IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 18th September 2010, 09:10
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Axxx....напротив не изпитвама неприязън , по скоро е обртното .Като гледам темата ,вече в не знам колко страници упорито се казва че едва ли не жените с малък бюст не са сексуално атрактивни .
Колкото за мен ,нямам нищо против да съм с малко по голям но и това което имам ми е достатъчно Ще прозвучи малко нескромно но първото нещо което забелязват мъжете в мен е именно бюстта и задника
Отговори с цитат
  #112  
Стар 18th September 2010, 09:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Естествено че добре оформеният бюст сигнализира на мъжете подсъзнателно, че жеанта е способна да изхрани потомство. Ханшът сигнализира, че жената е спосообна да роди, а тънката талия - че не е оплодена вече от някой друг мъж.
Големината не е от значение ( доколкото гърдите не са с размера на яйца на очи естествено), единствено формата прави един бюст привлекателен или не.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 18th September 2010, 09:21
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Ще прозвучи малко нескромно но първото нещо което забелязват мъжете в мен е именно бюстта и задника
Не вярвам аз на приказки Ти си една от малкото, които никога не се показват...Уж обеща , че ще пуснеш снимки в "Да се видим" , ама нейси..............
Що толкова се криеш , при положение , че живееш извън БГ , не ми е ясно
Прати ми поне една снимка на лични , че да знам с кого си комуникирам
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #114  
Стар 18th September 2010, 09:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от want
Ще прозвучи малко нескромно но първото нещо което забелязват мъжете в мен е именно бюстта и задника
Не вярвам аз на приказки Ти си една от малкото, които никога не се показват...Уж обеща , че ще пуснеш снимки в "Да се видим" , ама нейси..............
Що толкова се криеш , при положение , че живееш извън БГ , не ми е ясно
Прати ми поне една снимка на лични , че да знам с кого си комуникирам
Никога не съм обещавала и не знам защо трябва да го правя??Показвла съм се на тези които трябва и все пак не влизам тук за да създавам приятелства или пък да си прося комплименти . Всеки има право да вярва в това което иска невярвайки нито ще ми уголемиш бюстта нито пък ще направиш така че да изчезне тотално.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 18th September 2010, 09:45
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

А е друго си е сезона на дините, пък кой к'вото ще да ми разправя На малки цици съм се нагледал като ученик - стига толкоз Мечо Пух го е казал - "Колкото повече, толкова повече" И тоя лаф - мое са ми малки, ама са стегнати...

П.С. Thomi Коня ти е уникален Мустанг ли има в него или quarter horse?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 18th September 2010, 09:48
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LP_
А е друго си е сезона на дините, пък кой к'вото ще да ми разправя На малки цици съм се нагледал като ученик - стига толкоз Мечо Пух го е казал - "Колкото повече, толкова повече" И тоя лаф - мое са ми малки, ама са стегнати...

П.С. Thomi Коня ти е уникален Мустанг ли има в него или quarter horse?
Хахахахха правилно колкото по голяма пишка толкова по добре
Отговори с цитат
  #117  
Стар 18th September 2010, 10:05
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

want , жал ми е за теб Опитах се да бъда любезна , но май са прави всички като те наричат -злобна и пр.

Приятелки се съмнявам , че и в реалния живот имаш , защото по мои наблюдения , грам не умееш да контактуваш с хората

Остани си със здраве и моля те , не отговаряй на поста ми
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #118  
Стар 18th September 2010, 10:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LP_
А е друго си е сезона на дините, пък кой к'вото ще да ми разправя На малки цици съм се нагледал като ученик - стига толкоз Мечо Пух го е казал - "Колкото повече, толкова повече" И тоя лаф - мое са ми малки, ама са стегнати...

П.С. Thomi Коня ти е уникален Мустанг ли има в него или quarter horse?
Браво на теб позна Quater hourse Яздиш ли

По темата никой не казва че жените с по малки бюстове са грозни или не предизвикват мъжко внимание,но определено тук се твърди че жената със силикон, е била комплексиряна и затова е брибягнала до силикона..Нито съм бела комплексирана ,нито съм имала по малко ухажори с по мълки гърди..

Определено мъжа до мен не е никак елементарен ,той беше виновника донякъде аз сега да съм с 420сс..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 18th September 2010, 10:23
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Браво на теб позна Quater hourse Яздиш ли
ДА! Ама съм новобранец още Снощи сефте без стремена - краката ми ги няма от колената нагоре Иначе съм болен на тема "коне" от дете
Отговори с цитат
  #120  
Стар 18th September 2010, 10:35
Аватара на annnnna
annnnna annnnna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofiq
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез AIM до annnnna Изпратете съобщение чрез MSN до annnnna Изпратете съобщение чрез Yahoo до annnnna
По подразбиране

Не виждам защо постоянно се навлиза в безмислени спорове, някои жени са решили и са си сложили цици, други си се харесват така и това е...Аз лично нямам нищо против силокона половината ми приятелки са със да не говорим, че и майка ми си сложи просто някои хора не им харесва.....не може да имат собствено мнение ли или какво....
__________________
He никак лесно да бъдеш толкова красив, колкото изглеждаш....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.