IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd January 2010, 00:22
lisicata lisicata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 12
По подразбиране постоянна температура

Здравейте,
на 21 г. съм, имам възпалена жила, заради което поддържам постоянна температура около 37,5 до 38,3 понякога. Ако не я сваля, се чувствам като парцал, а вече ужасно ми се гади от всички прахчета против температура и щом ги изпия, ги повръщам. Личният ми лекар ме посъветва да си слагам свещички Ефералган от 600 mg, но тъй като никъде ги няма, ми каза да си слагам по 2 от 300 mg през 6 часа. Винаги съм се изхождала много рядко - по 2 пъти в седмицата и не съм имала оплаквания. Но от 2 седмици не мога да се изходя и коремът ми е подут и ме присвива от време на време. Когато ми се доходи до тоалетната, са почти само газове, изпражненията са малко и излизат трудно, а коремът ми продължава да е подут. После анусът ме боли, но след час два болката отшумява - сигурно заради напъните. Мисля, че анусът ми не е възпален, хемороидите виждат ли се или трябва по-специален преглед?
Не съм казала за това на личния лекар, защото е мъж, а аз съм момиче и ще умра от срам, ако трябва да си сваля гащите пред него, за да ми оглежда ануса. Трябва ли да му кажа за заека или мога спокойно да използвам свещичките?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: постояннатемпература
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.