IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1491  
Стар 18th April 2011, 19:52
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Вие омиротворителите, ква роля играете ?

След като "Александра" има право да си пише в коя дупка на кенефа са я мушили, аз също имам право да изразя съмнения относно профила и.
За мен Ташо, Александра, Мелито и разни подобни са провокация !

Ако има нещо нередно си има модератори, не им изземвайте ролята !

И Габи, не съм длъжна да харесвам всички из форумите !
Не всички са ми приятни, както и аз на тях предполагам.

Аз лично не употребявам обиди, а за Танева не мога да отговарям
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #1492  
Стар 18th April 2011, 20:03
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Я да видим по-наблюдателните дали ше открият граматичните прилики в мненията на Ташо и Александра, кхъкхъ ?!

Тия тирета, дето не са си на мястото, как така ги пишат и "двамата" ?! Кавичките в почти всеки пост, комбинацията от "?!", липсата на интервал след точките ? Ташо пише само когато Александра има форумни тревоги, хаххахахаха

Повече няма да ви давам акъли, то е очевадно Ве хора, направо ставате за смях !
Да не говорим, че "г-ца" 93 се изказва като припрян пенЦионер, ама поне ви гледа сеира
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #1493  
Стар 18th April 2011, 20:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
липсата на интервал след точките ?

Ауууу и аз не слагам интервал след точката и ся кво и аз ли съм Ташо и Александра93 ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1494  
Стар 18th April 2011, 20:32
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Я да видим по-наблюдателните дали ше открият граматичните прилики в мненията на Ташо и Александра, кхъкхъ ?!

Тия тирета, дето не са си на мястото, как така ги пишат и "двамата" ?! Кавичките в почти всеки пост, комбинацията от "?!", липсата на интервал след точките ? Ташо пише само когато Александра има форумни тревоги, хаххахахаха

Повече няма да ви давам акъли, то е очевадно Ве хора, направо ставате за смях !
Да не говорим, че "г-ца" 93 се изказва като припрян пенЦионер, ама поне ви гледа сеира
С оглед на твойта наблюдателност, щях за малко да се изпусна, че.. откат' Габито се завърта от гурбет, лейките в Пловдив се увеличиха с една. Еее... Биму майката, казах го... А не исках (силно притеснен)..
Отговори с цитат
  #1495  
Стар 18th April 2011, 20:44
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Габи,винаги съм била вулгарна и така ми харесва. А за теб явно съм сбъркала като съм ти казала,че си ми симпатична.
И винаги ще давам квалификаций на който искам и както искам,никой не може да ми нареди какво и как да правя.Особено пък ти,и то за хора,които ме дразнят.
Ти ако си мълчиш,когато някой те дразни,аз не съм така....
Пиши за мен каквото искаш,сама ти е ясно,че думите ти ми влизат през едното и излизат през другото ухо....дори като размисля,изобщо даже не влизат.
А това,което казах за Ева Лонгория,явно ти е избягало от акъла,щом дори не си го разбрала.

Девин си е Девин да, и се гордея с града , в който съм родена....
Интересно,обаче е друго,имаш се за една "зряла жена" а в същото време ми сравняваш Девин с Пловдив? Няма как да стане това,сама го знаеш.
И не,няма да ти казвам ,че се разхождам с джипа си по Пловдив и София, живея си идеално където и да съм,макар и в Девин...макар и в Пловдив,където и да е.
И само за малко да ти избистря мозъчето , от 2 клас тренирам професионално волейбол,ако се замислиш и поразровиш,ще видиш ,че в девин няма как да стане това.Ама няма нужда от обяснения,гордея се с с Девин,гордея се и с хората,които познавам тук.
А ти си стой там в Чужбината и падайте по стълбите на некви сдухани флегматични музики с "твоите сънароднички" ....


МИССС-ка, плътно зад теб съм.Това тука стана....5 профила-1 човек.Измислица пълна.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1496  
Стар 18th April 2011, 20:49
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

И аз стоя плътно зад Миссссс-ката, но все още нямам усещането да съм я проникнал into.. А за Танева ми стана ясно.
Отговори с цитат
  #1497  
Стар 18th April 2011, 21:28
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Кое ти стана ясно? Досега не ти ли беше бе душо..
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1498  
Стар 18th April 2011, 21:41
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Абе как ще ми е ясно?! Стоя и се гледам в огледалото и не ми ясно, кой, как и защо, та във виртуалния форум да ми е ясно....Застанах зад Миссс-ката, щото е права в случая. Стоя плътно зад нея и чакам да ми каже "да" !! А пък за теб, нещо във връзка с Родопите исках да кажа, ама чакай малко да си събера главата, че от тези 11 бири се чувствам по-разклонен и от Ташо..(иконка с повръщане от пиянство)

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 18th April 2011 на 21:45
Отговори с цитат
  #1499  
Стар 18th April 2011, 21:43
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Ох...душо,само не почвай и ти да ме нареждаш заради Родопите...мястото е чудесно,както и хората тук.....
Жалко е,че се говорят дори такива неща,както и Габи,намеси точно града,защото тя вече е "чужденка" , ние тука сме селяни... Кога станахме цигани,кога ни почерняха задниците..се питам аз.
Давай,продължавай с бирите,наздраве..
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1500  
Стар 18th April 2011, 22:23
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

добре аз само 1 не мога да разбера

някои полага бог знае какви усилия да си регистрира няколко профила, да ги подържа живи, да пише некви неща и да създаде повече от 1 виртуални личности

защо го прави?

това е напълно безмислено...
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХайдедасепокажемколкосмехубависексиСнимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.