IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th July 2007, 08:32
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране Диетата на КИМ ПРОТАСОВ! НЕВЕРОЯТНА Е!!!

Диетата на Ким Протасов
/ за 5 седмици /

Тази диета може да се провежда 1 път годишно.
Прочиства организма и е полезна за всеки. Трудни са само първите 3 дни.
1-ва седмица: сурови зеленчуци; кашкавал, извара, сирене/ 5% мазн./,
кисело мляко, йогурт; 1 варено яйце; може и 3 зелени ябълки. Това е менюто за 1 ден. Зеленчуците, млечните продукти, чай, кафе/без захар/-
в неограничено количество и по всяко време. Задължително да се пие вода по 2-3 л на ден. От продуктите може да се прави салата: зеленч. + сирене+
яйце. Може и малко сол, лимонов сок, 2-3 капки зехтин.
2-ра седмица: същите продукти. Апетитът вече е намален, по желание може да не се ядат ябълките и яйцето.
3-та седмица: към същите продукти се добавя 300 гр. месо, риба или птици. Количеството на млечните продукти малко да се намали.
След 3 седмица започва интензивното отслабване. През последните две седмици свалят се много кг.
4-та седмица: като третата седмица. Да не се пие прясното мляко.
5-та седмица: може да се добавят и консерв. грах, боб, царевица,
растително масло, но рядко.
Рецепти към диетата:
Салата с цвекло: 1 сурово цвекло, 2 моркова, 1 ябълка се рендосват. Добавят се 1 лъж. лимонов сок, пипер, магданоз и кисело мляко.
Салата с маруля: маруля, краставици и 2-3 скилидки чесън се нарязват.
Добавят се копър, сок от
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th July 2007, 08:37
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

моята колежка Таня я прави вече 4та седмица и се стопи. ходи на фитнес почти редовно, дори няколко пъти съгреши с торта (на рождения ми ден ) но вече може спокойно да си смени гардероба, защото всички дрехи и висят. аз я почнах вчера и съм много щастлива, защото това си е пиршество в сравнение с последния режим, който спазвах. а и най-хубавото е, че е лято и в тия жеги какво друго да ядеш...
опитайте я , мацки!!!! да се топим заедно...!!!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th July 2007, 10:03
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Абе не изглежда трудна, ама къде да ги нося тия зеленчуци и сирена на работа, в това е проблема...ама ще се пробвам де
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th July 2007, 13:35
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

ще се справиш, стига да имаш желание- всичко се постига, вярвай в себе си!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th July 2007, 14:56
aivito aivito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 229
По подразбиране

Интересна диета ама така накуп продуктите,с примерно меню по-добре ще изглежда,можеш ли да питаш приятелката си за такова или ти ако я правиш??
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th July 2007, 00:46
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Хехе аз се храних днес горе долу на тоз принцип и преди малко упостоших две средни филиийки с хляб, домат и топено сирене.
Мен пък ми е интересно за сиренето и кашкавалът, в какво количество трябва да се ядат, защото това са си мазнини все пак, а като прибавиш, че и в жалтъкът на яицето също има мазнини ... сякаш стават малко множко...
Веднъж питах един приятел културист, колко сирене мога да ям на ден когато искам да отслабвам, а той ми каза, че не го предпочита при диета. Каза ми 30 гр., ама по добре изяж два желтъка, понеже мазнините и веществата съответно дето се отделяли били по качествени и се приработвали по лесно ... нещо такова беше
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th July 2007, 01:10
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

ми passion, зависи кого питаш, ако спазваш строго ВМ-НВД-привържениците му твърдят, че можеш бая мазничко да похапваш, но пък не бива да си позволяваш отклонения. Ако си на балансирана диета, не се препоръчва да прекраляваш- според мен 100 грама сирене/кашкавал на един балансиран режим са достатъчно.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th July 2007, 12:29
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

М да напоследък съмсем съм си объркала представите за храненето ....
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th July 2007, 13:24
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

И аз се бъркам и чудя от време на време, ама какво да се прави. Придържам се към общите принципи на здравословното хранене: да не се прекалява със солта, сладкото, консервантите, въглехидратите и да не се преяжда, и да се пие мнг. вода и тук няма нищо объркващо, дали е НВД или друг режим, всичко е базирано на тези принципи.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th July 2007, 16:45
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Уфф, бе то с нищо не бива да се преклява, но аз например не мога да преодолея психическата бариера и да се подложа на ВМ-НВД То като 10 години ти е набивано не яж това, не яж онова, че е мазно, малко трудно можеш да се отървеш от това мислене...Пък сега като ми кажат и не яж плодове и направо подивявам. Това ми е най-големия проблем- от 4-5 плода на ден, да се огранича на един грейпфурт.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаКИМПРОТАСОВНЕВЕРОЯТНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:04.