IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th October 2008, 14:02
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

АлоУ спестовниците стига писали в тая тема ,че на някой хора мъжете им четат тука Утре ще ми кажат виж жените какво правят ,не са разсипници като тебе и к'во ше правя после Аааа да ги нямаме тия
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th October 2008, 14:55
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

А аз пък искам моя да погледне и да види какво правят чуждите мъже.
__________________
Колкото повече опознавам мъжете, толкова повече харесвам кучето си.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th October 2008, 15:13
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, аз да се изкажа и в тая тема по-безсрамничко (пък и нали аз съм си шефка, та не харча на любимия от заплатата парите, ами от моята заплата, та затова не изпитвам срам де...):

Годишно се смята по-лесно, и аз барабар с Алума-та, Веласмуута (това и двете са доста скъпички неоперативни тунинги за лице и тяло съответно), с червилата, гримчетата и скъпите парфюмчета, ги докарвам 7000 лв, та значи "поддръжката ми" е някъде между 500-600 лв. на месец - и при това не съм първа младост, ами по-скоро последна, което в превод означава по-скъпа ...ама не обичам: да се пека на солариум по-често от веднъж на тримесечие, да ходя на маникюр, ако нямам специален повод, на козметичка ходя 3 пъти в годината (по нейна препоръка, тя не смята, че имам нужда да ходя по често), и не се гримирам всеки ден - 'щото забравям докато бачкам пред компютъра и се търкам по очите и естествено заприличвам на панда...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 10th October 2008, 19:57
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
А аз пък искам моя да погледне и да види какво правят чуждите мъже.
...или чуждите жени
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th October 2008, 22:08
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
ходя наконтена дори до магазина.
Факт е, че и аз се гримирам всеки ден, ама (без да го приемаш лично) ЗА МЕН........ горенаписаното вече бие на чиста проба комплексарщина........ и без да искам да генерализирам и обобщавам, но съм забелязала, че точно красивите момичета го имат тоя "проблем"............ дали е защото околните са възприели мнението, че красивите жени са тъпи, или защото те самите вярват в това, е друг въпрос. И много често се получава ситуацията "Еми може нещо да ми липсва, ама поне съм хубава...... дай да се направя на фолк дива, че всички да го забележат". И като видиш чаааааак толкова "поддържана" жена, рано сутрин, си е направо старшно, а като си изхвърля боклука на 10см кокчета и грим, отнел й поне час....................... без коментар!!!!!
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #66  
Стар 10th October 2008, 22:55
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Тази тема не я следя, обикновено, но понеже от известно време се набива на очи, реших да по-любопитствам.
Драга "ratamahatta", едва ли има жена, която ще прекара час в гримиране и след това ще си изхвърли боклука саморъчно....Не вярвам.
Аз като мъж мога да кажа, че бих желал, моята жена да е по суетна, и да прави така, че все повече да е ЖЕНА. За себе си мисля, че, ако жена ми се опитва да изглежда добре и да е по - привлекателна, аз ще съм най-щастливия човек на света, и ще направя и невъзможното за да се чувства тя добре и комфортно.
Аз съм този, който я тика да си купи това, онова, да идем на почивка само двамата....да ама не, всичко отива за пре-задоволяване на децата. Аз съм против това, децата винаги да са на първо място.

Жена да се лиши, от това да е с добро самочувствие, защото детето иска телефон от 600 лв., мр4-ка, лап/топ, бик/мак, чук/чук и прочие .... си е чиста проба прееб...не. Защото после същото това дете няма да пропусне да и каже: - На ХХХХ майка и с каква коса е, какви тоалети има, с кви поли ходи, ами ботушите, ами ноктите...и т.н.

Жената трябва да е егоист, с главно "Е" (в благородния смисъл на думата). Само така, изобщо няма да и се наложи да влиза тук.
Да ме извиняват момите, че отнех пространство в тази "женска" тема, но се надявам семейните дами да ме разберат.

Само един пример - сина ми беше абитуриент тази година. Сега вика кво ще правим, само за костюм ми трябват 10,000 $. Моооооооля!!!
а, майка му взе да ме уговаря, че можела да тегли потребителски за костюма.......е не е истина, как сам човек може да се прецака така. После, аз съм бил лош.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #67  
Стар 10th October 2008, 23:03
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
ходя наконтена дори до магазина.
Факт е, че и аз се гримирам всеки ден, ама (без да го приемаш лично) ЗА МЕН........ горенаписаното вече бие на чиста проба комплексарщина........ и без да искам да генерализирам и обобщавам, но съм забелязала, че точно красивите момичета го имат тоя "проблем"............ дали е защото околните са възприели мнението, че красивите жени са тъпи, или защото те самите вярват в това, е друг въпрос. И много често се получава ситуацията "Еми може нещо да ми липсва, ама поне съм хубава...... дай да се направя на фолк дива, че всички да го забележат". И като видиш чаааааак толкова "поддържана" жена, рано сутрин, си е направо старшно, а като си изхвърля боклука на 10см кокчета и грим, отнел й поне час....................... без коментар!!!!!
Я го давай по- спокойно.Къде в написаното от мен прочете ,че трябва да си хвърляме боклука на токчета И няма как да не приема лично обидата ти ,че съм комплексарка.Така както ме цитираш защо не копира целия ми пост .Ако не си разбрала го написах като шега ,но явно това не е важно.За теб явно е важно да поуплюеш красивите жени ,колко са тъпи как им липсва нещо..........т.н.А ти самата не влизаш явно в това число .Май някой друг се е комплексирал .
опа щях да забравя ама не го приемай лично
Отговори с цитат
  #68  
Стар 10th October 2008, 23:10
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Що пък да не. Веднага си представям, как спира един 6-метров линкълн, пред боклучийската кофа. Вратата бавно се отваря, даже не...шофьора отваря вратата, постила червено килимче, а от колата излиза една такава....в едната ръка държи шармантно цигаре , а в другата дискретно пакетче боклук.....Абе кви ги говорите
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th October 2008, 23:33
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Драга "ratamahatta", едва ли има жена, която ще прекара час в гримиране и след това ще си изхвърли боклука саморъчно....Не вярвам.
Е да, ама аз съм го виждала това.............. ако те е страх да си покажеш носа на вън без грим, защото може да те види съседа, сульо или пульо...... ми за мен това е комплексарско поведение И ми се вижда малко крайно да се гримихам специално за хлебаря, при положение, че мога да бъда хубава и поддържана и без да изглеждам като коледна елха
Колкото до парите........ то си е съвсем нормално, като имаш да си угаждаш, а и да нямаш........ поне от време на време да се поглезиш
На Буба й казах да не го приема лично, точно защото я цитирах избирателно и въпросното изречение ме наведе на въпросните мисли. Далеч не ме интересува и не ми е работа, как ходиш до магазина, така че може да не подскачаш толкова! Но съм сигурна, че всеки го е виждал тоя чалга "стил" за който говоря и тогава момичето и от главата до петите да е облечено с най-марковите дрехи.......... може да изглежда евтино и нелепо.
Така че..... както в повечето случаи....... всичко трябва да е с мярка
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th October 2008, 23:37
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Що пък да не. Веднага си представям, как спира един 6-метров линкълн, пред боклучийската кофа. Вратата бавно се отваря, даже не...шофьора отваря вратата, постила червено килимче, а от колата излиза една такава....в едната ръка държи шармантно цигаре , а в другата дискретно пакетче боклук.....Абе кви ги говорите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поколконамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:22.