IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 7th October 2013, 09:06
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз,ако се бях заела да науча как става за една година форума щеше да е ток и жица!
форумите са на готови платформи, никой не строи форум от 0-лата.. Максимум (максимално време) един месец и си нинджа, сериозно.

Към назначения модератор - форумите се самоуправляват, тва не е неква новина - избирате си някой активен потребител за мод. и той ше го прави с удоволствие, щото се чувства социално отговорен. Примерно пускате Пуфпаф модератор и половината раздели ше светят..

Тоя форум, окакто изчезна льофи е пълен ташак и тая тема ясно илюстрира колко стафидест и грозен е, щото всяко мнение вътре си има дата на пускане и отсъствие на отговор с месеци.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #52  
Стар 7th October 2013, 09:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
Примерно пускате Пуфпаф модератор и половината раздели ше светят..
аз съм за...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 8th October 2013, 18:19
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Благодарим за съвета!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th October 2013, 13:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Пуфчо последно е работил за някои преди 8 години, той не обича да има началници, над него може да е само Бог, само на него се отчита той ! Все пак, като сложа плюсовете и минусите на кантара си мисля, че без модератор си е най добре, щото и мен може да пляскат някой път
Отговори с цитат
  #55  
Стар 9th October 2013, 19:02
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Сложете мен за модератор и никой няма да бъде банван Обещавам ви пълна анархия

Последно редактирано от want : 9th October 2013 на 19:30
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd November 2013, 14:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Като съм ровил назад по темите и виждам колко интересно е било преди години, имало е живот тука и дискусиите са вървели добре. За да се стигне до сегашното положение не съм виновен аз нали, но причина за това има ! По скоро не една причина, а съвкупност от различни такива.

Последният пример идва някъв шматарок, надрисква целия форум със спам във всички раздели и теми и няма кой да реагира да изчисти форума и да ликвидира това безгръбначно мекотело. Ако не са някои приятелства в този форум, заради които влизам да си пиша, както и темите за ринопластиката, вече щях да съм история и нямаше и да им влизам и във сайта !

Сега гледам нещо магазин са направили, дали е ново това или аз сега го виждам. Хората сме различни, аз ако бях собственик на сайта щеше да ми е много тъпо ако видя форума толкова пуст и то трябва и да си доста малоумен, за да не знаеш колко е важно да има активност във форума, защото това ще го изкачва във гугъл, както и сайта, а това е от огромно значение !

Радвам се поне, че открих добри приятели тук, такива каквито не се намират толкова лесно !
Отговори с цитат
  #57  
Стар 25th November 2013, 15:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Със или без импресии, то е ясно колко е важен форумът за сайта и това да има активност в него и различни дискусии. Много е жалко за целият сайт, да видиш как няма кой да изтрие спама, който направи ония келеш с темите за хран. добавки.
Сега който влиза за пръв път във форума, само като види как не е писано със дни във темите и колко е пусто веднага ще си плюе на петите и повече няма да се вясне тук.

Ако имаше един модератор, а такъв винаги може да се намери и няма да струва толкова много пари на месец и който модератор също и да отговаря компетентно на някои запитвания, сега тука щеше да има живот. Най лошо е когато някой нов се регне и направи някакво запитване и не получи отговор, защото просто няма активни хора тук, то той никога повече няма да влиза в този форум. А когато спечелиш един нов потребител за форума, това е печелившо и за сайта и крайната цел, да напълнят джобовете с повече пари. Все пак всичко се прави за пари нали.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28th November 2013, 19:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
.. който влиза за пръв път във форума, само като види как не е писано със дни във темите и колко е пусто веднага ще си плюе на петите и повече няма да се вясне тук.
Тъжно е и е жалко същевременно.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29th November 2013, 10:10
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

спам темите за хранителни добавки стоят, но моето мнение с импресиите и ценоразписа на за реклама в tialoto.bg
http://reklama.investor.bg/otherpages.php?id=26

е изтритo!

пп; да не си помислите, че Пуфпаф води монолози
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29th November 2013, 18:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ами твоите мнения са изтрити щото с тях вредиш на бизнеса (според тях), а тези за хран. добавки явно (пак според тях) са само във наша вреда и щом не вредят на бизнеса, защо им е да ги трият и да си губят времето ! Моите явно не ги трият вече, а то ако ще се трие тогава трябва и цялата тема да изтрият, но те знаят, че ще наддам вой до небесата и освен това съм и един от малцината които чат пат пишат във форума !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоТialoto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.