпи импланти, макар това да не е известно на пациентите и пред тях имплантите биват представяни като най-висок клас ,независимо дали наистина са такива или не са....общо взето това е така при всички с малки изклюения, които работят с евтини импланти на цените на хирурзите, поставящи двойно по-скъпи импланти на същата цена ( няма да споменавам имена) , но тук вече имат роля известността и избора на пациента,който има пртавото да даде парите си на когото иска... ...но обнщо взето цената е такава,че сумата над цената на имплантите е около 3-4 хил лв...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th March 2010, 02:15
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

сори за грешките,забравих да коригирам, ама все пак е 2 часа
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2010, 08:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране лащаа"

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
едни се закупуват за 1500 лв, а други - за 3500 лв...така,че неможе да се очаква да е една и съща цената...високите цени са на хирурзите, работещи с по-скъпи импланти, макар ..
Няма толкова висока доставна цена на импланти, освен ако говориш за някой хирург, който слага 1 чифт месечно В този ред на мисли имплантите, с които най-често се работи, нормално да са с по-ниска доставна цена, не защото са по-некачествени или евтини. Да не говорим,че като цяло и на "скъпите" по ценоразписа на самата клиника импланти цената е смешно по-висока от тези, които севодят най-евтини. Тоест, не е толкова голяма разликата в цените им. Така че, не съм съгласна, че това е определящо за крайната цена - забравя се това, че се правят отстъпки и за количество А не на последно място е определяща и сумата, която се плаща за екипа. За реномето и това дали е частна клиниката - то е ясно, че и за това се "плаща". И е нормално да е така.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th March 2010, 12:40
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
не защото са по-некачествени или евтини.
имплантите са различен ценови и качествен клас, каквото и да си говорим ! И като говоря за цени имам в предвид точно цената, когато това са най-често използваните импланти от дадения хирург ! цената на макган например е поне два пъти по-висока от тази на ПИп !! Това не значи,че дадени импланти са лоши и не трябва да се слагат, ако някой така го разбира, но мисля,че да се отричат разлики е смешно ! И е факт,че няма цена с импланти макган и ментор под 7000 лв, и по-ниските цени на операциите са с импланти пип и евросиликон ! но това са неща, които са ясни и не мисля,че има смисъл да се дискутират...сумите, които се изплащат на екипите и са разходи на болницата може и да имат някакви разлики, въпреки,че съм сигурна,че не са съществени, а самите хирурзи не бачкат за по-малко от 2 бона лично за тях по мои сметки ....което е нормално...а това,ЧЕ някои за да имат все пак клиенти и да преборят конкуренцията на по-известните имена работят за по-малка чиста печалба след като платят имплантите и разноските е друг въпрос !!

точно и цената на имплантите е водеща за хирурзите, които работят само с най-евтините импланти, а не работят с по-скъпите марки, за да могат да имат цена на операцията с 2- 3- хил лв по-ниска от на другите, тк пациентите, сондиращи мнения и ходещи по конслултации, които в повечето случи не рабират нищо от импланти и не знаят,че даже формите им са ралични, камо ли друго, гледат и избират по цената !!! В противен случай, ако работят спо-скъпи ипланти и имат съответната за тях цена като си сложат печалбата, ще имат много по-малко пациенти, защото за същата по-висока цена клиентът ще отиде при по-известното име..!! А други, които работят на цените на операция с импланти макган с импланти пип и евросиликон - е то в случая за тях работи името им....!!!!

Абе темата е широка и може много да се приказва, и наистина много се ядосвам, когато на тая тема има спекулации или нещата се премълчават или се правят опити на ченото да се каже бяло...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th March 2010, 12:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
разликата в цените основно идва от това с какви ипланти се работи - едни се закупуват за 1500 лв, а други - за 3500 лв...така,че неможе да се очаква да е една и съща цената...високите цени са на хирурзите, работещи с по-скъпи импланти, макар това да не е известно на пациентите и пред тях имплантите биват представяни като най-висок клас ,независимо дали наистина са такива или не са....общо взето това е така при всички с малки изклюения, които работят с евтини импланти на цените на хирурзите, поставящи двойно по-скъпи импланти на същата цена ( няма да споменавам имена) , но тук вече имат роля известността и избора на пациента,който има пртавото да даде парите си на когото иска... ...но обнщо взето цената е такава,че сумата над цената на имплантите е около 3-4 хил лв...

Теди няма такава цена 3500 лв за импланти
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th March 2010, 12:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
не защото са по-некачествени или евтини.
имплантите са различен ценови и качествен клас, каквото и да си говорим ! И като говоря за цени имам в предвид точно цената, когато това са най-често използваните импланти от дадения хирург ! цената на макган например е поне два пъти по-висока от тази на ПИп !! Това не значи,че дадени импланти са лоши и не трябва да се слагат, ако някой така го разбира, но мисля,че да се отричат разлики е смешно ! И е факт,че няма цена с импланти макган и ментор под 7000 лв, и по-ниските цени на операциите са с импланти пип и евросиликон ! но това са неща, които са ясни и не мисля,че има смисъл да се дискутират...сумите, които се изплащат на екипите и са разходи на болницата може и да имат някакви разлики, въпреки,че съм сигурна,че не са съществени, а самите хирурзи не бачкат за по-малко от 2 бона лично за тях по мои сметки ....което е нормално...а това,ЧЕ някои за да имат все пак клиенти и да преборят конкуренцията на по-известните имена работят за по-малка чиста печалба след като платят имплантите и разноските е друг въпрос !!

точно и цената на имплантите е водеща за хирурзите, които работят само с най-евтините импланти, а не работят с по-скъпите марки, за да могат да имат цена на операцията с 2- 3- хил лв по-ниска от на другите, тк пациентите, сондиращи мнения и ходещи по конслултации, които в повечето случи не рабират нищо от импланти и не знаят,че даже формите им са ралични, камо ли друго, гледат и избират по цената !!! В противен случай, ако работят спо-скъпи ипланти и имат съответната за тях цена като си сложат печалбата, ще имат много по-малко пациенти, защото за същата по-висока цена клиентът ще отиде при по-известното име..!! А други, които работят на цените на операция с импланти макган с импланти пип и евросиликон - е то в случая за тях работи името им....!!!!

Абе темата е широка и може много да се приказва, и наистина много се ядосвам, когато на тая тема има спекулации или нещата се премълчават или се правят опити на ченото да се каже бяло...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th March 2010, 16:43
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Теди ,според мен цената идва от името на доктора и от неговата работа не от цената на имплантите..Съгласна съм че не всички импланти са на еднакви цени ,но по мое мнение имплантите най-скъпите не са повече от 1000евро ....Ако е така Дисански от Габрово доста време работи за хубавите очи на пациентките си...
Не искам да влизам в спорове и тем подобни ,най малкото пък с теб
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: високималкиценинапласти4нихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.