IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st August 2006, 12:49
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз що не виждам някакъв проблем
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st August 2006, 12:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Физическо неудобство до степен ограничения в обличането.
Защо ли си мисля, че при обличането всеки един мъж има да напъха далеч повече в гащите, отколкото и най-мутиралите срамни устни. И въпреки това се справяме без проблем и досега не съм чул някой да иска да му изрежат достойнството защото му е неудобно да се облича.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st August 2006, 12:59
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Аз имам този проблем и тесните панталони определено ми причиняват болка. Особено като седнеш. Прашките също са труден избор. Женските дрехи не са предвидени за жени с дълги срамни устни
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st August 2006, 13:00
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Защо ли си мисля, че при обличането всеки един мъж има да напъха далеч повече в гащите, отколкото и най-мутиралите срамни устни. И въпреки това се справяме без проблем и досега не съм чул някой да иска да му изрежат достойнството защото му е неудобно да се облича.
Мисля че авторката има предвид не колко има да напъха в гащите,а че не може да носи тесни и прилепнали по тялото дрехи.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st August 2006, 13:28
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Никакво изцяло!
Реже се до нормална дължина. И клиторът трябва да си остане покрит, простете за подробностите.
Съгласна съм напълно, а и доколкото знам в малките срамни устни има някакви нервни окончания, жлези и т.н., които са необходими за нормалния полов живот, а той не е маловажен Пък и да ви кажа две жени с еднакви полови органи няма и мъжете май много не се впечатляват от това, стига да е чисто и подредено
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st August 2006, 13:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

подредено
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st August 2006, 19:34
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Точно заради многото кръвоносни съдове и нервни окончания - постоперативния период е неприятен за пациента , а самата операция- нежелана за хирурга . Само че не се сещам къде съм чела това .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th August 2006, 16:41
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Абе ти си наистина голяма скица..извинявай,знам,че въпроса за теб е важен,но искам да ти кажа,че надали мъжете са толкова вещи как изглеждат срамните устни,даже си мисля,че това,че са големи би ги възбуждало повече!!! Те са на принципа:Колкото повече-толкова повече!Ние жените май имаме различен поглед и виждане върху тези неща..аз пък мисля,че моите са доста скромни и недоразвити,но наистина няма две еднакви,дето се вика..лошото е,че ако наистина изпитваш неудобство с дрехите..иначе хич да не ти пука!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th August 2006, 10:15
skica skica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Някъде бях чела : "Ако не ме харесваш, такъв какъвто съм, няма да ме харесаш и такъв, какъвто искаш да бъда"
Желанието ми да го напрявя не е вседствие на мъжко мнение или забележка. Искам, заради себе си.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th October 2007, 19:16
vinaria vinaria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 52
По подразбиране

A някой знаели колко струва една такава операция??
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даповдигнавъпросазаquotсрамнитеустниquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.