IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 27th June 2007, 09:57
Mss. Smith Mss. Smith не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: На седмото небе
Мнения: 4
По подразбиране

Знам, че тази диета е една от най-добрите и ефикасните! Мисля да я пробвам през лятото, след няколко дни я почвам тоест
Интересувам се - има ли значение това, че съм вегетарианка, не ям месо, ще се отрази ли по някакъв начин на свалянето на килограми?
__________________
Happy in relationship
Отговори с цитат
  #142  
Стар 27th June 2007, 19:03
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ако ядеш риба, мисля, че е ок
ще хапваш и извара и си на 6
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #143  
Стар 27th June 2007, 21:32
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

cranberry, а не е ли по-добре сирене от извара? а и да те питам за сирената- тип крема или дунавия е за предпочитане? а спрямо изварата?
Отговори с цитат
  #144  
Стар 28th June 2007, 06:56
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

пълномаслени сирена, но в умерени количества. на някои хора млечните не им се отразяват добре и като ги спрат, свалят по-успешно. аз лично без млечнине издържам. сирената са по-скоро източник на мазнини, съответно по-калоричтни внимавайте с количествата. изварата е източник на белтък. не знам каква купувам, не ми е правило впечарление, гадна ми е чиста и я бъркам с кисело мляко и/или сметана. сега лятото - с плодове. излиза някъде около 80-90кк на 100 грама.
п.с. конкретно на въпроса, мисля, че извара е по-добре
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #145  
Стар 3rd July 2007, 02:15
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

ооффф всичко е чудесно, но факта, че трябва да се храня на толкова често мн ме затруднява, понякога просто забравям, че трябва да ям и съвсем неусетно минават 5-6 часа. И като постоянно търчиш на някъде ситуациттаа с пържолите и салатите....трудно се вписва (това беше само да си споделя неудобствата и ако някой може да сподели как съчетава нещата). А иначе да попитам на доста места прочетох, че няма значение по кое вр закусваш и вечеряш стига интервалът да не е повече от 12ч. и все пак мен малко ме притеснява факта,че съм си нощна птица....каквото имам да върша го правя нощно вр, съответно.......късно лягам(3-4-5ч)....и късно ставам(12ч. обедно вр) винаги съм била така преди на даскаало като бяхме първа смяна винаги бях пред изключваане за отсъствия ....та....... в предвид особеностите ми нормално ли е да закусвам в 13ч и вечера...към 00:00ч
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #146  
Стар 3rd July 2007, 04:39
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

ами щом ти е такова ежедневието, то и организма ти се е настроил по този часовник, така че според мен лично няма значение. друг е въпроса колко си активна през тези часове, които си будна да речем между 7 вечерта и 3-4-5 през нощта.
и все пак се помъчи да хапваш по-често колкото и да не ти се вписва в графика. всеки се разхожда с кутийки, няма нищо срамно, ако си носиш нещо за хапване.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 3rd July 2007, 06:58
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

ходих ей сега до магазиня и си взех някаква кашкавалена извара... 75 кал/100 гр; масленост - над 1% ; сухо вещество - над 20% ей тва пишеше на нея... та да ми кажете дали е ок... и каква да търся др път като си взимам... вие каква похапвате
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 1st August 2007, 21:52
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Пфу да му се невиди, ама не мога да се сдържа да не се впиша тук пък вие можете да ме оплюете после

Реших да прегледам какво представляват по-известните диети, препоръчвани тук и направо съм изумена от факта че:

1.Толкова много хора се занимават да пресмятат постоянно храната си до такива детайли.

2. В сфера, където нещата са дотолкова неизяснени, нясни, има безброй теории и най-вече ВСЕКИ ОРГАНИЗЪМ Е РАЗЛИЧЕН се намират хора, които да твърдят че има универсални решения (техните естествено) и причината да не действат са лоши треньори например. Който мисли така да дойде да пием по едно кафе. Щото по тая теория аз трябва да съм 100 кила мазнини досега.

3.Пренебрегват се и даже се осмиват лекарски предупреждения. Ама че смешно, момичето пуснало статия, в която се предупреждава за кецоацедоза, пък Милко и писал че това не е вярно, понеже кръвното му е екстра!!! Я някой да ме светне какво общо има кръвното с кетоацедозата щото според мен няма(аз не съм лекар признавам и не претендирам за всеобщи познания). И по какъв начин факта, че на някой все още не му е подействало зле това НВД доказва, че няма да действа зле на други хора (понеже тук имаше въпроси и от хора със сериозни здравословни проблеми).

Абе изобщо- хора, пазете си здравето, избирайте си диетите и не вярвайте на всичко, което ви казват.

Успех

ПП. Преди да тръгнете да ми се карате защо изобщо пиша в темата да си кажа- и аз не знам. Отвътре ми дойде някак Сега продължавам с другите диети
Отговори с цитат
  #149  
Стар 1st August 2007, 22:00
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мацо, я с твойте 45 кила марш от раздела
иначе си права, всяка диета действа различно на всеки организъм
Отговори с цитат
  #150  
Стар 1st August 2007, 22:04
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
иначе си права, всяка диета действа различно на всеки организъм
Именно. И аз това исках да кажа

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
мацо, я с твойте 45 кила марш от раздела
АА ше ме извиняваш, аз сега почвам да вършея тук Само вие ли ще се запознати с тези тайнствени съкращения НВД, МД и прочее Трябва да се образовам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НискоВъглехидратнаДиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:46.