IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 8th April 2011, 10:48
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Леле, 160лв за фон дьо тен? : )
Аз не се гримирам. Преди се мажех с какво ли не, но тука в последните 2 години мъжа до мен се опитва да ми наложи, че имам естествена красота, която винаги скриват с мазилата и ставам ужасна, та реших да го послушам. Макар, че понякога слагам спирала или гланц, е така за кеф.

По принцип имам по тъмна кожа, понякога си правя бани в солариума и ми е достатъчно, нямам проблемна кожа за да я мажа с фон дьо тен, преди го слагах само за тен.
Бях фенка и на очната линия, но добре че спрях супер много ми изостряше чертите и изглеждах злобна хахахахахах
Голяма отживелица е това разсъждение!Гримът се слага,за да подчертае естествената красота,в случай че я има,де))
Отговори с цитат
  #232  
Стар 8th April 2011, 13:34
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Леле, 160лв за фон дьо тен? : )
Аз не се гримирам. Преди се мажех с какво ли не, но тука в последните 2 години мъжа до мен се опитва да ми наложи, че имам естествена красота, която винаги скриват с мазилата и ставам ужасна, та реших да го послушам. Макар, че понякога слагам спирала или гланц, е така за кеф.
Не ги разбирам този тип мъже, които искат жена им да не е гримирана или скромно облечена, да не изпъква много, да не се набива на очи...Ако има психолог, нека обясни Моят приятел, напротив, предпочита да съм гримирана, кефи го, че си подчертавам очите дори в дните, когато сме си цял ден в къщи...Не мога да си представя и един ден без спирала
Отговори с цитат
  #233  
Стар 8th April 2011, 13:50
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Ани верно ли стоиш в къщи гримирана?!
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #234  
Стар 8th April 2011, 14:04
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Зависи какво се разбира под гримиране. След като стана сутринта си измивам лицето, слагам си крем и спирала. Готово! Да не си подчертая очите за мен е все едно да не си измия зъбите. В другите дни програмата е пълна-фдт, очна линия и спирала, но без червила и ружове.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 8th April 2011, 14:07
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Леле, 160лв за фон дьо тен? : )
Аз не се гримирам. Преди се мажех с какво ли не, но тука в последните 2 години мъжа до мен се опитва да ми наложи, че имам естествена красота, която винаги скриват с мазилата и ставам ужасна, та реших да го послушам. Макар, че понякога слагам спирала или гланц, е така за кеф.

По принцип имам по тъмна кожа, понякога си правя бани в солариума и ми е достатъчно, нямам проблемна кожа за да я мажа с фон дьо тен, преди го слагах само за тен.
Бях фенка и на очната линия, но добре че спрях супер много ми изостряше чертите и изглеждах злобна хахахахахах
ако това на аватара си ти, без грим, значи наистина не ти трябва да се гримираш!
Отговори с цитат
  #236  
Стар 8th April 2011, 15:07
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

А ако това на аватара е марисабелла, мисля че и ФДН от 1600лв няма да помогне за прикриване на брадата
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #237  
Стар 8th April 2011, 18:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Голяма отживелица е това разсъждение!Гримът се слага,за да подчертае естествената красота,в случай че я има,де))
Напълно съгласна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #238  
Стар 8th April 2011, 18:17
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Cool

Смешно е да си мислиш,че като не се гримираш, всички примират по естествената ти красота-СУПЕР ИЗТЪРКАНО Е!
Отговори с цитат
  #239  
Стар 8th April 2011, 18:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И освен това един лек,загадъчен грим прави лицето и погледа предизвикателни..Не бих се лишила от тази допълнителна красота без значение дали мъжът му харесва или не.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #240  
Стар 19th April 2011, 13:11
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
И освен това един лек,загадъчен грим прави лицето и погледа предизвикателни..Не бих се лишила от тази допълнителна красота без значение дали мъжът му харесва или не.
на същото мнение съм..
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксегримирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.