IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th January 2012, 09:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Здр /те мацки...
Тази сутрин се прибрах,,Пътуването малко неудобно но мина.Болките наистина са ми били от зостера.Преди да се прибера получих и друго странично мнение.Всичко е ток.
За оттоците слагам компреси от реванол,Синките ми се разнесоха вече.
От резки движения на ръцете ме боли,,охкам си и ми минава.
Но не мога да си наперча напред аербега ми,боли ме..
И са едни напращели до болка,,не ми помагат обезболяващите,,,
Ама са ми супер :–))))
Кога да се мажа с крема за белези??..След колко време мога да си направя една хубава вана,че съм ужас.???
Определено съм по добре,ааа започнах и нов антибиотик ...
Ами от зостера са болките, а ти ... шаш и паника. То не че и от операцията не те е боляло - въобще страшна комбинация се е получила. А новите придобивки ще са опънати, въобще все едно не са част от тялото ти - така е в началото. За банята - ако имаш водоустойчиви лепенки си се къпи спокойно. Аз за друго може и да не се бях сетила да питам, ама за това кога мога да се къпя давах зор.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th January 2012, 09:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Миличка внимавай с движенията на ръцете - без резки движения до месец. За "аербега" не се притеснявай, в началото си носим всички гърбици като камилки, аз даже все още не съм си върнала моята си поза. Още е рано за крема за белези. Трябва хубаво да заздравее операцията и да няма никакви корички. като отидох за сваляне на конци при Стоянов ми казаха че след като мина на консултация месец и половина след операцията ще мога да почна да се мажа с крем за белези и да слагам обикновен сутиен за през деня. Въпреки че моите са все още много твърди и не знам какъв сутиен просто ще стане да сложа.
Помня, че пробвах доста сутиени и с никакъв не се харесвах в началото, та първия който си купих беше дантелен, без никакви подплънки - но все пак нормален сутиен, а не спортен. Маркова, омекването сигурно към 3-тия месец, нормално е още да са твърди. Но все пак не се ли полюшват (помръдват) поне малко вече? Търпение му е майката.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 8th January 2012, 09:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Помня, че пробвах доста сутиени и с никакъв не се харесвах в началото, та първия който си купих беше дантелен, без никакви подплънки - но все пак нормален сутиен, а не спортен. Маркова, омекването сигурно към 3-тия месец, нормално е още да са твърди. Но все пак не се ли полюшват (помръдват) поне малко вече? Търпение му е майката.
Помръдват, от гюлета преминаха на гумени топки и до тук. Аз се си мислех че до третия месец трябва да омекнат а те явно тогава ще почнат-уф.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th January 2012, 15:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

за jufka:
http://media.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%...#axzz1itvkDHHR

Не че ще ти забъркат този унгвент, но да имаш предвид и ако имаш такава болка да ходиш да мрънкаш на лекарите там. Дано няма нищо такова, де.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th January 2012, 20:42
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Ина аз за медицината съм странен случаи...На 32 години изкарах шарка, и сега зостера ми е от двете страни и на гръбначния стълб,като обикновенно е само от едната страна.Де факто съм сринала имуната система и със стреса покраи интервенцията,направо съм се издокарала как трябва.Но нищто болкоуспокояващо не деиства.Пак ще повторя,чак сестрата се видя в чудо от мен.Мускулни,венозни и през устата болкоуспокояващи ,и пак ревах от болка.Сега имам само през ноща.
Както писах и преди...Аз съм карък..Мензиса трябваше да ми доиде на 31 ,а доиде на 25..а операция на 28....Те това съм аз ))
Отговори с цитат
  #46  
Стар 9th January 2012, 01:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
преминаха на гумени топки и до тук.
Е, горе-долу и после са така, не очаквай чудеса. По-скоро стават по-подвижни, но не и меки.
Особено ако не си имала собствена жлеза
Отговори с цитат
  #47  
Стар 9th January 2012, 14:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Ина аз за медицината съм странен случаи...На 32 години изкарах шарка, и сега зостера ми е от двете страни и на гръбначния стълб,като обикновенно е само от едната страна.Де факто съм сринала имуната система и със стреса покраи интервенцията,направо съм се издокарала как трябва.Но нищто болкоуспокояващо не деиства.Пак ще повторя,чак сестрата се видя в чудо от мен.Мускулни,венозни и през устата болкоуспокояващи ,и пак ревах от болка.Сега имам само през ноща.
Както писах и преди...Аз съм карък..Мензиса трябваше да ми доиде на 31 ,а доиде на 25..а операция на 28....Те това съм аз ))
Е, не може все на лошо да ти върви, сега чакай хубавото - ето, болките са само през нощта, гърдите ти ще стават все по-хубави (т.е. ще омекват). Пък като мине зостера си вземи нещо имуноукрепващо, ама го пий 3-4 или 6 месеца - там според указанието. Този род лек-ва поне има много - даже да се чудиш на кои да вярваш. А аз ти пожелавам много, ама много здраве.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 9th January 2012, 15:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Неразположенията са до месец. След това всичко се оправя. Аз вече даже започнах да им се кефя, прибирам се в нас от работа, свалям сутиена и си ходя по потник и се радвам на секси гледката....
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th February 2012, 09:07
Frog Frog не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ssuny Виж мнението
Къде беше направена твоята операция? Изпрати снимки на лични, ако можеш.
Moje li i az da vidq snimki kakuv e rezultata???
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th February 2012, 09:09
Frog Frog не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mongab Виж мнението
Моята операция беше при него. Изключително прецизен доктор. Резулата е наистина много добър-красиви и симетрични гърди.Разрезите, които ми направи са под гърдата и са само 4см.
Препоръчвам го с две ръце. Докторът направи точно това, което аз исках да постигна. А екипа е наистина прекрасен, изключително внимателни и добри. Анестезиоложката в екипа, д-р Петрова е началник на отделение по анестезиология в Пирогов и е изключителен специалист.
Super!!Moga da li da vidq rezultata??..na men su6to mi predstoi operaciq i bih iskala da vida kakuv e rezulatata?...belezite mn li li4at??
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.