IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 15th May 2013, 07:33
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Незнам каква е причината,но почти всички хирурзи го правят и с локална.Аз за себе си предпочитам лека болка и дискомфорт и да виждам и чувам отколкото да изпадам в безсъзнание.А и като се има на предвид,че не става с 1 път,значи още 1-2 упойки.Оставане в болница.Това е моето виждане,но повечето хора предпочитат да заспят и да се събудят
Отговори с цитат
  #502  
Стар 15th May 2013, 12:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз пък предвид,че имам няколко липофилинга никога не са ми предлагали друга упойка освен пълната,защото не знам кой нормален човек би издържал на болката да му вкарват в корема голяма канюла ,с която да му изтеглят мазнина.А после до дочака момента,в който се приготвят мастните клетки,за да му ги набодат на няколко слоя в устните с друг вид канюла,която не е в никакъв случай игла за шиене.А дори и да беше игла за шиене,не бих си го причинила!Не стига,че след тва те боли зверски корема,от където са дърпали мазнината,ами да ме боли и по време на операцията...ужас.!
И да вметна,че не съм оставала в болница след липофилинг на устни,няма нужда просто Ставаш и си тръгваш като пич като отпусне упойката,която не е СМЪРТНО ОПАСНА! Все още съм жива и здрава хахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 15th May 2013 на 12:13
Отговори с цитат
  #503  
Стар 15th May 2013, 12:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

абсолютно е така!
Упойките в този случай са като тези при абортите, извинявам се за сравнението...
Отговори с цитат
  #504  
Стар 15th May 2013, 12:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
абсолютно е така!
Упойките в този случай са като тези при абортите, извинявам се за сравнението...
И ти си много права,ако иска да умре от болка,нека да се подложи,но искам после да сподели откровено как се е чувствала.Ама не знам дали ще й стиска.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #505  
Стар 15th May 2013, 20:33
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Разбира се,че бих споделила ако реша да се подложа.Не виждам защо да не го направя.Понеже се заговори за турски хирурзи из форума се разрових и при тях.Навсякъде се казва,че попринцип процедурата се извършва с локална анестезия.Едва ли биха го правили ако хората умираха от болка.По желание на пациента може и с пълна.Нито убеждавам някого,че това е безболезнено,нито че трябва да е така.Не мога и да го твърдя понеже не съм го изпитала на собствен гръб.Просто казвам как стоят нещата попринцип.
Отговори с цитат
  #506  
Стар 20th May 2013, 11:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nesli Виж мнението
Разбира се,че бих споделила ако реша да се подложа.Не виждам защо да не го направя.Понеже се заговори за турски хирурзи из форума се разрових и при тях.Навсякъде се казва,че попринцип процедурата се извършва с локална анестезия.Едва ли биха го правили ако хората умираха от болка.По желание на пациента може и с пълна.Нито убеждавам някого,че това е безболезнено,нито че трябва да е така.Не мога и да го твърдя понеже не съм го изпитала на собствен гръб.Просто казвам как стоят нещата попринцип.
АМи много успех желая тогаваАз лично не бих пътувала извън бг.,като зная,че Ильо има всичко нужно за извършването на операцията.
А и,ако сега ми се наложи корекция на устните,бих го направила със стволови клетки.Липофилинга е вече стар метод,не толкова добър,докато със стволови клетки инжектираното количеството не се резорбира в такива големи размери,следователно не се налагат толкова операции на брой,за да се постигне желания резултат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #507  
Стар 20th May 2013, 17:05
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Незнаех за този метод със стволови клетки.Сега ще се разтършувам.Аз и без това пътувам до Истанбул,а и съм на еднакво разстояние Истанбул и София,та за това не ми пречи къде ще е,то аз докато се навия ще излязат още по нови методи.Дори и оперативното увеличване го правят с локална.Аз четох за метод при който правят някакъв коктейл от кожа мазнина и още нещо,което било по успешно,но трябвало да има някакво изрязване.Повдигане на гърди или абдоминопластика за да се вземе от изрязаната кожа материала
Отговори с цитат
  #508  
Стар 23rd May 2013, 10:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Но е няколко пъти по-скъпо от липофилинга,който струва близо 600 евро.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #509  
Стар 29th July 2013, 16:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-1...iling-na-ustni
Ето какво представлява процедурата.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #510  
Стар 20th August 2013, 11:24
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Искам да попитам момичетата , които вече са си правили липофилинг да споделят , правят ли се кръвни изследвания и какви ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:53.