IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th February 2013, 22:13
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

аз си запазих час през август 2012 и консултацията ми ще е в събота..така, че стават бавничко нещата.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th February 2013, 01:05
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rayna85 Виж мнението
ЗДРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЗВЪНЯХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС ПРИ Д-Р ДЖАМБАЗОВ, РАЗБИРА СЕ НЕУСПЕШНО. ВСЪЩНОСТ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ НЕГО И ЧАСТ ОТ ХОРАТА, КОИТО РАБОТЯТ ЗА НЕГО!
ПОЗВЪНЯХ НА ЕДИН ТЕЛЕФОН, КОЙТО МИ БЕШЕ ДАДЕН, ОКАЗА СЕ, ЧЕ ЗВЪНЯ НА САМИЯ ЛЕКАР. ПО ДОСТА ГРУБО ДАДЕНА ОТ НЕГО ПРЕПОРЪКА СЕ ОБАДИХ НА ДРУГ ТЕЛЕФОН, НА КОЙТО СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС. ТАМ ПЪК ПОПАДНАХ НА ЕДНА ДОСТА ИЗНЕРВЕНА СЕКРЕТАРКА, КОЯТО МИ ОБЯСНИ, ЧЕ ПРЕДИ МЕН ИМАЛО 160 ПАЦИЕНТА И ДОКТОРА И БИЛ ЗАБРАНИЛ ЗА МОМЕНТА ДА ЗАПИСВА ЧАСОВЕ, А И ЦЕНИТЕ БИЛ ВЕЧЕ ПО-РАЗЛИЧНИ. НО ВСЕ ПАК, АКО АЗ РЕША ДА СИ ОСТАВЯ КООРДИНАТИТЕ, ТЯ МАЖЕЛА ДА МИ СЕ ОБАДИ КЪМ 25/03/2013, Т.Е. СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ДА МИ КАЖЕЛА, КОГА ВСЪЩНОСТ ДОКТОРА МОЖЕ ДА МЕ ПРЕГЛЕДА. ПРЕГЛЕДЪТ МОЖЕЛ ДА ВАРИРА В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦИ, Т.Е ЧАС МОЖЕЛ ДА МИ БЪДЕ ДАДЕН ЗА ЮЛИ, ОКТОМВРИ, ДЕКЕМВРИ ИЛИ ПЪК НАПРАВО ЗА 2015 ГОДИНА, ВЪПРОС НА КЪСМЕТ. КОЛКОТО И ДОБЪР ДА БЪДЕ ЕДИН ЛЕКАР В ОБЛАСТТА, В КОЯТО ПРАКТИКУВА ПРИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ КАК ЧОВЕК ДА БЪДЕ ОЧАРОВАН!???
Недей да се възмущаваш в крайна сметка и аз реших да се включа след толкова мн четене из форумите за Джамбазов бъди търпелива аз от миналата година се опитвам да отида на консултация при него но е е прекалено претрупан с работа и да аз съм един от тези 160 души които чакаме от мин година .От края на Юли мин година се бях обадил те казаха че за момента вс е заето и няма шанс за нищо оставих си телефоните и името секретарката ми каза че ще ме потърсят .Септемви се обадиха и заплануваха за Октомври консултация но уви и след тва се объркаха нещата, мина се се посочената дата никой мне ме потърси реших да звънна да видя какво става това беше може би месец по късно към Ноември след това секретарката ми обясни че професора имал здравословни проблеми и нямал да оперира до края на годината и след нова година ще ме потърсят .. и ето ни сега Януари месец се обади жената каза че е започнал да оперира и след 25 Март да се обадим да насрочим час за консултация като се има в предвид ново 20 е вдигнал цените което на мен определено ми прецаква нещата но поне ще има време да ги досъбера .надявам се .Бъди търпелива нормално е вс да са изнервени защото той е мн назад с графика и сега се опитва да навакса... а и онзи телефон сигурно мне спира да звъни .., мн са хората като мен които сега чакат повечето вече мне издържат сигурно!!!, но хубавите неща стават бавно .Избрал съм го този човек независимо какъв е резултата ще му се доверя защото това си е доста деликатна работа на кого ще попаднеш кой ще избереш и как ще изглеждаш накрая
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th February 2013, 01:30
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
аз си запазих час през август 2012 и консултацията ми ще е в събота..така, че стават бавничко нещата.
виви ти още ли мне си оперирана ??
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th February 2013, 19:30
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

мне, вчера се разбрахме за септември..иначе имаше дати и за юни..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th February 2013, 21:44
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
мне, вчера се разбрахме за септември..иначе имаше дати и за юни..
ясно като цена какво ти каза ;' по скоро на теб в/у кое трябва да се работи ако мога да попитам
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th February 2013, 11:04
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

2500 ии трябва да се работи по всичко..без изправяне на носна преграда де. Иначе премахване на гърбица и смаляване, което нз как точно ще стане хах
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th February 2013, 23:34
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
2500 ии трябва да се работи по всичко..без изправяне на носна преграда де. Иначе премахване на гърбица и смаляване, което нз как точно ще стане хах
дори за гърбица пак ли ще иска 2500 дд;' а нещо по здравна да ти е споменавал
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th February 2013, 23:56
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

на мен не, но доколкото разбрах намалението по здравната е някакви 200-300лв, които не са кой знае какво..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th February 2013, 00:09
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
на мен не, но доколкото разбрах намалението по здравната е някакви 200-300лв, които не са кой знае какво..
пожелавам ти отсега да ти е успешна операцииката и после да споделиш интересно защо мне си я дръпна за юни а реши септемврии на твое място веднага скачам под ножа
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th February 2013, 00:30
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
Talking

защото ме чака лято и не мисля да го пропускам :P.. отделно не искам да прецаквам отпуските на колегите в работа и така.. , а и отделно си ме е шубе де..мерси за пожеланието и на теб успех

Последно редактирано от viviannn : 19th February 2013 на 00:35
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.