IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 27th April 2009, 21:18
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

Ха ха ха ,645CI ,този идиот е направил видеореклама за себе си ,и е възможно тези хора които коментират там той да им платил за това, направено е за да му се връзват рибки и да падат парички, един вид рекламка.Абе направо УЖАС
Отговори с цитат
  #92  
Стар 27th April 2009, 21:25
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

УЖАС , тези снимки сигурно са правени когато той е бил на обучение и посещение при въпросните лекари ,а не те при него,обаче само как е монтиран материала ,абе въобще тези от телевизията не проверяват ли достоверността на информацията която им предлагат .Направо нямам думи
Отговори с цитат
  #93  
Стар 29th April 2009, 01:17
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

момичета като ви слушам и се чудя дали да не отида да му одреща на този Сердев ушите ,пишката и няколко пръста ..че да му е за урок ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #94  
Стар 2nd June 2009, 14:27
all all не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Знеете, че това не е точно така!!!
__________________
All
Отговори с цитат
  #95  
Стар 2nd June 2009, 15:46
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от all
Знеете, че това не е точно така!!!
Кое не е точно така ,че ми е интересно да чуя
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #96  
Стар 2nd June 2009, 17:05
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
момичета като ви слушам и се чудя дали да не отида да му одреща на този Сердев ушите ,пишката и няколко пръста ..че да му е за урок ...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 3rd June 2009, 20:36
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

all , ти да не си Сердев!!!
__________________
Когато фактите говорят,и Боговете мълчат
Отговори с цитат
  #98  
Стар 5th June 2009, 13:01
Puhche Puhche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
Много ще ми е любопитно да прочета за поне един доволен от Сердев? Никой не трябва да го съди, тоя трябва да бъде убит! До колкото знам има и няколко случая на ампутации на пениси, заради хидрогел, който е инжектирал за уголемяване... А за ампутациите на гърди заради него е ясно, че са безброй!
Здравейте! Аз си правих гърдите при д-р Сердев преди 5г. Нямам никакви проблеми и много си ги харесвам. Изглеждат много естествено,формата им е много добра и много хора като им кажа, че са имплантанти не ми вярват.
Сега като чета вашите оплаквания много се притесних! Дано всичко да е наред!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 5th June 2009, 13:05
Puhche Puhche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Даже 2 мои приятелки си направиха 1г. преди мен и също нямат проблеми! Не искам да си мислите,че го защитавам! Даже съм ужасена за тези неща, които са ви се случили и започнах сериозно да се притеснявам!!!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 5th June 2009, 13:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puhche
Даже 2 мои приятелки си направиха 1г. преди мен и също нямат проблеми! Не искам да си мислите,че го защитавам! Даже съм ужасена за тези неща, които са ви се случили и започнах сериозно да се притеснявам!!!
Щом се чувстваш добре с гърдите си - нямаш основание за притеснение Това, че при някои жени си е оставил ръцете, не означава автоматически, че няма сполучливи операции
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НеприСердев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:57.