IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th January 2005, 16:29
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Преди да попитате каквото и да било, прочетете това:

Преди да зададете въпроса прегледайте поне заглавията на другите теми, дали това което ви вълнува не се разисква вече в някоя друга тема. Така ще спестите време да чакате отговори и няма да разводнявате форума.

Ако не сте доволни от информацията и искате да отворите нова тема изберете старателно заглавието на темата. Тези, които могат да ви отговорят не преглеждат задължително всички мнения. Ако забележат конкретен добре формулиран въпрос е силно вероятно да отворят точно вашата тема.

За да може да ви се отговори поне малко по-конкретно и за да имате реална полза е нужно да уточните вашето състояние. Дайте колкото можете повече информация за себе си- например:

аз съм момиче на 19 години, ходя на фитнес от 2 месеца, висока съм 170, тежа 65 кг, лятото редовно ходя по плажове, Работя 8 часа дневно продавам книги и същевременно ходя на лекции.

Така тези към които задавате въпросите си ще имат поне малка представа какво е най-добро за вас в конкретният случай. Всичко останало са общи приказки.

След като зададете отговора си, не си мислете че другите са ДЛЪЖНИ да ви отговорят. Това е форум, а не виртуален курс по фитнес. Вниманието, което би ви било обърнато е от добрата воля и желанието на другите да ви помогнат. Заслужете това внимание, не си мислете, че то е даденост.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предидапопитатекаквотодабилопрочетететова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.