IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th January 2005, 23:42
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

beba daj mi mail da ti pusna dva grafi4ni faila s uprajneniq a nqkolko drugi 6te opitam da ti obqsnq, no na prikazki uprajneniqta vinagi se shva6tat trudno 6te se pomu4a da ti namerq nqkoi snimki v neta
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th January 2005, 13:57
beba
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Paradizio,ot tuk ti izpratih mail,tam 6te vidi6 adresa mi.Pozdravi
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th January 2005, 16:55
ogan ogan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Да нямаш проблем с метаболизма?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th January 2005, 18:03
^^palavata^^ ^^palavata^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 14
По подразбиране

Paradizio hi ti pak poneje vijdam 4e mu razbirash pove4e ot men are da mi dadesh link ot de moga da si izteglq klip4eta za tae bo zashtoto imah edni no kompa mi se "razglobi" i sega nemoga da gi namerq 10x predvaritelno
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st January 2005, 00:23
Nat
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Според мен няма смисъл да се тормозиш с повече диети. Най-добре отиди на лекар, защото може би имаш някакъв друг проблем, може и хормонален да е. Това, което правиш и убийствено, а решението може да е много по-просто.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th June 2005, 19:58
Gaby_m
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Iskam da otslabna

Az sam 56 kilograma i iskam da otslabna sas 12kg!Naistina sum se vmania4ila na tazi tema i tova e za6toto ne moga da se gledam takava!Za6to pi6a tuk?Vuob6te ne razbiram!AKO NIAKOI MOJE DA MI POMOGNE DA GO NAPRAVI PO-KSORO!4ao! :P
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th June 2005, 13:55
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paradizio
...po vreme na dietata moje6 da pie6 L-carnetin za da ima6 sila poneje dietata ne e syobrazaena sys sportni natovarvaniq. Predi i sled trenirovka (tyj kato kazva6 4e trenira6 mnogo) pii aminokiselini (jenski), za da vyzstanovqva6 pravilno muskulite, ako pretrenira6 i ne se vuzstanovqva6 pravilno nikoga nqma da se stegne6 ili da otslabne6 ka4estweno.
Може ли да попитам кои аминокиселини са женски?
10х предварително. 8)
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th June 2005, 14:37
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз знам за женски хормони, но за женски аминокиселини не съм чувал. Може да и да има разлика в нуждите от различните аминокиселини, но все още не знам за такава.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th June 2005, 15:34
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

И аз не съм чувала такова нещо - аминокиселините са си аминокиселини, без значени дали са мъжки или женски. Най-вероятно има разлика в количеството и начина на приемане, но не съм специалист
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th June 2005, 20:59
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

http://911.bg/a2/offers.asp?p=597972&parent=86
В интернет открих само това на българският пазар и цената мен лично не ме задоволява, мисля че подобен продукт може да се намери и по-евтино, не съм търсил по магазините

ето западен аналог
https://secure.dns77.com/www_genesis...p?intProdID=65
Не самите киселини, а формулата е изградена с презумпцията, че ще се пие от жени, не от билдери (поне такава е претенцията) При на мусаши продукта врътката е че киселините са на прах. Ако не ви се пият хапове като копчета за балтон - дерзайте, а това доста жени ми споделят че им е проблем (което ми е странно предвид някои обективности ) И обикновенните аминокиселини си стават, тези просто са с конкретно предназначение, не е фатално ако се ползват обиновенни.
Други съмнения да разсея?
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Helpplease
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.