IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 23rd May 2015, 15:54
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
профила всеки го докарва и се перчи, кво ще му е да изпилиш една гърбица....
обаче фаса
ей там е истината
нека те светна 4е при мен пилене не е имало тка 4е говориш глупости без да знаеш или ти си знаеш там някви неща ... все тая ..
Отговори с цитат
  #572  
Стар 23rd May 2015, 16:14
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
Smile

А как точно са ти направили ринопластиката, ако не е имало пилене? Да няма някакъв нов метод?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #573  
Стар 23rd May 2015, 20:02
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
А как точно са ти направили ринопластиката, ако не е имало пилене? Да няма някакъв нов метод?
зна4и обяснявам за последен път ... имах гърби4ка ..... на консултацията .. ми обясняваше как ще изреже гърби4ката и ще събере стените отстрани .. след като го направи ... а пилене го питах .. той каза 4е ако тря да пили .. ще му отнеме цяла ве4ност...... ..тка това беше което той ми предложи .. казах съгласен ок .. няма грижи ... в деня на операцията ... ве4е като настана време и отивах към операционната .... шегувахме се с докторите .... и те нещоо се бъзикаха .. сега професора.. ще дойде ...ще те удари два 3 пъти с 4ука и готово //.. костта е 4упена и изправяна ... това е което знам , няма пилене , няма изрязване .. няма белези .. по затворения метод е ... конкретна информация затова ккаво ми е правено не съм полу4авал .. това е
Отговори с цитат
  #574  
Стар 23rd May 2015, 21:35
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Бокос, аз глупости не говоря!

........но нямам намерение да влизам в полемика с теб.

Важното е, че си доволен, всичко добро!
Отговори с цитат
  #575  
Стар 24th May 2015, 18:57
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Бокос, аз глупости не говоря!

........но нямам намерение да влизам в полемика с теб.

Важното е, че си доволен, всичко добро!
вси4ко добро и на теб . без лоши 4увства

просто съм доволен
Отговори с цитат
  #576  
Стар 25th May 2015, 07:15
Natali6666 Natali6666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Doktora kaza, che nqmam plastina v nosa, zatova mi mahnaha I tamponite oshte pyrviq den. Shto se otnasq do dishaneto, veche na 50% dishsm, a sym 7-mi den. A sinini I podutini, veche nqmam nikakvi.
Отговори с цитат
  #577  
Стар 25th May 2015, 10:44
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natali6666 Виж мнението
Doktora kaza, che nqmam plastina v nosa, zatova mi mahnaha I tamponite oshte pyrviq den. Shto se otnasq do dishaneto, veche na 50% dishsm, a sym 7-mi den. A sinini I podutini, veche nqmam nikakvi.

вс си е по преценка на докторите кога се махат тампоните и според това което ти е правено ... смисъл аз бях с едни мн мн големи пластинки хахаха ... операцията ми беше сряда ве4ерта околко 6 4аса да са ме по4нали .. и седях до другия ден до ве4ерта с тампоните (0( бях с нагласата 4е на сутринта ще ги махнат ноо уви ';д един доктор мина към 10 и питах тампоните кога и той на другия ден сутринта и аз wtf /// и си викам сега умрех ) , мислеха петък сутринта да ги махнат но не се издържаше ве4е защото превръзките бяха подгизнали в кръв и колкото и да се опитвах през устата да дишам .. с тая кръв околко носа .. не беше мн fun 'd;' тка 4е при всеки е разли4но както казах .. те даже се разправяха 4е след като не ми е изправяна носната преграда .... могат да ги махнат ... но ако беше щях да се мъ4а до сутринта ... а пък имаше и 2 мацки с мен ... и те викаха ако ги свалим на него и ония 2 мацки ще писнат .. и те щом не им е правено нещо по сериозно могат да се махнат .. и тка

Последно редактирано от bokos : 25th May 2015 на 10:47
Отговори с цитат
  #578  
Стар 4th June 2015, 09:51
Natali6666 Natali6666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Zdraveite, mina pochti mesec ot operaciqta mi, no nosyt mi vse oshte e ujasen I dylyg I golq. Sestrata me ubejdava, che oshte ne e spadnal, no kolkoto I da spada spored men nqma kak da stane malak nos, koeto ochakvah I iskah. Ta vyprosyt mi e dali naistina spadaneto na otocite e chak tolko drastichno sled pyrviq mesec, ta izcqlo da promeni oblika na nosa I trqbva li da chakam da se sluchi chudo ili da se podgotvqm pak da lqgam pod noja?
Отговори с цитат
  #579  
Стар 4th June 2015, 15:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Все пак не сме врачки и няма как някой да ти отговори без да е видял за какво става на въпрос.
Една снимка преди и една от сега и ще получиш реални мнения. Снимките може да се изтрият след това, може и очите да си закрият ако чак толкова те е срам, а то няма причина за това, все пак тук само хора с проблемни носове четат темата. Хайде пусни снимки от преди и след или ако искаш на ЛС, поне да знаеш какво да очакваш и да се настроиш.
Отговори с цитат
  #580  
Стар 5th June 2015, 15:32
Natali6666 Natali6666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Iskam da popitam dali nqkoi si e pravil vtora operaciq vednaga sled pyrvata, zashtoto ne se e haresal I ako operaciqta e samo za promqna na vryhcheto, dali e po leka I s po byrzo vyztanovqvane?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:40.