IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th July 2010, 13:12
iskamneiskam iskamneiskam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране Искам съвет :)

ЗДРАВЕЙТЕ!От доста време се чудя къде да попитам и най-после си мисля че съм оцелил правилния сайт Значи като малък имам операция на белите дробове,като белега който е останал сега не ми стой много добре-обхваща малка част от дясната ми гърда и малка част от гърба ми.Скоро направих 18 и съм се решил да премахна това нешо от себе си Та въпросите ми са:
В кой град трябва да ида да проверя за добър херург?
Горе-долу какви пари ще ми излезе?
И моля ако някой е имал подобен проблем да го сподели,просто ми е интересно каква е процедурата Мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th July 2010, 07:38
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

В темата "Координати на пластични хирурзи" ще намериш сайтовете на повечето клиники. В гугъл също може да потърсиш. Някои клиники имат електронна поща и можеш да си зададеш въпроса и да ти отговорят на личния мейл. Лекар трудно ще ти препоръча някой, защото от всеки лекар им доволни и недоволни, така че избора е личен. Мисля обаче, че имаше тема за лечение на белези, там може да има повече информация.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:48.