IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 28th March 2011, 09:18
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране Акупунктура

Здравейте!
Някой подлагал ли се е на акупунктура в София и би ли могъл да сподели своя опит?
аз имам проблем с главоболие, който традиционната медицина и билкарството не можаха да разрешат, както и със свръх изпотяване. преди няколко дни си говорих с едно момиче в швейцария, което насочи вниманието ми към акупунтурата - не съм се сещала досега за този метод. може би, защото не е чак толкова популярен в БГ или поне за мен.. но тя ме увери, че той много помага и при двата ми проблема. само че в интернет откривам сайтове на много "специалисти", а нямам никакъв фийдбек от никого по въпроса. та много моля ако имай някой доволен.недоволен да сподели. сега започвам рисърч по тази тема и ще съм много благодарна за всяко включване по нея.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th March 2011, 21:41
danylony danylony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Испания
Мнения: 11
По подразбиране re

Пупи,много интересна тема,и аз съм така,най интересното е че когато съм в къщи и на 43 градуса ,нямам никакви проблеми, но навън,ужас,облива ме студена пот, главоболие,понякога като съм на работа като че ли ми е трудно да се концентрирам,пробвах Одорекс,има ефект,но е временен.Дано се включат повече хора по темата
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th March 2011, 08:14
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Преди да се прави нещо трябва да се установят причините за него - и за главоболието, и за изпотяването.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th March 2011, 21:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе не е като да не се е изследвала Пупито за всичко възможно някои работи все пак са факт и се дължат на това, че не може всички да сме еднакви, демек няма конкретна причина.
По темата, аз ходих известно време при един китаец за моите болежки, свързани с кости, мости, прешлени, гръбнак... и ефекта беше уау. Като спрях даходя обаче... всичко се върна на старото положение... като цяло не ми е приятно тва, някои точки направо си болят и не ме кефи алтернативата цял живот да ходя... ама пробвай, в бг мама има разни отзиви.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th March 2011, 21:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На времето след една дикопатия реших да отида на иглотерапия, но ефекта определено не беше УАУ никакво подобрение не почуствах дори и за момент , така че за мен това си е пунта мара Отделно че цената беше доста солена
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th March 2011, 22:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сюзън, аз не съм с диагностицирана дископатия, но съм с много подобен проблем и наистина не знам как да го определя ефекта, беше точно уау. Възможно е да не си попаднала на точния човек, аз тогава бях в период, в който не можех да вървя, без да преувеличавам, ако пробвах да се наведа, падах като дъска, беше ме стегнало яко. Ходих някъде към 10 процедури май, на третата вече бях все едно съм на 15 години. Обаче като ги спрях и постепенно ми се върнаха всичките болежки. Във всеки случай ако ме стегне пак като тогава, ходя. Ходих след раждането, щото умирах от болки, разказаха ми играта с епидуралната упойка, толкова калцирано всичко, че 7 пъти не успяха да пробият да ми сложат абокат.
Ходих 4 пъти, обаче тоя път ми беше още по- непоносимо на някои точки... бе наистина ако съм на зор само бих ходила, иначе предпочитам да си търпя болките, а и тук също искат майка си и баща си за една процедура.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th March 2011, 23:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не знам до колко е бил майстор но поне беше китаец И за мен , за да ти помогне игротерапията трябва да си китаец те вярват в какво ли не
Аз съм с няколко дискови хернии и освен че олекнах с няколко стотака друго не почуствах Покрай тези си болежки пробвах какво ли не , но аз като заклета европейка( не израстнала с такъв вид ле4ения) си предпочитам стандартната медицина и физиотерапията
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th March 2011, 12:03
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

мда, аз направих всички възможни изследвания на света, за които може да се сетитеи нищо не могат да ми установят. слава на Бога, че не е нещо страшно ама си ме боли тая глава бе. не искам цял живот да продължавам да ги гъча тия силни хапове дето си ги купувам от немай си къде.
за изпотяването да не говорим пък - лек нямам там.

аз намерих 2ма които много силно ми ги препоръчаха :
д-р Асенова и Д-р Пан.

и на двамата ще звънна, ще ги видя и ще започна да правя процедури. колкото и да струват. това си е здраве и то цена няма.
ще дам отзиви.

ако някой друг има впчеатление от тези лекари моля да каже

Апи - като ходи на консултация какво ти каза - че ще ти ги излекуват завинаги ли? щото... ся като се замисля пък, ако е с ефект само когато ходиш - олала.
то ще да е като ЛПГ-то - кадифен гъз само докато ме смучат ахахах иначе - шарпей
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th March 2011, 13:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е, ти пък, завинаги обещаха да ме излекуват,много ясно
Излизат с баналната теория за поддържащи процедури след тоя интензивния курс, което.... дрън дрън, точно като лпг.
А и дет вика Сюзън, тряабва да си китаец, че да ти действа напълно, ако искаш траен ефект- да вярваш в разни работи и енергии, да практикуваш разни идиотски ритуали... да си промениш целия начин на живот
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st March 2011, 21:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ooooo те такива лечители винаги обещават че ще те излекуват
На скоро ходих на chiropractor и мървите му думи бяха "имам добра новина - мога да те излекувам " олекнах пак с значителна сума пари и никакво подобрение !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акупунктура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:54.