IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th March 2018, 12:23
dmakritoz91 dmakritoz91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 1
Question Въпрос?

Здравейте , аз и приятелката ми решихме да го направим (тя е девствена) , всичко си вървеше както си трябва (или поне така мисля аз) , възбудих я , целувахме се , натискахме се , пипах я по цялото тяло нежно , ли...ах я също както и там долу поне час , а бе всичко си беше по план. Решихме да пробваме да го направим , но тя ми каза , че я боли адски много (парило й , попринцип , знам че паренето е симптом на гъбички / инфекция по полов път? А тя е девствена , също докато я ли...ах , мисля че усетих въпросната ципа , която е като малко отворче , което се разширява (не съм бил с девствена досега , затова се изказвам така некомпетентно и новашки) , при което аз спрях , тя се разплака и ми каза , че не можем да го направим , тъй като много я боляло. А странното е , че аналния секс беше по-безболезнен за нея , което ме учуди много ( ползвахме лубрикант и за двете места да допълня , МНОГО лубрикант). Друго което ме учуди е , че беше адски чиста там отзад , а дори не си беше правила клизма ( по нейни думи дори не знаела как става, а попринцип всеки е чувал , че няма ли клизма стават гафове.. е , при нас нямаше ) Възможно ли е това всичко или приятелката ми ме прави на луд?? Да не би да има някакъв здравословен проблем с вагината (или е психологически от страха) или ме прави на луд. Също забравих да кажа , че съм чувал ако болката е много силна се използвало мидокалм , като се намазва обилно и след минутки всичко ставало търпимо.

Последно редактирано от dmakritoz91 : 26th March 2018 на 12:29
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпрос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.