IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th December 2014, 17:02
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране ластична лента 425сс

Здравейте датата ми за операция е на 22-ри . С доктора решихме 425сс висок профил аз съм 53 килограма 174 висока . Сутиена ми каза да не си го купувам предварително а след операцията но ми каза че трябва да нося и ластична лента . Искам да ви питам:
1. Мога ли да си взема поне ластичната лента предварително и от къде да намеря ?
2.Преди операцията абсолютно нищо ли не трябва да ям и да пия или да пуша цигари?
3Какво мислите за кубиците който избрах и ако има някое момиче с толкова ако може да качи снимка .
4.За какво точно служи тази лента ?
5.Има ли вероятност при рязкото разпъване на кожата да се получат стрии и мога ли да ползвам крем ?
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th December 2014, 17:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кой ти е доктора? При моята операция сутиена задължително трябва да се купи предварително, защото след операцията той се поставя веднага и се будиш с него и не го пипаш до свалянето на конците. Ластичната лента доктора си я имаше и не знам от къде може да се купи. Мисля, че 12 часа беше, не трябва да се яде, пие и пуши каквото и да било преди операцията.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th December 2014, 17:46
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Аз съм при доктор Людмил Пеев , каза ми че сутиена мога да го купя от клиниката но трябва да е след операцията защото трябва да ми е точно по мярка като втора кожа .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th December 2014, 19:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Щом го има в клиниката сутиена няма страшно. Защото една съфорумка се беше затруднила в намирането му в един момент.
За стриите, ако кожата ти не е еластична, може и да се получат. но зависи от началния ти старт и дали много ще се опъва кожата. След операцията в един момент кожата ще я чувстваш опъната и даже сърбяща, аз моята я мажех с бадемово масло. Ти може да я мажеш с нещо по твои вкус.
Лентата се слага, за да се посмъкне импланта след операцията мисля. Моя беше нисък профил, но доктора ми сложи лента сутринта и ми каза вечерта да я сваля. Най-добре попитай самия доктор от къде да си вземеш такава лента.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th December 2014, 20:13
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

ти с колко кубика си , а и също ме интересуваше сутиена мога ли поне за малко да го свалям примерно за нова година ще е доста трудно да намеря рокля от която да не се вижда сутиена и ако се наложи мога ли да го сваля за въпросната вечер
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th December 2014, 20:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз съм 320 кубика нисък профил. малки са моите. за сутиена, лично на мен ми се струва, че ще е твърде рано даго свалиш. Още ще си съвсем прясна. Мен след като ми свалиха конците на 10-тия ден ми казаха, че може да го свалям за около половин час не повече. попитай доктора ти за това.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th December 2014, 21:35
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Но така и не можах да придобия пълна представа как ще изглеждат гърдите ми с тези 425 кубика , тези подплънки който ми слагаше когато избирахме кубиците ми стояха доста странно предполагам че реално ще е по различен вида им .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th December 2014, 21:50
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Боряна, аз съм с 410 сс, анатомични Natrelle. Дай ако искаш мейл да ти пратя снимки.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th December 2014, 21:59
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

beautiful_vd@abv.bg благодаря предварително
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th December 2014, 22:04
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Готово . Имай предвид, че аз нямах почти никаква собствена жлеза, и са минали почти два месеца от операцията, поради което ще се променят още гърдите .

Последно редактирано от Katerina_ : 13th December 2014 на 22:07
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ластичналента425сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.