IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 26th May 2009, 21:44
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
УЖАС
На нейните години и аз не си давах кой знае колко зор.Измивах си лицето с някакъв гел и толкова .1-2 пъти в седмицата маска с хума и това е.Имах страхотна кожа и пъпки не са ми излизали даже .Крем за лице не съм ползвала до около 22 годишна.Околоочен почнах да използвам тази година заедно с геловете ,тониците ,лосионите ,кремовете и т.н измислени от козметичната индустрия продукти

Колкото и да не ми се иска да си го призная броя на бурканчетата и шишетата ми върху тоалетката нараства пропорционално с годините ми
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #72  
Стар 26th May 2009, 22:24
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
УЖАС
На нейните години и аз не си давах кой знае колко зор.Измивах си лицето с някакъв гел и толкова .1-2 пъти в седмицата маска с хума и това е.Имах страхотна кожа и пъпки не са ми излизали даже .Крем за лице не съм ползвала до около 22 годишна.Околоочен почнах да използвам тази година заедно с геловете ,тониците ,лосионите ,кремовете и т.н измислени от козметичната индустрия продукти

Колкото и да не ми се иска да си го призная броя на бурканчетата и шишетата ми върху тоалетката нараства пропорционално с годините ми
И аз така
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #73  
Стар 26th May 2009, 22:51
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ами и аз съм същата Ползвам само препарат за по4истване на спиралата, мокри кърпи4ки и гел за миене Никакви тоници и про4ие
Отговори с цитат
  #74  
Стар 27th May 2009, 05:44
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз ползвам това-много бързо отмива спиралата .Ухае много леко и много нежно.Въпреки , че е Нина Ричи - не е скъпо.Разкошно е Излиза във вид на пяна от помпичката.
http://www.sospecial.co.uk/productde...php?prodid=133
Отговори с цитат
  #75  
Стар 27th May 2009, 08:28
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Ами и аз съм същата Ползвам само препарат за по4истване на спиралата, мокри кърпи4ки и гел за миене Никакви тоници и про4ие
И аз не ползвам тоници и други работи, само лосион за спиралата, но да се използват мокри кърпички, и то обикновени, а не предназначение за грим....Това е ужасно, те са пълни с алкохол и няма значение на колко години си, мисля че са много вредни за лицето
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #76  
Стар 27th May 2009, 17:02
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от want
Ами и аз съм същата Ползвам само препарат за по4истване на спиралата, мокри кърпи4ки и гел за миене Никакви тоници и про4ие
И аз не ползвам тоници и други работи, само лосион за спиралата, но да се използват мокри кърпички, и то обикновени, а не предназначение за грим....Това е ужасно, те са пълни с алкохол и няма значение на колко години си, мисля че са много вредни за лицето
мерси,направо ми прочети мислите,а и агресивното търкане с кърпичките неможе да се избегне,а пък ако са бебешки-абсурд да си почистя грима
Отговори с цитат
  #77  
Стар 27th May 2009, 23:51
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от want
Ами и аз съм същата Ползвам само препарат за по4истване на спиралата, мокри кърпи4ки и гел за миене Никакви тоници и про4ие
И аз не ползвам тоници и други работи, само лосион за спиралата, но да се използват мокри кърпички, и то обикновени, а не предназначение за грим....Това е ужасно, те са пълни с алкохол и няма значение на колко години си, мисля че са много вредни за лицето

Хехехе направо се смях на глас я ме про4ети пак какви обикновени кърпи4ки какви 5 лева Не е ли логи4но след като казвам 4е си по4иствам лицето с кърпи4ки да са за лице или трябва да доуто4нявамОт къде си ги нагласи направо ме хвърли в тъ4
Отговори с цитат
  #78  
Стар 28th May 2009, 08:05
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

want извинявай, че цитирах теб. по принцип коментара ми е към начина за почистване на сладиланката, погледни на предната страница, тя е написала обикновени мокри кърпи. просто се получи двусмислица. теб цитирах за да се съглася, че не ползвам тоници и такива работи :P
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28th May 2009, 08:08
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от want
Ползвам само препарат за по4истване на спиралата, мокри кърпи4ки и гел за миене
И аз не ползвам тоници и други работи, само лосион за спиралата, но да се използват мокри кърпички, и то обикновени, а не предназначение за грим....Това е ужасно, те са пълни с алкохол и няма значение на колко години си, мисля че са много вредни за лицето
Не е ли логи4но след като казвам 4е си по4иствам лицето с кърпи4ки да са за лице или трябва да доуто4нявамОт къде си ги нагласи направо ме хвърли в тъ4
Want мисля че Бютифул имаше по скоро впредвид поста на :
Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Аз не ползвам нищо за сваляне на грим в момента освен мокри кърпички (обикновени)!
А иначе и аз ползвам влажни кърпички за лицето - в момента на Джонсън и ДЖонсън.
За очите отделно дегриматор, че последната ми спирала е ужасно трудна за сваляне.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сваляненагримапочистваненакожата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.