IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 3rd April 2015, 21:17
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Glesanka, мога да ти отговоря какво става ако има някакъв проблем от личен опит - доцентът те навиква, че си лигла и как не те е срам да му губиш времето вместо да си му благодарна и т. н, после те гони от кабинета си...по този начин си спестява всички проблеми...Проблемът как да поправиш щетите след него си остава твой. Няма да занимавам никой с "досадните" подробностите през колко операции минах и колко пари изхарчих след грешката си да се оперирам при него.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #552  
Стар 3rd April 2015, 22:58
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Анджък, за това говоря - защо е тази навалица при доц. Джамбазов, при положение че има толкова недоволни от него?!? Вероятно има и доволни пациенти, но поне на мене, при беглъл прочит от време на време в темата, ми се струва, че недоволните преобладават. Не че от другите лекари също няма пропищели, но ТАКАВА тълпа не знам да има пред друг кабинет, което ми е абсолютна загадка.
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 4th April 2015, 13:24
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka Виж мнението
Анджък, за това говоря - защо е тази навалица при доц. Джамбазов, при положение че има толкова недоволни от него?!? Вероятно има и доволни пациенти, но поне на мене, при беглъл прочит от време на време в темата, ми се струва, че недоволните преобладават. Не че от другите лекари също няма пропищели, но ТАКАВА тълпа не знам да има пред друг кабинет, което ми е абсолютна загадка.
Сега ще ти кажа каква е голямата загадка..пове4ето хора с минали операциик дори не си губят времето по тези места да коментират...абсолютно никой аз съм тук не да го заащитавам..а защото си изеърших операцията при него и разбраах за него оттук.тка 4е правете му сметка дали хората с успешни операциик. Си губят ввремето по някви форуми или продължават с живота си .защото..толкова мн хора видях оп3рирани при него и още колко дойдоха..говорил съм си и с докторката която ме обслужваше.. А и съм видял и хората ..с о4ите. ..и мога като заклю4ение да добавя. ..хората коментиращи тук са с неуспешните операци..или хората с проблеми за които се шритесн1ват а другите..просто продължават напред....аз съм подплатил съсс снимков материал. И съм обяснил...и може да се види.работата на професора.правдте ди кзводите само.
Отговори с цитат
  #554  
Стар 17th April 2015, 12:22
angel245 angel245 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Sterimar веднага след като ми свалят тампоните ли трябва да го ползвам
Отговори с цитат
  #555  
Стар 23rd April 2015, 13:23
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте,
оперирах се при Джамбазов преди повече от 3 години..доста голям ми беше върха и се притеснявах дали ще се справи ..малко след операцията носът дори ми беше крив , но няколко месеца след това си продиби нормална форма..върха сега ми е доста добре..симетричен с лицето..може би може още..но не бих рискувала..после няма връщане назад
наистина е много добър в гърбиците..по мое време имаше момичета с невероятни резултати..
а забравих да спомена ,че преди операцията разбрах че съм имала крива стена..постоянно зимата ми беше запушен носа..все ми имаше нещо..от тогава както казах вече 3 години не помня да съм била с такъв проблем..
Видях че е сменил и мястото , където оперира...преди беше страхотна мизерия..имаше и хлебарки..ама гледам да не се сещам за това
Отговори с цитат
  #556  
Стар 28th April 2015, 21:41
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, бихте ли ми казали средно колко време протича операцията при Джамбазов и някой имал ли е косопад след операцията и дали това се дължи на упойката? Благодаря .
Отговори с цитат
  #557  
Стар 18th May 2015, 08:59
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Актуални 6 месе4ни снимки ..не е зле
Attached Images
Тип файл: jpg 20150518_093722.jpg (86,7 КБ, 78 views)
Тип файл: jpg 20150518_093812.jpg (93,3 КБ, 62 views)
Тип файл: jpg 20150518_093958.jpg (83,7 КБ, 56 views)
Отговори с цитат
  #558  
Стар 18th May 2015, 09:06
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
Talking

да се надяваме 4е вс е ок защото преди 3 дни тка си натиснах лявата страна на носа толкова злобно че ссе още ме боли ...несъзнателно докато спях и докато се усетя ръката ми натискаше лявата страна явно нещо съме се изпотил и дискомфорт и хайде паниката ....дано за 6 месеца е придобило устой4ивост защото да не съм го изкривил нещоо..да се разместат 4удесийте :shooti ng:
Отговори с цитат
  #559  
Стар 18th May 2015, 13:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

нищо ти няма
дай снимка в анфас
Отговори с цитат
  #560  
Стар 18th May 2015, 15:51
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
нищо ти няма
дай снимка в анфас
Само на лс ина4е не.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.