IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 3rd January 2012, 14:55
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Благодаря ви...просто исками се да не бях правила тази операция...само ако знаех..
Lucky моля те,кажи за тези хематоми,,,ама аз имах дренажи,защо ми се е полу4ило?..
4етох 4етох,и разбрах 4е трябва да се резорбират,а следващата стапка е инфекция,,греша ли....?
офф офф...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd January 2012, 15:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Недей да се вманиачаваш в четене за лошите последствия защото ще психясаш. Аз правех така в началото и накрая просто спрях да чета. Незнам дали синините точно са хематоми. Но ако наистина много те притесняват се обади на доктора и отиди до него. Аз бях предупредена от една позната че има голяма вероятност да изпадна в стрес и депресия след операцията и да съжалявам и така и стана, само че тя като е била така всеки ден е ходила до доктора си и всеки ден си е поставяла някаква диагноза от прочетени негативни неща. Даже един ден отишла да му се моли да й маха имплантите. Е всичко отминава и се забравя.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd January 2012, 15:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Но определено ако точно ей сега в ози момент ми се каже - връщаме времето малко назад сега искаш ли да се опарираш пак или не, няма да го направя. Но съм сигурна че след месец - два ще съм на обратното мнение.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd January 2012, 16:12
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Djufka,
ще ти пиша на лични.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th January 2012, 19:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Благодаря ви...просто исками се да не бях правила тази операция...само ако знаех..
Lucky моля те,кажи за тези хематоми,,,ама аз имах дренажи,защо ми се е полу4ило?..
4етох 4етох,и разбрах 4е трябва да се резорбират,а следващата стапка е инфекция,,греша ли....?
офф офф...
Ей, недей така, по-спокойно. Никой не е получил инфекция от липсата на дренажи. За мен всички тези неща, които си писала са нормални, само за болката (че е толкова силна и не минава от фламексин) - според мен е от херпес зостер. Знам, че при този херпес има много силна болка - прочети и из интернет за това. Дерматоложката не ти ли каза, обясни, че е свързано с болка. Трябва да имаш и изписани противовирусни лекарства за херпеса. Къде е Лива - тя е лекар, ще ти обясни по-добре. Ей, да му се не види, все по-малко хора пишат тук.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th January 2012, 23:31
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Wink

При херпес зостер се засягат и интеркосталните нерви,така че може да боли от него ,лекува се с антивирусни медикаменти например изопринозин по-схема,не се шашкай толкова
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th January 2012, 23:43
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Моми4ета,незнам ама много ме боли.Още от първия ден пия фламексин,но не ми помага.От 2 дена имам и синини отстрани .хематоми са това нали.снощи не съм спала цяла ве4ер,от болка в гръбнака.Незнам ама рева от болка.Нито с възглавници помага,нито с мек матрак...кихане ,кашляне ,4ак се подпиквам от болка.Страх ме е от инфекция,КК,или 4е организма не приема 4уждото тяло,,на 5 трябва да ми махат конците и да си заминавам.Ами ако стане нещо ,и аз на 2000 км,какво ще правя.....
Ама ти в големи филми си се вкарала,тези неща не стават за няколко дни след операцията,дерматолога явно не ти е обяснил за херпеса,а хирурга за възстановителния период
Отговори с цитат
  #38  
Стар 7th January 2012, 20:22
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здр /те мацки...
Тази сутрин се прибрах,,Пътуването малко неудобно но мина.Болките наистина са ми били от зостера.Преди да се прибера получих и друго странично мнение.Всичко е ток.
За оттоците слагам компреси от реванол,Синките ми се разнесоха вече.
От резки движения на ръцете ме боли,,охкам си и ми минава.
Но не мога да си наперча напред аербега ми,боли ме..
И са едни напращели до болка,,не ми помагат обезболяващите,,,
Ама са ми супер :–))))
Кога да се мажа с крема за белези??..След колко време мога да си направя една хубава вана,че съм ужас.???
Определено съм по добре,ааа започнах и нов антибиотик ...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th January 2012, 20:28
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здр Ливия..дерматоложката каза и доктора ми каза ,4е болките са от зостера,но на мен ми се струваха странни и самненията ме глождеха..Оправяам се ....
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th January 2012, 20:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миличка внимавай с движенията на ръцете - без резки движения до месец. За "аербега" не се притеснявай, в началото си носим всички гърбици като камилки, аз даже все още не съм си върнала моята си поза. Още е рано за крема за белези. Трябва хубаво да заздравее операцията и да няма никакви корички. като отидох за сваляне на конци при Стоянов ми казаха че след като мина на консултация месец и половина след операцията ще мога да почна да се мажа с крем за белези и да слагам обикновен сутиен за през деня. Въпреки че моите са все още много твърди и не знам какъв сутиен просто ще стане да сложа.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:48.