IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 4th January 2011, 08:38
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

колко да си вдигаш ръцете и какво да правиш - сама си усещаш до къде може, сега вече ги вдигам на 90 градуса без проблем
  #832  
Стар 4th January 2011, 09:12
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Хммм явно съм невидима.
  #833  
Стар 4th January 2011, 10:37
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Киара, благодаря!
Извинявай, не съм ти видяла поста
При Стоянов я правих, не казах за датата, з-то 1 път отложих, че се разболях, а и много се колебаех дали да не оставя за след нова година, но ми беше много трудно да го планирам - януари ми е критичен откъм работа.
Та така, а и малко от суеверие ... че все като планирам и се объркват нещата.
  #834  
Стар 4th January 2011, 11:05
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Няма нищо, просто помислих, че нарочно прескачаш поста ми и ми стана малко тъпо.
За датата - и аз не бях споделила моята, само две момичета от форума знаеха кога ще е операцията ми, именно защото и аз много се притеснявах. Хубаво е, че не си отложила втори път, защото колкото повече се отлага едно нещо, толкова повече се чудиш дали изобщо да го правиш. Въпреки, че аз например нямах грам съмнение дали да го правя, това ми беше комплекс от малка. За малкия - не се измъчвай, скоро ще можеш отново да го гушкаш както преди. Сигурно се чувстваш зле сега, но повярвай ми като мине всичко и отново се върнеш към стария си начин на живот, ще се чудиш защо не си предприела тази стъпка по-рано. А детето ще порасне и ще се гордее с хубава си майка. Аз бях оставила и двете деца при бабите докато се възстановя, чувствах се гузно, мислех че съм лоша майка и пр., но времето мина страшно бързо и децата отново си бяха вкъщи и поех ежедневните си грижи по тях съвсем неусетно. И сега съм щастлива, че минах по този път, за нищо не света не се връщам в предишното положение. Вече гледам на себе си по друг начин, съответно съм по-смела и не страдам от комплекси. А това определено ще окаже влияние и занапред в работата ми, въпреки че все още съм по майчинство. Стискам палци и ти да се чувстваш по същия начин след време.
  #835  
Стар 4th January 2011, 12:32
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Киара, мерси за подкрепата!
СЪс сигурност е както казваш. Аз просто исках да имам гърди и не го мислих много, з-то неможех да се понасям, а и също ми е комплекс от малка. Не задълбавах в това как точно искам да изглеждат, колко да са големи, какво бельо ще нося после и т.н. изцяло се доверих на избора на Стоянов, въпреки че се пазарих за повече, но той направи каквото беше решил, че ще е добре. Като гледам - правилно е преценил, няма къде да събера повече като за първи път.
Радвам, че го направих иначе сигурно щях да вляза в порочния кръг на насрочване и отлагане, което само води до колебание.
  #836  
Стар 4th January 2011, 12:56
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Nike_13 Честито и със здраве да си ги носиш, и да нямаш никакви усложнения! За кубиците не се притеснявай, до колкото останах с впечатление като си писахме, ти си слабичка и това е съвсем нормален кубик. И аз съм с 290 и ми стоят идеално, нито малки нито големи. И аз отначало мислех че ще са ми малки но съм доволна. И аз не можех да събера повече.
  #837  
Стар 4th January 2011, 16:44
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

chaoslady, благодаря!
Да, слаба съм и гръдния ми кош е малък, още не са се отпуснали напълно, а вече са леко изхфръкнали отстрани, а и разстоянието между двете започна да намалява (от 1 1/2 пръст сега е 1 пръс), да видим докъде ще стигнат.
  #838  
Стар 4th January 2011, 18:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Nike,честити да са ти.Само хубави емоции да ти носят!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #839  
Стар 4th January 2011, 19:06
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

мерси МАриса! хубавите емоции надявам се тепърва предстоят
  #840  
Стар 4th January 2011, 20:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Честито на Nike и Киара! Със здраве и безпроблемно от мен!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:17.