IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 4th April 2006, 15:26
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Честити нови цицки vessi_77 ! И при мен болката в гърба беше по-голяма от тази в цицките! Бързо въстановяване !
Отговори с цитат
  #182  
Стар 4th April 2006, 15:39
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
Честити нови цицки vessi_77 ! И при мен болката в гърба беше по-голяма от тази в цицките! Бързо въстановяване !
И на мен, ама аз се изхитрих - правиха ми масаж на гърба всеки ден след изписване от болницата...а иначе ме боля не по-малко от теб, особено лявата...

И знаете ли какво си мислих тогава - че следоперативния масаж на гръб след такава операция си е цял неразработен пазар, и ако някой добър масажист се усети, набере смелост и се реши да го разработи този пазар....
Отговори с цитат
  #183  
Стар 4th April 2006, 16:07
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

vessi_77 , и тук честито!!!
Абсолютно както описваш, така се чувствах и аз.Сутрин като станех или ако си полегна за малко през деня и при ставане - ужас, ще паднат. Като се раздвижа минава.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 4th April 2006, 18:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

забелязах, че всички ни е болял ужасно гърба след операцията. някой знае ли на какво се дължи?
Отговори с цитат
  #185  
Стар 4th April 2006, 18:45
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

За тази болка има точно определена дума(за това че те боли не на мястото на интервенцията) но не се сещам как е, това е защото се сковаваме и прегърбваме !
Отговори с цитат
  #186  
Стар 4th April 2006, 18:45
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Аз си мисля, че инстинктивно се свиваме, за да се предпазим от болката или заради странното ново усещане да имаш "нещо" отпред. По този начин заемаме неправилна стойка и гръбнака ни се натоварва.
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 4th April 2006, 18:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

няма да е от това. мен ме болеше още като се събудих от упойката, даже се чудя дали не е от нея
Отговори с цитат
  #188  
Стар 5th April 2006, 09:11
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Днес е втори ден.Общо взето вече няма болка.Само от време на време ме пронизва и изчезва.Усещам само опъване,което според мен се дължи на конците и на това ,че кожата ми се разтяга в момента(за да поеме новия размер )
Забравих да ви разкажа: след като излязох от упойката и вече можех да пия вода-трябвало да пия често и по малко.Да ама аз не пих много -беше ми трудно да вземам чашата, а пък не исках за всяка глътка да казвам на сестрата(голяма глупост)лИ както по принцип ми е ниско кръвното- при третото ставане(много ми се ходеше доWC)-леко колабирах.Падна ми рязко кръвното-90/50 -сложиха ми нещо в абоката и бързо дойдох на себе си.
Искам да кажа на момичетата,на които им предстои-Не се притеснявайте да казвате какво ви има или от какво имате нужда!
Персоналът е за това там-а във "Вита"-са много мили!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 5th April 2006, 09:26
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Веси, при мен беше същото - с колабирането в тоалетната...при ниско кръвно и пълна упойка вероятно е съвсем обичайна реакция....
Отговори с цитат
  #190  
Стар 13th April 2006, 00:13
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

[quote="Aset"]...За лекарите от долните два линка зная, че са работили с доста пациентки с импланти, което знаете, че е предимство, работата е специфична.
http://www.geocities.com/dr_malinov/- д-р Марков
http://www.panaceabg.com/info.html - д-р Свещаров.

Здравейте!
Била съм и при двамата мамолози. Д-р Марков ми постави грешна диагноза и него не мога да го препоръчам, както и изобщо клиника Малинов. От д-р Свещаров впечатленията ми са, че е добър мамолог. Добра е също д-р Лора Дойчева, работи в 5 градска, много разбира и е опитна с импланти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.