IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 2nd May 2007, 12:28
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

а белези остават ли след премахването им, защото аз имам доста бемки по принцип и може за в бъдеще да реша да отстраня някои от тях
Отговори с цитат
  #62  
Стар 2nd May 2007, 17:31
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Белега който остава винаги май е по-голям от самата бенка - ако шева е само прихващане - става плоско петно като от рана , ако шева е бил няколко бода - белег като от операция , но при мен не се е удебелил още . Имам ги и двата белега .
Отговори с цитат
  #63  
Стар 5th May 2007, 22:05
stream stream не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, вижте тази тема, може да ви е от полза.
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=141109.60
Отговори с цитат
  #64  
Стар 6th May 2007, 00:43
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desitta
а белези остават ли след премахването им, защото аз имам доста бемки по принцип и може за в бъдеще да реша да отстраня някои от тях
Зависи от бенката. Не винаги се налага операция и шев. Малките по-честа ги отсраняват(изрязват) с ток. Остава белег, който с времето би трябвало да се заличи, само че много често се пигментира, ако е на място, което се излага на слънце. Прилича пак на бенката, но вече не е така опасно. Също е и малко вдлъбнато.
Скоро и аз мисля да отида да си махна един фибром, който от известно време ми расте бързо. Ходя при др. Илиев. Има кабинет в Лозенец. Доста познати си махнаха бенки при него. Ако някой иска да се консултира мога да му пратя координати на ЛС. Прегледа и премахването на бенки не са скъпи, понякога дори не взима пари
Отговори с цитат
  #65  
Стар 7th May 2007, 11:27
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Цитирай:
Първоначално написано от desitta
а белези остават ли след премахването им, защото аз имам доста бемки по принцип и може за в бъдеще да реша да отстраня някои от тях
Зависи от бенката. Не винаги се налага операция и шев. Малките по-честа ги отсраняват(изрязват) с ток. Остава белег, който с времето би трябвало да се заличи, само че много често се пигментира, ако е на място, което се излага на слънце. Прилича пак на бенката, но вече не е така опасно. Също е и малко вдлъбнато.
Скоро и аз мисля да отида да си махна един фибром, който от известно време ми расте бързо. Ходя при др. Илиев. Има кабинет в Лозенец. Доста познати си махнаха бенки при него. Ако някой иска да се консултира мога да му пратя координати на ЛС. Прегледа и премахването на бенки не са скъпи, понякога дори не взима пари
ами, аз живея в Лозенец :P и ще съм ти благодарна, ако ми дадеш негови координати при мен лошото е, че на едната ръка имам доста бемки - няколко от тях сравнително големи и чак черни не, но са тъмно кафяви. жалко, че и след премахването им ще се виждат още някакви петна сега ги преброих - цели 10 имам за махане
Отговори с цитат
  #66  
Стар 7th May 2007, 19:41
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране бенки

Изпратих ти координатите на ЛС
Отговори с цитат
  #67  
Стар 7th May 2007, 20:28
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

ОК, мила
Отговори с цитат
  #68  
Стар 9th May 2007, 23:10
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Когато се маха някакво образувание ,трябва ли непременно да се праща на биопсия
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th May 2007, 08:02
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

На хистология Желателно е, за да знаеш, какво точно представлява. В 90% от случаите не е нищо страшно, но има и едни 10%, в които лечението трябва да бъде продължено по друг начин (в зависимост от случая).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th May 2007, 08:27
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ама след като е изгорено вече,какво ще пращат за хистологично изследване?! А масово по козметичните салони ги горят без предварително направено такова.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.