IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th January 2010, 10:29
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Вероятно от възрастта - на 39 съм. Възможно ли е да има друга причина?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th January 2010, 16:03
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

наи-вероятно е от възрастта, пробвай с филър първо според мен. аз лично за сега съм само на филъри
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th January 2010, 16:25
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Дааа,по-добре с нещо временно,а не като мен-прас/хидрогел-нямаше друго преди 12 години/ и сега си гледам устата и се чудя колко ли по-голяма може да стане!?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th January 2010, 19:36
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от furn
Вероятно от възрастта - на 39 съм. Възможно ли е да има друга причина?
Нищо, притесних се да не е някакво заболяване
Филър е добро решение, най-добро и физиологично, според мен, е с липофилинг (ще подобри и тонуса на кожата).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th January 2010, 19:50
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране

diastemma, аз пък сега се притесних да нямам някакво заболяване, би ли казала, ако знаеш, кои заболявания биха дали такава симптоматика. Аз реших, че е от възрастта, тъй като забелязвам сериозни промени в състоянието на кожата като цяло.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th January 2010, 09:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ех, съжалявам, че те притесних Устните стават малки при склеродермия, но там има и много други оплаквания, като затруднена мимика, затруднени движения на пръстите и подобни.
Майка ми също има тънки устни, и с възрастта още намаляха. И аз съм в 30-те, така че сигурно и мен това ме очаква
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th January 2010, 09:31
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Ааааа, недейте така! И аз съм на 39 ,но устните ми винаги са били такива. От възрастта не е.Снимки ще пусна тази седмица .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th January 2010, 15:29
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

С възрастта устните стават по-тънки почти при всички жени. Аз имам нормални устни, на доста годинки съм, но може би се размива контура с възрастта и започват да изглеждат по-тънки. Даже и само контурът да се оправи с ХК ще започнат да изглеждат по-пълни.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th January 2010, 16:16
furn furn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря на всички за отговорите. С възрастта устните изтъняват, но при мен долната устна изтънява значително по-бързо от горната. Макар и тънки по принцип, долната беше по-сочна от горната, а сега е обратното, дори като затворя спокойно устни, може да се каже, че долната липсва. Опитвам се да я държа "по-нацупена", така да се каже, за да не е съвсем очевидно. Тези дни като поогледах нещата, май имам проблем със захапката, като че ли долната челюст е хлътнала навътре и оттам долната устна изчезва, а и май е леко кривнала. Ще трябва да отида на стоматолог и ортодонт, което води до следващи въпрос - можете ли да ме насочите към добър стоматолог /бих казала от най-добрите, без значение от заплащането/, така или иначе искам да си направя т.нар. "холивудска усмивка". Разбира се проблемът с устните си остава, препоръчахте ми д-р Бърдаров и д-р Мирчевска, но колкото и да търсих, не видях правени от тях устни.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th March 2010, 15:32
eduarda eduarda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

аз пък ти препоръчвам д-р Байрамоски! Работи в Токуда и в МЦ Лора. Аз имам приятелка, която си прави при него и е уникален. Бях с нея като й прави процедурата, това беше ноември миналата година и още й "държи" ефекта. Аз лично планирам съвсем скоро да си направя, а този лекар е със златни ръце. Майка ми си прави при него и назолабиалните бръчки и ботокс на челото и наистина няма забележки.
давам тел. на който има интерес, консултацията му е безплатна в Лора - 0899060120.
мисля че мога да сложа и снимки, ще питам мойта приятелка..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъдействие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:54.