IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st January 2013, 18:12
negoce7aem negoce7aem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране Заместител на алкохола

Здравейте.Открих лошо решение на проблема си и то е алкохола помага ми да излизам ако не изпия 1-2 чашки не мога да изляза.Започнах терапия,чета книги,правя йога,стимулирам точки,но нищо не помага за това пиша някой ако знае с какво да заместя алкохола,защото не е приятно,по принцип не пия алкохол просто ми помага да се чувствам нормално та проблема ми е следния:Преди около 7 месеца получих странно заболяване започна да ми се ходи до тоалетна по голяма нужда и болки в долната част на корема.Ходи ми се предимно като излизам тогава не се издържа и като се прибера ми минава.Ходих на всякакви физически изследвания и ми няма нищо,ходих и няколко психиатъра но те не бяха чували за такава болест и ми изписваха антидепресанти които спрях да пия.Като цяло положението е много сериозно не мога да излизам,не мога да работя нищо не мога да правя.Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st January 2013, 22:20
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

От написаното всеки би разбрал различно нещо... аз, с две думи, нищо не разбрах. Или по-скоро разбрах следното: сега, като пиеш алкохол, спират болките все едно ти се ходи по голяма нужда ли? И си излизаш нормално, така ли? Какво и колко пиеш за целта?

Ама защо толкова неграмотно се изразяват хората, не мога да разбера...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2013, 23:31
negoce7aem negoce7aem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Извинявам се,че е така написано просто го копнах от един др.форум кадето го бях писал.Правилно си разбрал когато пия и всичко се оправа чувствам се нормално.За целта пия около 100гр.ракия,малко бира,зависи какво има
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd January 2013, 05:03
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Я дай пак отначало.

Кажи какви изследвания са ти правени. Да ходиш по голяма нужда не е болест, така че опиши по-смислено проблема си.

Но при всички положения алкохолът не ти помага, не знам защо си си внушил, че от алкохола ти минава. Просто от алкохола явно се опиваш и забравяш "проблема" си, така да се каже.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd January 2013, 10:33
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Според мен трябва да отидеш на друг психиатър. Проблема е на психична основа. Не отлагай много във времето, защото нещата с алкохола могат да се задълбочат, а от това се излиза много трудно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd January 2013, 11:27
negoce7aem negoce7aem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Правени са ми всички възможни физически изследвания и съм напълно здрав на психическа основа е проблема.На всички психиатри в Бургас съм ходил,но нищо не се промени,сега ходя на психотерапевт,но без резултат а относно алкохола наистина ми помага.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заместителнаалкохола
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.