IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 3rd December 2009, 03:35
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraz
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от Kraz
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Абе пробвала съм,боли,имаш усещането,че ти се ака и някой с пръст ти бута изпражненията на вътре
Колко пъти? Един път или минус един път? А първите десет пъти отпред беше ли ти хубаво? Едва ли. Това става с практика и удоволствието идва малко по-късно, но човек трябва да иска, а не да се прави на тесногръда, дърта даскалица .
Ми щом за теб това е тесногръдие..........Сигурно е върха в живота ти че си го изпитала...........Абе ,много високи цели си поставяш!!!!!!!!!БРАВО!Но иначе си мисля,че ми е малко късно вече,сексуално да ме ограмотяват,но ,благодаря за съвета ти!
О, Боже. Как пък нещо, което не си изпитала ще ми говориш за него? Може да си се махнала от БГ, но типично българските черти и прийоми не си ги загубила. И какви са тия високи цели? Висока цел е да научиш мангала да си напише името без правописна грешка, а как да си направиш кефа не е чак толкова висока. По-скоро приятна, ама ти няма от де да знаеш, щото видиш ли си мнооого веща и ти е късно да те ограмотяват. И моето сърчице така викаше, а беше на 40. В момента ме боготвори, защото осъзна, че е ходела със затворени очи цели 40 лета. Та, по този случай има една приказка, доста мъдра, пак българите, от които избяга са я казали - "голяма лъжица лапни, голяма дума не казвай" .

П.С.

И престани да ми пишеш с големи букви, защото ако си поне елементарно запозната с интернет етиката, щеше да знаеш, че това се приема за крещене, а тук не сме се събрали да си крещим, защото не се намираме в зверилник . Има доста по-приятен и пригледен начн да натъртиш на дадена дума като "този" или "този".
Шшшшшшшшшш,по -леко със заповедническият тон! Явно ,не можеш да разбираш нещата в преносния им смисъл/за високите цели говоря/,но нямам време за неуспехи ,сега да ти преподавам и на теб./Днес се разправях с една подобие на теб от говорилнята./ Гледай си там сърчицето и му направи душевна чикия,че си прогледнала на 40г. с ебане в гъза.Бахти и стремежите,бахти и густиите.Верно, всички от тази държава сме ГЕНЕТИЧНО УВРЕДЕНИ! Мале за кви глупости споря и то с някви глави които изобщо не ме усещат и не ги усещам.Ако още малко се позадържа на едно място и ще избушиндисам. Аре правете си густото,пичове,от мен ЧАО- ай, пис кур!!!!!!!!!!!!!!!
  #842  
Стар 3rd December 2009, 09:05
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Много ми е лесно да му звънна и да обикалям с него по центъра на Пловдив,изобщо това не ме затруднява,щото САМО НА МЕН,не може да ми го откаже.Сега ясно ли ти е за Жоро.Ако те интересува още нещо за него,питай.Знам много от живота му и не се опитвай да ме съветваш как да пиша във форума както аз никой не съветвам.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #843  
Стар 3rd December 2009, 09:40
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Габи,не усещаш ли,че пак прекаляваш с изказванията ?
  #844  
Стар 3rd December 2009, 10:03
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Много ми е лесно да му звънна и да обикалям с него по центъра на Пловдив,изобщо това не ме затруднява,щото САМО НА МЕН,не може да ми го откаже
Ако това заяждане във форума продължава, излизането в Пловдив с мен, може да се окаже по трудно, отколкото предполагаш Габи! Не желая да се намесва името ми тук на всеки втори пост! Аз не съм разменна монета за разчистване на спорове!

Ако някой те дразни, просто се прави че не съществува, както правя аз. Не знам имаш ли идея, дали някой спечели вчера от този безумен спор, но за мен всички загубиха от него. Влизаме тук за да се разтоварим от ежедневието - ненатоварвайки никого с проблемите си!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #845  
Стар 3rd December 2009, 11:26
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Много ми е лесно да му звънна и да обикалям с него по центъра на Пловдив,изобщо това не ме затруднява,щото САМО НА МЕН,не може да ми го откаже.Сега ясно ли ти е за Жоро.Ако те интересува още нещо за него,питай.Знам много от живота му
ей с тва вече ме срази!
аз откога се опитвам да го забия Жоро, ама не се дава, пустия
Ше знам, че е твой, що не го каза по-рано
ахахаххахаххахаххахааахах хахаха
оххх не мога еМ, разби ми животаааа
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аналенсекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.