IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th October 2009, 18:28
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

По принцип аз не си купувам козметика по моя преценка, а искам съвет от козметични или СПА центрове, понеже там правят изследване на състоянието на кожата ми, и ми препоръчват (най често мога да си го закупя направо от там). Ще те посъветвам да отидеш на консултация в медицински център и там ще ти препоръчат най доброто за твоята кожa. Аз съм на 29 но също кожата ми е леко състарена от прекаляване с плажове и солариум затова използвам крем за 30-35. Скъпа козметика използвам само за около очите, иначе другите кремчета са ми супер евтини (5-10 евро). А от БГ си взех един на Дева с невен, цената му беше стотинки и изненада, супер съм доволна.
В София бях на консултация в медицински център „Мелади” кв, Изток и от там ми препоръчаха много добра козметика която си закупих от тях, крема за около очи е 70 лв.
Всъщност исках при тях да си направя мезотерапия или лазерно подмладяване но ми казаха изобщо да не се занимавам и да се доверя на качествената козметика вместо на тези процедури (поне засега). Способна съм да им се доверя понеже те разчитат на постоянни клиенти, а не на бърза печалба, иначе като нищо щяха да се съгласят на какви ли не процедури.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th October 2009, 19:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хм... странно... и най- добрата козметика не може да проникне толкова дълбоко, колкото мезотерапията например... то си е превантивна мярка, интересно защо са те разубедили
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th October 2009, 19:41
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Нямам представа... Може би защото моя проблем е около очите, а казаха че за там мезотерапията не е подходяща, а за ботокс ми било прекалено рано (въпреки че аз не мисля така, щом се дразня от тези бръчици).
Отговори с цитат
  #64  
Стар 10th October 2009, 22:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

;
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
В София бях на консултация в медицински център „Мелади” кв, Изток и от там ми препоръчаха много добра козметика която си закупих от тях, крема за около очи е 70 лв.
.
Guinot?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th October 2009, 22:54
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Rejuvi

Всъщност е околоочен гел. Много съм доволна засега.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 30th June 2011, 08:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ЛЯ Прери са професионалисти в антиейдж козметиката
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th July 2011, 07:56
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KotiKissa Виж мнението
Нямам представа... Може би защото моя проблем е около очите, а казаха че за там мезотерапията не е подходяща, а за ботокс ми било прекалено рано (въпреки че аз не мисля така, щом се дразня от тези бръчици).
Съвсем правилно са те посъветвали. Зоната не е за мезотерапия. За ботокс по-добре по- късно да се почва с него. Там където аз ходя предлагат кремове срещу бръчки за околоочен контур и то на доста добри цени, не знам кой ще е за твоят случай, но ако искаш да ти пратя координати.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th August 2011, 13:27
Parfumare Parfumare не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Аз напоследък се заребих по Източната култура. Ходих до Токио и много се впечатлих. От там си купих ето тази линия http://www.everet-group.com/bu/bg/Sh...nkleResist-24/ на Шисейдо и ми подариха много мостри и то по 30 мл. Бяха изклучително любезни. Тази линия ми понесе изключително добре, нощния крем е като елексир за сухата ми кожа. Препоръчвам ви го.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 16th August 2011, 12:39
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
ЛЯ Прери са професионалисти в антиейдж козметиката
Явно френският ти е доволно чужд езикА от въпросната марка, майка ми(която има алергия към полени) се обрина на 5тата минута от намазването с един тестер!Така че панацея и при марките козметика няма!
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 7th September 2011, 14:33
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

ползвам obeyyourbody невероятна козметика от мъртво море немога да й се нарадвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кремовепротивбръчкиориентировъчницени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.