IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd April 2006, 15:50
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Ами да, определено съм решила. При мен нещата седят така - искам и липосукция и отопластика. Перфектният вариант е успоредно да ги направя, че като седя вкъши, да е поне за двете неща. Дори д-р Н. Георгиев ми каза, че след като ще е под шапката на една операция, то цената за ушите ще е 250 евро.

Та когато ходих на консултация, действително операцията на ушите изглеждаше като нещо съвсем рутинно (на фона на липоскулптурата).

Мисля, че си струва, защото интервенцията засяга външното ухо и изобщо не стига до вътре. Дори съжалявам, че съм чакала досега. Повечето отопластики се правят на детска възраст с пълна упойка. Проблемът ми е че не знам какво да попитам на консултацията, защото реално не знам нищо за рази операция. Ако има нещо, което те интересеува, ще питам и после споделя
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd April 2006, 15:56
Jo Jo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Много благодаря за бързия отговор Явно и ти си ентусиаст като мен. Аз също ще продължа да се интересувам, а и е крайно време да почна със събирането на пари. И аз можеше да я направя тая операция по-рано.
Няма ли някой опериран, който да сподели?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st May 2006, 19:05
Enchanter Enchanter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Варна
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Enchanter
По подразбиране Здравейте, интерресува ме някой дали...

Интересувам се някой дали на скоро е минал през тази интервенция и да ми опише каква е била при него. Аз лично имам опит с такива операции - аз самият претърпях една такава ( но за жалост неуспешна ) преди 2 години. Ако се интересувате от възмойжните усложнения и физическото усещане след това, с удоволствие бих споделил какво горе долу представлява. Аз лично също мисля да се подложа пак на такава операция, но на есен и сега търся правилното място и правилния специялист. В профила ми е посочен email и ICQ. С удоволствие ше отговоря на всеки и ще съм благодарен да разбера за надеждно място, където мога да се подложа на манипулацията.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st May 2006, 20:21
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Enchanter,
Аз, а и предполагам още много форумски колеги се интересуваме от тази операция, при това от първа ръка - от пациент.
Така че когато имаш време, моля те - пиши и за рискове и усложнения, и за това как протече при теб, и за това защо беше неуспешна.
Благодаря!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st May 2006, 21:18
Jo Jo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, много се радвам, че отново почна да се пише по болната за мен тема. Радвам се, че и Асет се включи, защото следя форума от доста време и знам, че тя е една от най-заинтересованите и най-знаещите по темите, свързани с пластичните операции, надявам се скоро да има още повече яснота по този проблем. Май доста хора наистина се интересуват от тази интервенция
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st May 2006, 21:24
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Аз вече си ги коригирах (преди 10 дена ми беше операцията). Утре махаме конците. Ще разкажа повече, като се прибера, за да поразпитам доктора дали това е била целта.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st May 2006, 21:33
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Цитирай:
Аз лично имам опит с такива операции - аз самият претърпях една такава ( но за жалост неуспешна ) преди 2 години.
При кого се оперира и какво означава да е неуспешна? Моля те за потробности.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st May 2006, 21:40
Jo Jo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Амели, честито, най-после някой да се престраши, мене още не ме е пуснало шубето. Преди няколко години ми правиха друга операция, маха ми тумор с местна упойка и май още ме държи от тогава, а си представям какво е да ти правят нещо на главата....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd May 2006, 18:32
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Цитирай:
маха ми тумор с местна упойка и май още ме държи от тогава, а си представям какво е да ти правят нещо на главата....
Видът на двете операции е съвсем различен, не могат и да се сравняват.

Току-що ми махнаха конците и съм много доволна.

Нито боли, дори приятно да гледаш как си променяш вида. Дори лентата, която носих, си беше по мое желание (от страх да не си дръпна ушето), защото трябва да се внимава.

Ако имаш конкретни въпроси (не се притеснявай, ако ти се струват маловажни, необосновани), ме питай

Ако можеш веднага да отделиш 800 лв, не се колебай и си запиши дата за операция Това е моят съвет, за да си
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd October 2006, 17:18
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз съм нова тук и точно от операция на ушички се интересувам но ме притеснява факта че някои от вас казаха че не винаги е успешма, имам късмета да не се притеснявам от сумата но кажете от кои сте доволни чувам добри неща за Н.Георгиев но, искам да съм сигорна. А колко точно се носи лентата?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.