IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 28th March 2007, 21:29
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Миленка,сега ти виждам поста ти,благодаря за включването!
Не си резерва!
Защо избра надмускулно,мила?
Какви бяха съображенията на доктора?
Бюти, честно казано причините са няколко:
По времето когато аз се оперирах (заедно с първата операция на Тони) почти нямаше информация за подмускулно. Сега ми звучи доста глупаво, но тогава подмускулното поставяне ми се стори прекалено травмиращ и екзотичен метод.
На консултацията при доктора му обясних че не искам огромен бюст, а просто средно голям, който обаче да не е кръгъл, а да изглежда естествен. Не вярвах, че имам достаъчно кожа за имплантанти (ама наистина хич нямах бюст), но той ме разчерта, измери и каза че според таблицата съм за 245. Ако искам повече ще трябва да мислим , обаче аз казах- не, това ми е достатъчно.
Така че мисля че ми препоръча надмускулно първо защото надмускулното е точно за този вид, който исках и второ- това беше и предпочитания от него метод, понеже той там е специалист. На мен този вид ме задоволяваше и затова не съм търсила лекар за подмускулно.
За момента съм много доволна от избора, наистина вида и резултата са точно както ги исках. Като гледам мненията във форума сигурно на някои от вас няма да хареса моя вид, различни предпочитания има.

ПП. Честно казано все още не мисля, че подмускулно е по-добър вариант.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:53.