IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th February 2006, 18:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rm
А за гърди мнението май е единодушно, че доц. Тепавичарова е единственият корифей в България.
чак пък единствения иначе браво за успешната операция, самочуствието е съвсем друго, нали


Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
пази белега от облъчване поне с крем с фактор 60.
това пък защо, не съм го чувала. обясни моля те. аз се печа редовно на солариум, трябва ли да ги мажа с нещо защитно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th February 2006, 18:33
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Нямам представа от кога ти е операцията, но от моя хирург знам, а и от дерматолог, че първата година белезите трябва да се пазат от UV лъчите, защото потъмняват и има опасност с годините да се уплътнят.Това ставало, защото тъканта около белега е като новообразувана кожа и тя си създавала така защита. Като си изгорих краката преди 10 год. по същия начин ме съветваше д-р Заякова, тя е шеф на клиниката по изгаряния във Военноморска академия Варна.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th February 2006, 21:17
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Нямам представа от кога ти е операцията, но от моя хирург знам, а и от дерматолог, че първата година белезите трябва да се пазат от UV лъчите, защото потъмняват и има опасност с годините да се уплътнят.Това ставало, защото тъканта около белега е като новообразувана кожа и тя си създавала така защита. Като си изгорих краката преди 10 год. по същия начин ме съветваше д-р Заякова, тя е шеф на клиниката по изгаряния във Военноморска академия Варна.
въх, аз нямам 4 месеца още, на 2 ноември ми беше операцията. ама солариумите нали имат уж UV-филтри на лампите, или съм в грешка нещо
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th February 2006, 22:13
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не се шашкай, ако искаш питай си лекаря, но аз мисля, че солариумите даже имат по-силни лъчи.Не те ли карат да носиш специални очила и да се мажеш с крем за солариум? Моята операция беше на 03,06,2005 и месец след това бях на плажа, но с горница и крем на Виши с фактор 60 на целите гърди.Даже се получи доста смешна разлика, но нямах нерви.Най-добре питай хирурга си.Аз като се сетя нещо, каквото и да е, пиша едно имейлче на моя и той веднага ми отговаря.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th February 2006, 22:17
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не се шашкай, ако искаш питай си лекаря, но аз мисля, че солариумите даже имат по-силни лъчи.Не те ли карат да носиш специални очила и да се мажеш с крем за солариум? Моята операция беше на 03,06,2005 и месец след това бях на плажа, но с горница и крем на Виши с фактор 60 на целите гърди.Даже се получи доста смешна разлика, но нямах нерви.Най-добре питай хирурга си.Аз като се сетя нещо, каквото и да е, пиша едно имейлче на моя и той веднага ми отговаря.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th February 2006, 22:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мда, ше му драсна утре един мейл солариума си е мой, пека си се вкъщи, с крем се мажа, ама очила нямам. но и той пък не е чак толкова силен, и не ми пречи на очите
Благодаря ти, като ми отговори ще споделя какво ми е казал
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th February 2006, 17:15
baby1 baby1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте Момичета,
Поздравления за успешната операция!!!
Искам да попитам може ли нчкой да ми даде координати на д-р Тепавичарова?Дали прави и операции за намаляване на б'юста?
Благодаря ви предварително!!1
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th February 2006, 19:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

0888609947
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th February 2006, 09:51
baby1 baby1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Милена,
много благодаря за телефона!!!
Някой тук подлагал ли се е на такава операция за намаляване на бюста?Все пак ще е добре да чуя мнение от някой минал вече по този път?!
Ще ви бъда много благодарна!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th March 2006, 18:36
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаоперациямина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.