IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 24th July 2006, 10:15
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

А защо не му се обади лично на него? Аз изобщо с болницата не съм контактувала, само на Динев звънях - и преди операцията, и след това.
Но много добре те разбирам, че си била разочарована и не си искала изобщо да звъниш на когото и да било!
Съгласна съм с Бимби, че не е много коректно да го обвиняваш, без да знаеш от него какво точно е станало по време на операцията...
Отговори с цитат
  #82  
Стар 24th July 2006, 10:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Да разбирам какво искаш да кажеш,но отговорноста си е освен негова и на клиниката ,нали му написах маил,нали и той ми има телефона,или като не съм звиннала няма проблем не се нъждая от консултация?А ти били мъ се обадила ,втори път ако си на мое място.Аз избрах да не се занимавам и мился ,че не сгреших.Не виня само него ,ами цялата клиника ,защото те съвместно са виновни така да се получи.Първо безотговорното им отношение и второ ,че той присигна минъти преди операцията без да ме е виждал ,без да е запознат и накрая резултата.Ти би ли легнала под ножа в такъв случай.Няма да коментирам повече компетентността му.Но в слъчая аз съм жертва ,а не той.
първо - за Валем нямам добро мнение, тъй че не се учудвам много.
второ - аз бих му звъняла и сто пъти ако трябва, ако мисля че има проблем.
трето - не мисля че пластичния хирург е длъжен да звъни на всичките си пациентки /които са ужасно много/ и да пита всяка как е. на мен Бояджиев не ми е звъннал нито веднъж, а и аз не съм му се обаждала след като ми махна конците. надявам се и да не ми се налага да го търся.
четвърто - ясно е че ти си жертвата, за което ти съчуствам, но на твое място бих ги тормозила малко повечко...
само тва за пристигането минути преди операцията ми е странно 8)
Отговори с цитат
  #83  
Стар 24th July 2006, 10:24
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Думите му бяха -всичко мина добре имаш едно малко хубаво носле.Моят избор беше да не позволя повече да ми работи по лицето ,защото съм на мнение ,че не може да направи тоава ,което искам.За какво ми беше да се срещам с него ,за да ми кажe ,че не се е справил или да ме излъже или да ме убеди да се оперирам пак,парите ясно ,че няма да ми се върнат,а със съд не ми се занимава.Мерси!Имам една позната ,на която така и оправиха носа пак във Валем,подобен на този който на мен ми направиха ,но не знам дали при него,не ми е близка да я питам и сега пак си ходи с подобен нос,затова реших 100% ще е при друг.Когато операцията приключи се вижда крайния резултат,след това носа започва да оттича.Той не е забелязал аномалиите ли?Не е забелязал ,че е крив?
Дори да е забравил ??? ,защо не ми отговори на майла?Забравих да ви кажа ,че тампоните си ги махах сама.Аз поисках среща.Когато искам среща с хирурга си сега ,с личния лекар ,зъболекаря и гинеколога,дерматолога се обаждам в клиниката където работят .Всички тези лекари са загрижени за състоянието ми и за работата която вършат ,за това съм техен клиент.
Какво значи кой знае на кого съм попаднала?Или клиниката и доктора нямат отношения?Нали на тях се обадих когато поисках да се оперирам ,нали те взеха парите.
Както и да е повече няма да отговарям ,защото започна да прилича на спор .Казах каквото имам да казвам по темта,вече всеки сам да си прави извод кой е прав и кой е крив.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 25th July 2006, 17:26
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

момичата вчера си направих ринопластиката при динев и съм много доволна от отношението във валем! ако някои иска да знае повече подробности да прочете какво съм писала в "дневника на една оперирана"
Отговори с цитат
  #85  
Стар 25th July 2006, 23:55
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

ЧЕСТИТО ново носле! Бързо възстановяване и да си го вириш повече!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26th July 2006, 10:52
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

И аз нещо не разбрах кое име няма да споменаваш
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th July 2006, 12:19
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vessi_77
ЧЕСТИТО ново носле! Бързо възстановяване и да си го вириш повече!
хаха! мерси миличка!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 26th July 2006, 14:03
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Честито и от мен да си го разхождаш гордо :1237: Относно, кои са добрите пл.хирурзи смятам,че всеки е имал и не успешна операция.Важно 99% да са му успешни.Тогава е добър хирург.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26th July 2006, 14:48
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

crazed_insanity Честито и от мен! Бързо възстановяване ти пожелавам!
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26th July 2006, 14:52
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Честито и бързо въстановяване !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:53.