IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 7th December 2006, 07:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А аз съм тази без отоците .
Добра работа - добър резултат .
Отговори с цитат
  #682  
Стар 7th December 2006, 08:16
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Стил също нямаше отоци(видях наживо),а моите бяха двойни
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #683  
Стар 7th December 2006, 08:47
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Не ме боля изобщо.Опъване и дискомфорт, страх - да. Ама болка - не.
Асет,ако не греша,не ти ли бяха обливали джобовете с някакво обезболяващо? Не мога да си го обясня по друг начин Мен лично така ме боля,че не е въпрос на възприятие или праг на болка или както и да го наречете...
И ако е толкова просто защо ме оставиха да се мъча така?! А и не само ти с подмускулно каза,че не те е боляло...лелееее,това не мога да му го простя
Отговори с цитат
  #684  
Стар 7th December 2006, 12:51
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Според мен каква болка ще усетиш е въпрос и на психонагласа.
За мен например секциото беше ужасно болезнено, но в момента в който видях сина си мозъкът ми заработи на друг вълна. 10часа след операцията вървях сама. Толкова много го исках това дете
След операцията за уголемяване на гърдите болката беше доста гадна и режеща особено като се понадигнех от леглото.Нямах търпение да ми слагат обезболяващи. Болеше ме гърбът, даже по-силно от циците. Чудех се защо жените сме толкова суетни да си причиняваме подобни мазохизми. Изобщо си беше гадна вечер. Явно стимулът ми, че ще имам хубави гърди не бил толкова силен.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #685  
Стар 7th December 2006, 13:45
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #686  
Стар 7th December 2006, 13:51
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не знам,ама Denilini ни засрами и двете
Отговори с цитат
  #687  
Стар 7th December 2006, 14:14
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #688  
Стар 7th December 2006, 14:47
Denilini Denilini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Аз не искам да засрамвам никого,защото при всеки болката е различна.Различни са и размерите при теб Бюти са 390 при мен 360 все пак мускула се травмира повече а и най-важната предпоставка е че не си раждала и не си изпитала истински зверска болка/ако е секцио/ тогава тази болка от гърдите ще ти се струва като детска игра,просто исках да кажа на Gemi която и предстои тази операция в понеделник да не се страхува много защото аз като бях чела вашите мнения за след операцията направо умирах от страх и ми идваше да се откажа,а всъщност се оказа че не е толкова страшно.За това момичетата които за в бъдеще ще се тунинговат трябва да подберат най-добрия подход за тях според метода и професионализма на хирурга а не да се плашат от болката защото тя отшумява и се забравя много бързо.Ето на мен ми е 3 ден а аз вече от час седя си спокойно и ви пиша,пия кафе и пуша цигари.така че смело напред!
Отговори с цитат
  #689  
Стар 7th December 2006, 15:01
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #690  
Стар 7th December 2006, 15:19
Denilini Denilini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Съгласна съм с теб.До организъм е а не до хирурга,при мен сложността е била толкова голяма че той ми каза че е било истинско предизвикателство за него да се справи и успя брилянтно за което ще съм му винаги благодарна .А колкото до секциото ако е в частна клиника и с постоянно вливане и инжектиране на обезболяващи няма да изпиташ болка и това го препоръчвам на всички,че ако е в държ.болница- дупе да е яко!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:49.