IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd September 2010, 08:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

След като сама си казваш проблема, ние какво да направим?
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #122  
Стар 3rd September 2010, 09:20
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране Re: Подробно за коремната мускулатура

Цитирай:
Първоначално написано от Nadito
Аз сам на 15години но имам корем.Преди една година бях 45 а тая година сам 55.3.преди 1 месец бях 59кг.За този един месец пражиь коремни преси,карах колело и др.Но пробрема е 4е ям много паржено,слън4оглет пия газирани напитки и като доиде зимата,запо4жам да ям свинско и други мазни храни и пак си жра6там корема.А през зимата много не ми се спортува.
С тази диета не само,че не си си полезна за фигурата,ами си и вредиш.Много мазнини и вредни захари.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd September 2010, 11:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Добре, че й каза
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd September 2010, 19:49
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ако целта е била да се оплаче, вече го направи. А ако има желание да подобри нещата, има доста изписано по въпроса. Само дето не става с уговорки " През зимата много не ми се спортува" То мен и лятото ме домързява понякога, ама си обличам екипчето и започвам. И след първите 5-10 минути съм забравила, че не ми се е спортувало днес.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 4th September 2010, 15:41
Nadito Nadito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Stara Zagora
Мнения: 4
По подразбиране Re: Подробно за коремната мускулатура

[quote="Nadito"]Аз сам на 15години но имам корем.Преди една година бях 45 а тая година сам 55.3.преди 1 месец бях 59кг.За този един месец пражиь коремни преси,карах колело и др.Но пробрема е 4е ям много паржено,слън4оглет пия газирани напитки и като доиде зимата,запо4вам да ям свинско и други мазни храни и пак си вра6там корема.А през зимата много не ми се спортува. Ако може някои а ми каже какво да ям прес зимата ще съм му много благодарна
Отговори с цитат
  #126  
Стар 7th September 2010, 19:24
Nadito Nadito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Stara Zagora
Мнения: 4
По подразбиране dobre

dobre blagodarq 4e mi kazaxte kakvo da pravq prez zimata.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 7th September 2010, 19:44
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Не мисля, че имаш нужда някой да ти казва какво да правиш. Всъщност ти си формулирала проблема : не се движеш достатъчно, храниш се неподходящо. От тук нататък само от теб зависи дали нещо ще се промени. Но е въпрос на действие, не на думи. Ще ти бъде ли по-лесно, ако ти кажа : спортувай редовно и не яж мазно, пържено и сладко?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 8th September 2010, 11:53
Nadito Nadito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Stara Zagora
Мнения: 4
По подразбиране

da znam kakvo trqbva da pravq no kato ne sam umorena ot u4ili6te i togava samo ne mi se pravi ni6to,ina4e prez drugoto vreme moga da [ravq samo tova
Отговори с цитат
  #129  
Стар 8th September 2010, 12:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, то на никой не му е лесно. Аз да не мислиш, че не съм скапана вечер като се прибера от работа. Ама знам, че не трябва да се оставям на умората да ме провали. Пък и като се пораздвижа малко, после се чувствам по-добре. Защо не се опиташ да спортуваш с филмчета с упражнения, по-забавно и по-мотивиращо е. Почти като в група. Аз преди ходех в зала да тренирам с група, но напоследък ми е много натоврено на работа и не мога да ходя в точно определени часове. Затова си спортувам в къщи - каланетика, пилатес, упражненията на Синди Крауфорд. А за храненето ще трябва да си направиш режим и да се ограничаваш от нездравословни боклуци. И аз се изкушавам понякога да похапна сладко, но гледам да не го правя твърде често. Добре, че поне мазно и пържено не обичам. Няма лесен начин да изглеждаш добре, но да знаеш, че положените усилия винаги се отблагодаряват. Така че не се предавай толкова бързо. Всичко зависи от теб. Между другото от Технополис си купих диск с упражнениня за корем /на скромната цена от 4,99лв/ и съм много доволна, редувам го с другите упражнения и определено има ефект.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 8th September 2010, 14:51
Аватара на joy._
joy._ joy._ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Нормално е да ни помръзва, след като сме водили заседнал начин на живот. Важното е веднъж да се навиеш да започнеш някакъв спорт, упражнения и след това ще забележиш как от тях ти се вдига тонуса и си по-зареден и жизнен, а когато видиш и някакъв ефект върху тялото си, се чувстваш още по- доволен от себе си. Докато времето е хубаво е добре да се тича ако не всеки, поне през ден в парка с някоя приятелка. Сега есента похапваме повече и трупаме мазнинки за зимата. По 30, 40 минути на ден коремни преси, подскоци и разни други упражнинийца вършат също добра, стига да не ги правим през седмица
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.