IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th February 2009, 09:36
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Може да нямаш открояваща се талия дори и при липса на излишни мазнини. Това май е проблем на доста жени.. Имах шефка преди време, която наистина от гърдите до ханша беше равна какво ли не правеше милата. Темата наистина е много интересна. Дано някой ни даде повече инфо за конкретната процедура
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th February 2009, 00:54
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Ефекта от тази процедура е удивителен,променящ цялата структура в тази област,но функцията на ребрата,включително и на плаващите не е без значение.Не случайно са на мястото си,тяхната цел е да предпазват най-важните ни органи,сърце,дробове,бели и черни и т.н.При една евентуална травма в тази област,липсата им може да е фатална.Това е една много рискова операция с оглед бъдеще време...никой не е застрахован от инциденти в бъдеще и не е лошо да има какво да пази жизнените ти органи.Помисли добре преди да предприемеш такъв род интервенция,когато сложиш на кантар живота си или красотата.Като човек преживял тежка автомобилна катастрофа,ви съветвам да не го правите...красив труп НЯМА.Винаги съм подкрепяла пластичните операции,но когато не би ти навредила в даден момент от живота ти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th February 2009, 20:27
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Borislavka , предполагам , че само си питаш без сериозно намерение . Една бъдеща бременност може да ти реши сегашния " проблем " с лекото разширяване на ханша , което ще се получи .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th February 2009, 02:00
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Има и други, начини...за моделиране на талията.

Пък и една консултацийка с хирург , ще ти е от полза.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th February 2009, 16:42
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

какви други начини има?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th February 2009, 19:23
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Най простият е липосукция....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th February 2009, 17:31
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Честно казано не, че нямам талия, но исках да постигна ефекта с тънко кръстче и по-обемно дупе. Но не се бях замисляла наистина за функцията на тези ребра.
Май си се харесвам такава, каквато съм.
Още повече, че от около седмица правя коремни преси много сериозно и мисля да продължавам. Ефекта наистина е страхотен.
Благодаря Ви за мненията.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st June 2009, 08:46
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

До колкото съм запозната аз,може да се махнат тези ребра без да навреди на здравето,а за катастрофа в бъдеще нека да не говорим,защото и имплантите в гърдите също може да са фатални!!!
Аз лично имам доста сериозен проблем с едното(Плаващо) РЕБТО!много съм притеснена за това,първо ще направя консултация с ортопед.
Сега ще ходя по лекари и ще разбера повече за тази операция,ще пиша тук за да има малко по информирани хора за тази интервенция.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th December 2010, 10:20
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Аз не бих си и помислила за такава операция, по-скоро повечко упражнения за талията.
Щом ги има, значи си трябват .

Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th December 2010, 15:53
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

С какво точно може да се фатални,със спукването ли?Аз онзи ден разпитах един от докторите относно това дали може да ми се прави изкуствено дишане,кардиограма,електор стимулация и той каза ,че може.Но пък като се замисля,те за разлика от собствента тъкън,жлеза която ти е в гърдата,са доста по плътни,тежки и тн. и може да доведат до притискне на вътрешни органи.................... .Абе да не се случва на никой нещо такова
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненаплаващиребра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:21.