IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 16th March 2007, 15:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Благодаря ви
Katie, разкажи на приятелката си за случаите, които видях, може би това ще я накара да спре да плаче, на мен поне ми пресъхнаха сълзите като чух историите на другите момичета в болницата и се почувствах щастлива, че въобще мога да забременявам нормално
На мен също ми казаха, че това е доста често срещано, не е нищо страшно, ако е само веднъж, така че няма място за притеснение. Пожелавам на приятелката ти повече оптимистични мисли и съвсем скоро ново бебче
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th March 2007, 15:30
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Апоклистика Надявам се и да се видим скоро
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th March 2007, 15:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз се надявам Много ще се радвам, да знаеш
Отговори с цитат
  #84  
Стар 16th March 2007, 16:13
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
важното е, че имам до себе си човек, който ме обича, така че и бебето ще дойде, рано или късно
Ето това действително е най-важното!
Радвам се ,че всичко е минало както трябва и ,че се чувстваш добре
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #85  
Стар 16th March 2007, 16:17
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

................................................................. ....................
................................................о.................о............................................
............................................................\...../............................................................
..........................................................||.....................................................
.................................................................О..................................................
...................................................................../\...........................................
........................................................................./....\..........................................
...................................................................... .................................................. ....................
........................................АПОКЛИСТИКА..........................
........................................................................................................... ..........................................
.............................................................. .........\......../.................................................. ...........
............................................................................................................................. .
................................................................\/.................................................
........................................................................................... ............................
.............................................................................. ....................................
.......................................................................... .................................................. ...........
...................................................................... .................................................. .................

Направих тази картичка специално за теб !
Надявам се поне мъничко да те разведри...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #86  
Стар 16th March 2007, 16:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Eх, душичка, целувам те, благодаря за картичката
И ти пожелавам скоро да започнеш да пишеш активно в този раздел
Отговори с цитат
  #87  
Стар 16th March 2007, 16:43
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ех, тази милена... Уеб художник направо, "иконо"-писец

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Благодаря ви
Katie, разкажи на приятелката си за случаите, които видях, може би това ще я накара да спре да плаче, на мен поне ми пресъхнаха сълзите като чух историите на другите момичета в болницата и се почувствах щастлива, че въобще мога да забременявам нормално
На мен също ми казаха, че това е доста често срещано, не е нищо страшно, ако е само веднъж, така че няма място за притеснение. Пожелавам на приятелката ти повече оптимистични мисли и съвсем скоро ново бебче
Благодаря ти, разказах и вече. Тя е много тъжна, защото се женят през май, и това ще им помрачи свадбата. Надявам се дотогава да е по-добре, че сега хич не и е до приготовления...
Отговори с цитат
  #88  
Стар 16th March 2007, 17:18
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Радвам се, че си отново при нас!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 16th March 2007, 20:01
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Целувки на милата Апоклистика !!!!!!!!!!! Радвам се ,че се чувстваш добре мила и,че всичко е минало благополучно! Радвай се на живота,и той ще те зарадва(дано е скоро )

А това което ти се е случило,е трябвало да се случи за да те направи по-силна!
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 16th March 2007, 23:01
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

apoklistika!
Мила, чак сега разбирам за случилото се и ужасно много съжалявам. Радвам се, че си погледнала от позитивната страна. Макар да е тежко всъщност писалите преди мен са прави - обикновено за да се случат така нещата си има причина, природата не може и не бива да се насилва.
Сигурна съм, че бебоче няма да закъснее и ще ви изненада приятно.
Гушкам те силно!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозабременността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:36.